Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co można od Was kupić? Czyli konkretnie o talentach wielodzietnych.

2456736

Komentarz

  • [cite] Cart&Pud:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Cart&Pud:[/cite]A ja szatki chrzcielne szyję.
    :cool:
    A pogrzebowe też?
    Jasne, ale mam termin wolny tylko na piątek i najbliższy wtorek. Jakby co, to się musisz pośpieszyć. :wink:
    Któż to wie, kiedy się zemrze.
  • - tlumaczenia (glownie pl, ang, hiszp)

    - bizuteria srebrna, miedziana i pleciona - projekty wlasne i takie wg wizji klienta :)

    - mydla, kremy i balsamy do ust - naturalne, bez konserwantow i innych swinstw


    Sie polecam :bigsmile: :wink:
  • Moja babcia miała ciuszki pogrzebowe przygotowane 18 lat przed śmiercią, kiedy to przestałą wychodzić z domu, bo "pora umierać".

    Ja mam nadzieję, że zanim będę tak strasznie wielodzietna, to wydam już chociaż jedną książkę - takie małe marzenie.
  • jeszcze parę koniecznych profesji się ujawni i okaże się, że wielodzietni sa samowystarczalni i mogą poprosić o secesję/autonomię z/w naszego 'nieszczęśliwego kraju' :shocked:
  • DOEtata - biorac pod uwage ze jeszcze wielu z nas samemu piecze chleb, robi wedliny, ma ogrodek itp... okazuje sie ze wymieniajac sie w naszym gronie roznymi uslugami, jestesmy samowystarczalni :wink:
  • AB - teraz nie moge bo zaraz wychodze z domu, potem opisze :bigsmile:
  • nic tylko komune zakładać - nie mylić z komunizem:wink:
  • Prowadzę szkolenia i jestem w tym bardzo dobra. Tematyka przeróżna, ale szczególnie ulubione było "Zasady etyczne w pracy socjalnej" (wiem, wiem, pracownicy socjalni nie są na tym forum ulubieni, ale ktoś ich czegoś uczyć musiał, nie:wink:) i szkolenie o postępowaniu z kobietą/rodziną po stracie dziecka. Teraz to się chyba przebranżowię i "Jak nie zwariować z dwiema małymi dziewczynkami i chcieć jeszcze dzieci?" od stycznia poprowadzę:cool:
  • [cite] E.milia:[/cite] Teraz to się chyba przebranżowię i "Jak nie zwariować z dwiema małymi dziewczynkami i chcieć jeszcze dzieci?" od stycznia poprowadzę:cool:

    o to możemy się zgrać, ja poprowadzę szkolenia "jak nie zwariować z trzema małymi dziewczynkami i chcieć jeszcze dzieci?"
    :di::di:
    będziemy kasiorę traskać, a co!:ar:
  • "i jeszcze mogłabym doradzić o organizacji , jak w tych programach o porządku w domu:wink:

    i inne jeszcze

    ale ja tego nigdy nie robiłam dla innych,
    no i brak papiera dla potwierdzenia

    aha, jak by ktoś potrzebował sprzątaczki na przeprowadzki,albo oczyszczenie domu ze zbędnych klamotów, co by zyskać parę metrów
    uważam , że mam mistrzostwo świata :bigsmile:"
    Mistrzostwo świata! Postwierdzam!
    :whorship:
  • Ja wykonuję biżuterię z koronki frywolitkowej.
    Tutaj są moje prace na blogu u mojej Mistrzyni.
    null

    W dniach 15-16 lipca będę miała malutkie stoisko na Festynie Cysterskim w Wągrowcu.
    Wielodzietnych z okolicy serdecznie zapraszam!
  • bardziej niż "sprzedam", powinno być w dziale "usługi"

    w KRAKOWIE: korepetycje z matematyki (program do gimnazjum włącznie i podstawowy poziom z liceum) i z angielskiego (do liceum włącznie) + mój Luby z chemii (on z kolei wszystkie szczeble, ze studiami chemicznopochodnymi włącznie)


    :bt: do usług
  • Ola - to jest prawdziwe arcydzieło !!!

    frywolitki-ola%2B(4).JPG
  • Bardzo dziękuję! :shamed:
  • a ze srebra czy złota coś robicie? niedługo w cenie będzie :wink:
  • Złoto, platyna, srebro.
  • Greg: na komputrze???:shocked: czaaad
  • Doetata: wyliczyłem w co warto inwestować. Dodałbym jeszcze: miedź.
  • A Taw jest tym co te surowce obrabia, zdaje się.
  • [cite] DOEtata:[/cite]Greg: na komputrze???:shocked: czaaad
    Kurde wirtualnie to wszystko można.
  • a już myślałem, że dłubiesz w metalach kolorowych...
  • [cite] mona:[/cite]"
    aha, jak by ktoś potrzebował sprzątaczki na przeprowadzki,albo oczyszczenie domu ze zbędnych klamotów, co by zyskać parę metrów
    uważam , że mam mistrzostwo świata :bigsmile:"
    Mistrzostwo świata! Postwierdzam!
    :whorship:
    Notuje, przeprowadzka z Wiednia do Poznania w fazie finałowej powoli. A Wrocław po drodze leży.
  • Kurde wirtualnie to wszystko można

    ********************************

    No i zapłata też będzie wirtualnym piniądzem:wink:
  • [cite] Olkowa:[/cite]
    [cite] Agnieszka&5:[/cite][url=http://www.fiolek_afrykanski.republika.pl/]Moja hodowla[/url]


    Agnieszko, mogłabyś wrzucić na stronę opcję polubienia na fejsie?? uważam, że trzeba korzystać z tego fejsowego ustrojstwa jak się da :wink:

    Chciałabym, ale nie umiem :cry::cry::cry:
  • [cite] DOEtata:[/cite]a już myślałem, że dłubiesz w metalach kolorowych...
    niestety Pan Bóg nie obdarzył mnie jakimikolwiek zdolnościami manualnymi. Raczej mi dał tzw "dwie lewe". Mam MU to trochę za złe.
  • [cite] DOEtata:[/cite]
    No i zapłata też będzie wirtualnym piniądzem:wink:
    Czyli każdym obecnym na rynku. Hehe.
  • niestety Pan Bóg nie obdarzył mnie jakimikolwiek zdolnościami manualnymi. Raczej mi dał tzw "dwie lewe". Mam MU to trochę za złe.
    ********************************
    to jak Ty robisz 'Amen' ???:shocked::wink:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]@Greg
    to znaczy mamy z moną przyjechać,
    do Wiednia czy Poznania??:cool::wink::wink:
    Powiem żonie aby was zabrała jadąc teraz ostatni raz do Wiednia.
  • [cite] Malgorzata:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] DOEtata:[/cite]a już myślałem, że dłubiesz w metalach kolorowych...
    niestety Pan Bóg nie obdarzył mnie jakimikolwiek zdolnościami manualnymi. Raczej mi dał tzw "dwie lewe". Mam MU to trochę za złe.
    włączam złośliwość
    masz talent marudzenia
    wyłączam :bigsmile::bigsmile:
    Spytaj się mojej małżonki. Mój brat to potrafi wiele manualnie, mi nawet sklejanie modeli nie wychodzi... bo mi łapy latają jakbym miał ciężką fazę parkinsona. Taki defekt.
  • [cite] DOEtata:[/cite]
    to jak Ty robisz 'Amen' ???:shocked::wink:
    Wypowiadam. :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.