Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co można od Was kupić? Czyli konkretnie o talentach wielodzietnych.

13031323436

Komentarz

  • Chusta w barwach brzasku :) Piękna.
  • Ale fajna
  • Oj, wyczytałam, że te boxy od @uja można zamawiać tylko do dzisiaj! ZDĄŻYŁAM! :smile:
  • Rien powiedział(a):
    Oj, wyczytałam, że te boxy od @uja można zamawiać tylko do dzisiaj! ZDĄŻYŁAM! :smile:

    Rien przyznaj mi się z jakiego maila piszesz :) plisss :) to ważne dla mnie, żebym mogła trochę odroczyć płatność, a obcym ludziom nie mogę tego zrobić :)

    Ale powiem wam że powstał genialny box przyrodniczy :) @Sylwunia go testowała z dziećmi i ma podobne zdanie :) będzie hicior, tylko jeszcze dopracowac muszę
    Podziękowali 4Rien Izka Sylwunia Cart
  • @uJa, już poszła identyfikacja z maila mego prywatnego :smile:.

    Skąd Ty, Dziewczyno, masz TAKIE pomysły... Mnie osłabia zabawa z dziećmi,a  Ty masz pomysły jakieś nowe ciągle... Coś niesamowitego...  :D
  • Rien powiedział(a):
    @uJa, już poszła identyfikacja z maila mego prywatnego :smile:.

    Skąd Ty, Dziewczyno, masz TAKIE pomysły... Mnie osłabia zabawa z dziećmi,a  Ty masz pomysły jakieś nowe ciągle... Coś niesamowitego...  :D

    zabawa mnie też osłabia :D dlatego moje bawią się same :D ale takie koncepcyjne prace to jest coś co lubię :)

    a te boxy wymysliłam od początku do końca sama, pomysł i realizacja i jestem z nich szczególnie dumna :D bo reszte to takie kreatywne odgapianie :D haha
    Podziękowali 2E.milia Ania D.
  • O, czekam z ciekawością na ten box przyrodniczy :-)
    Podziękowali 2Polly Barbasia
  • polecam, polecam :) 

    przyrodniczy jest świetny! 
  • @uJa
    Mam nadzieję, że jakoś zastrzeglas ten pomysł, patent czy jak tam to określić 
  • kociara powiedział(a):
    @uJa
    Mam nadzieję, że jakoś zastrzeglas ten pomysł, patent czy jak tam to określić 
    Jeszcze mnie na to nie stać. Ale może niedługo;)
  • uJa powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    @uJa
    Mam nadzieję, że jakoś zastrzeglas ten pomysł, patent czy jak tam to określić 
    Jeszcze mnie na to nie stać. Ale może niedługo;)
    @uJa, patentuj to, póki czas!!! proszę Cię!!!

    ZABAWA RE-WE-LA-CYJ-NA!!! Siostrzenica wniebowzięta!!! 

    Nigdy nie umiałam dzieciom prezentów kupować... Ale jak od Ciebie, @uja kupiłam (choć po praadzie jeszcze nie płaciłam ;)), to od razu z przytupem wyszło!!!! Dziękuję niemożebnie. I wrócę po kolejne :) (już zbieram okazje. Wszystko Ci w mailu opiszę ;-)).

    O jejusiu, @uJa, o jejusiu... aleś mi radochy dałaś :).
  • Haha Dzięki;) cieszę się że się podobało;) 

    Ja dziś przywaliłam moim zadania dla starszych i w połowie miały dość:d jednak dobrze dobrana grupa wiekowa jest kluczowa;) 
  • @uJa czekam na konto...
  • Co to za boxy? 
  • Wszystko policzę i numery konta prześlę jutro;) dzis jeszcze spędzę czas z dziećmi a od jutra do roboty;)
    Podziękowali 1Rien
  • @uJa - wzięłam niedawno tę Twoją grę na Dzień Dziecka. A ponieważ w internecie nic nie da się ukryć, pojawiła mi się reklama konkurencji (gry nie kupiłam, ale wygląda na podobny mechanizm: https://domzagadekexitus.pl/zagadkowa-gra/).
    Piszę to nie po to by Cie podrażnić, ale czytam, że myślisz o patencie, i że są to duże koszty - więc nie jestem pewna, czy w tej sytuacji warte poniesienia.

    Podziękowali 1uJa
  • Dudus powiedział(a):
    @uJa - wzięłam niedawno tę Twoją grę na Dzień Dziecka. A ponieważ w internecie nic nie da się ukryć, pojawiła mi się reklama konkurencji (gry nie kupiłam, ale wygląda na podobny mechanizm: https://domzagadekexitus.pl/zagadkowa-gra/).
    Piszę to nie po to by Cie podrażnić, ale czytam, że myślisz o patencie, i że są to duże koszty - więc nie jestem pewna, czy w tej sytuacji warte poniesienia.

    jak szukałam w marcu nie było żadnej konkurencji, a ich znalazlam jakoś tydzień temu, domowę darmową grę wielkanocną mają praktycznie identyczną jak moja, nie wiem czy się inspirowali czy nie (ja w każdym razie nie :D:D) noi robią tylko scenariusze póki co, nie robią pudełek z całą grą, no cóż ja mam jeszcze z 10 pomysłów na zarabiaie, mialam już z 20 i jak to mówią nie zrealizowany pomysł za pół roku robi ktoś inny.

    brakuje mi 50 tyś na iwestycje w to, na strone, reklamę, zamówienie własnych półproduktów (gier, książeczek itd) może kiedyś :)

  • Żadne dotacje na start działalności np powrót mamy na rynek pracy nie wchodzą w grę @uJa
  • Izka powiedział(a):
    Żadne dotacje na start działalności np powrót mamy na rynek pracy nie wchodzą w grę @uJa
    Ja już mam firme;) od dłuższego czasu, tylko korona ja sparaliżowala bo działam w sektorze rozrywkowym. Są jakieś dotacje na testowe produkty, może to się uda ale to kwestia roku. Zobaczymy;) 
    Podziękowali 1Izka
  • Jak sparaliżowała to coś z tarcz może też by pasowało? 
  • U nas dzisiaj była urodzinowa zabawa przyrodnicza z pudełka @uJa i znowu super się sprawdziła chociaż dużo trudniej i dłużej niż wielkanocna. 
    Solenizantka bardzo szczęśliwa, dziękujemy :)
  • @uJa, jeśli zatrudniasz kogokolwiek, to pożyczka 5000 zl. Fajna opcja, bo, jeśli nie zwolnisz nikogo w ciągu trzech miesięcy, to pożyczka 'staje się' właściwie bezzwrotna. 
  • edytowano czerwiec 2020
    @uJa można u Ciebie jeszcze ten duży box kupić?
  • Laf2011 powiedział(a):
    @uJa można u Ciebie jeszcze ten duży box kupić?

    Można w tym tygodniu będę robić te zamówione w przyszłym wysyłać :)
  • @Rien nie trzeba zatrudniać żeby pożyczkę o której piszesz dostać.
    Podziękowali 1Rien
  • Dziekujemy za boxa już chcą kolejne coś będziemy tez sami teorzyc
  • Mam do sprzedania zrobioną przeze mnie na szydełku chustę, włóczka akrylowo-wełniana (odpowiednio 80% i 20 %), wzór Kalinda (lekko zmodyfikowany), cena 200zł +kw

  • Oraz jeszcze jedną - włóczka bawełniano-akrylowa (50% i 50%), wzór Klaziena, 200zł + kw

  • @Bea zaloż Konto dla Firma na fb to bedziemy reklamować
    Podziękowali 2Izka Agnieszka88
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.