Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co można od Was kupić? Czyli konkretnie o talentach wielodzietnych.

1235736

Komentarz

  • Ja tłumaczę z angielskiego i robię redakcje oraz korekty. Do manualnych prac mi dalej niż Gregowi, obawiam się, za to w gębie jestem mocna, hłe hłe.
  • @KotekMamrotek

    moze kiedys bedziemy sasiadami :bigsmile:
    Tesciowie wlasnie ziemie w Chmielu kupuja!
  • [cite] Pax:[/cite]AgaMaria to kogos takiego na imprezke urodzinowa corki potrzebuje- w marcu:))) W Irlandii- co Ty na to?;)))
    Ach, Irlandia!
  • Pozostaje gotowy scenariusz imprezki mailem wysłać, to jest do zrobienia.:iw:
  • Manualnie jestem ekspertem w klikaniu myszką :wink:
  • Konrad jestem pod wrażeniem, tym bardziej, że też trochę z mężem śpiewamy:smile:, no ale nie TAK!

    Poza tym umiemy robić pyszne przyjęcia, umiemy ugotować obiad na 700 osób:bigsmile:
    Robimy własne przetwory, sery podpuszczkowe, wędliny.
    Lubimy przyjmować gości i męczyć ich by z nami śpiewali :wink:
    Uwielbiamy niekończące się rozmowy z małżeństwami, po których ludzie twierdzą, że im w życiu pomogły:smile:

    Lubię pomagać mamom jako doula i doradca laktacyjny
  • Wiecie, ja się zastanowiłam, bo jakoś blado przy Was wypadłam (artystycznie, to w ogóle dno ze mnie... :sad:) i przypomniało mi się, że jednak można coś u mnie kupić (poza tym wszstykim, co można ode mnie darmo dostać :wink:). Otóż za gotowy pieniądz potrafię:
    * pomóc w projektowaniu badań naukowych (także małe wyzwania jak empiryczne prace licencjackie czy magisterskie) z zakresu nauk społecznych i medycznych;
    * zrobić narzędzie psychometryczne (test do pomiaru zmiennych psychologicznych) lub inny test typu "papier-ołówek" (np. do badania wiedzy z danego zakresu, przekonań na jakiś temat, doświadczeń itp.);
    * wykonać wszelkie niezbędne obliczenia statystyczne i wyjaśnić zamawiającemu, co mu wyszło; na tyle, żeby się na obronie nie skompromitował :wink:;
    * zdobić piękne wykresy i tabelki prezentujące uzyskane wyniki;
    Wiem, że to niewiele przy Waszych umiejętnościach ale może ma ktoś dziecko na studiach albo sam studiuje coś z zakresu społeczno-medycznego i w jakimś momencie będzie szukał fachowego wsparcia...
    :bigsmile:
  • Katarzyna łał:shocked:
    toż ty człowiek orkiestra przecie
  • :shocked::shocked::shocked:

    wielodzietni są niesamocici - jeszcze trochę osób się wpisze i będą samowystarczalni :)

    Iśka - obiad na 700 osób?? tosz to szaleństwo.
  • no - szaleństwo - w Hermanicach dawno temu ...
  • mnie to sobie nawet wyobrazić trudno :eo:
  • [cite] Iśka:[/cite]Uwielbiamy niekończące się rozmowy z małżeństwami, po których ludzie twierdzą, że im w życiu pomogły:smile:


    Ha to w takim razie cieszę się sto razy bardziej że się spotkamy w Hermanicach :) (choć czarny, rogaty nam tu mąci strasznie żeby nie jechać), ale się uparłam i wiem że to potrzebne.
    [cite] Iśka:[/cite] ja lubię pomagać mamom jako doula i doradca laktacyjny


    No to Kochana nie zapraszam na wakacje - ale na ferie zimowe :) tak w okolicach 20 stycznia i doula i doradca będą wtedy bardzo potrzebne
    a co do:bigsmile:

    (trochę Offtopa a co ! )
  • Dobra, dobra, pozazdrościłam Wam i dopiszę, że oprócz pisania, to jeszcze umiem robić na drutach i szydełku (ostatnie moje dzieło to czapka rastamańska plus szal, wprawdzie dla syna, ale produkuje się druga dla kolegi :bigsmile:) oraz nieco szyć. Tyle, że to tak bardziej na własne potrzeby. Aha, ciasta piekę, ale nie na 700 osób, raczej na 1/20 tego co najwyżej.:wink:
  • Serce rośnie jak się to wszystko czyta :ay:
  • Olkowa - ty nas tak tu wywołujesz do tablicy a sama co? za kwiatkami w awatarku się chowasz :) no pochwal się czymś, no nie wstydź sie :)


    (chyba że gdzie co przegapiłam)
  • Przegapiłaś :tongue: Chwalę się już (?) w 13ym pościku:wink:

    Choć zaznaczyć muszę, że wciąż odkrywam nowe talenty... Zwłaszcza w ujęciu Dajczerowskim (patrz wątek Do wszystkich, którym Bóg poskąpił talentów)
    :wink:
  • [cite] AleksandraB:[/cite]Ja wykonuję biżuterię z koronki frywolitkowej.
    Tutaj są moje prace na blogu u mojej Mistrzyni.
    null

    W dniach 15-16 lipca będę miała malutkie stoisko na Festynie Cysterskim w Wągrowcu.
    Wielodzietnych z okolicy serdecznie zapraszam!
    :shocked::shocked::shocked:
    Cuda!!!!
  • Pustynny -- wysłałem testowego maila, odpowiedz, please!
  • Witek - odpowiedzialam!!! :bigsmile:
  • [cite] Katarzyna:[/cite]Wiecie, ja się zastanowiłam, bo jakoś blado przy Was wypadłam (artystycznie, to w ogóle dno ze mnie... :sad:) i przypomniało mi się, że jednak można coś u mnie kupić (poza tym wszstykim, co można ode mnie darmo dostać :wink:). Otóż za gotowy pieniądz potrafię:
    * pomóc w projektowaniu badań naukowych (także małe wyzwania jak empiryczne prace licencjackie czy magisterskie) z zakresu nauk społecznych i medycznych;
    * zrobić narzędzie psychometryczne (test do pomiaru zmiennych psychologicznych) lub inny test typu "papier-ołówek" (np. do badania wiedzy z danego zakresu, przekonań na jakiś temat, doświadczeń itp.);
    * wykonać wszelkie niezbędne obliczenia statystyczne i wyjaśnić zamawiającemu, co mu wyszło; na tyle, żeby się na obronie nie skompromitował :wink:;
    * zdobić piękne wykresy i tabelki prezentujące uzyskane wyniki;
    Wiem, że to niewiele przy Waszych umiejętnościach ale może ma ktoś dziecko na studiach albo sam studiuje coś z zakresu społeczno-medycznego i w jakimś momencie będzie szukał fachowego wsparcia...
    :bigsmile:

    to ja się gdzieś tak za rok zgłoszę do tych obliczeń :)
  • noooo, Katarzyno, no faktycznie tak blado wypadasz ze wstydzic sie powinnas!!!:tongue::wink:

    ja tam widze u kazdego z Was ogromny potencjal - i cale szczescie ze kazdy ma inne talenty.Â?, jeszcze by tego brakowalo zeby cale forum tylko szydelkowalo albo tylko robilo kolczyki :wink:

    wlasnie genialna jest ta roznorodnosc !!!

    ja juz wiem ze jak bede szukala jakiejs uslugi czy jakiegos produktu, na poczatku zajrze do tego watku :bigsmile:
  • [cite] Kresowianka:[/cite]

    to ja się gdzieś tak za rok zgłoszę do tych obliczeń :)

    Znaczy się w temacie wyliczenia terminu porodu?:wink:
  • Małgorzata32

    Kresowianka:


    to ja się gdzieś tak za rok zgłoszę do tych obliczeń :)


    Znaczy się w temacie wyliczenia terminu porodu?

    :bj:
    Już widzę te "tabelki i wykresy prezentujące uzyskane wyniki".
  • To w temacie: zawodowo m.in. prowadzę edukację i szkolenia dla osób chorych na cukrzycę (typu 1, 2, ciążową) i/lub nadciśnienie.
    Z konieczności, a coraz bardziej i z zamiłowania robię "coś z niczego". Uczę się decoupagu za pomocą którego z deski zrobiłam szyld domu, z puszek po mleku i słoików mam puszki na kawę/ciasteczka/drobiazgi/sztucce albo wazony. Tego uczę się fachowo, tzn. pod okiem osoby która się na tym zna. A metodą prób i błędów uczę się odnawiać i przerabiać meble - papier ścierny i bejca rustykalna czynią cuda:dw: Dzięki temu mamy szafę (już, już prawie, jeszcze tylko zbiorę się w sobie i zamówię te cudne szyldy ze sklepu brata Sylwuni), 2 komody dla Emilki i stół w kuchni ( z przeogromną pomocą Belfra).
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]
    [cite] Kresowianka:[/cite]

    to ja się gdzieś tak za rok zgłoszę do tych obliczeń :)

    Znaczy się w temacie wyliczenia terminu porodu?:wink:

    Póki co, kryje się pod tym magisterka. Ale jak Pan Bóg zechce i tak, to ja tam się kłócić nie będę... :wink: za doświadczenia wiem, że nie ma sensu... :tongue:
  • [cite] uJa:[/cite]:shocked::shocked::shocked:

    wielodzietni są niesamocici - jeszcze trochę osób się wpisze i będą samowystarczalni :)

    Iśka - obiad na 700 osób?? tosz to szaleństwo.
    Z tym obiadem-2 lata temu podobnie 450osob catering -250osob na miejscu było.jeszcze w ciąży byłam,a nie byłam pewna (ale na wszelki wypadek nie dzwigalam -udawałam ,że cos m w ręke sie stalo)Zielonoświątkowcy mają tak wielkie obiady...:bigsmile:
  • katolicy też mają - a co!:bigsmile:
  • [* wykonać wszelkie niezbędne obliczenia statystyczne i wyjaśnić zamawiającemu, co mu wyszło; na tyle, żeby się na obronie nie skompromitował :wink:;
    * zdobić piękne wykresy i tabelki prezentujące uzyskane wyniki;
    Wiem, że to niewiele przy Waszych umiejętnościach ale może ma ktoś dziecko na studiach albo sam studiuje coś z zakresu społeczno-medycznego i w jakimś momencie będzie szukał fachowego wsparcia...
    :bigsmile:[/quote]

    Katarzyna - a z opisówki tylko z matematycznej też? :) i jakiego oprogramowania używasz... jeśli można spytać.
  • Niezła jesteś!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.