Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chorwacja

245

Komentarz

  • @Joanka - a gdzie konkretnie jedziecie ?
  • Joanka czekam na relację ;) najlepiej taką foto ;)
  • A ja mam pytanie o podróz do Chorwacji - czy robicie całośc na raz? My planowalismy nocleg gdzieś w połowie, w jakimś ciekawym miejscu, ale gdzie? Macie jakieś doświadczenia?


  • dziś
    bolesne 3
    chwalebne 2
  • Mnie tam z Chorwacji podobały się figi na drzewach - pierwszy raz w życiu widziałam...i morze

    A teraz w naszym życiu to już pewnie Chorwacja nie - za gorąco

    I trochę jak dla mnie wielbicielki północnych klimatów trochę dziwne podejście do kobiet np

    już taka południowość

    A w Zagrzebiu też byłam - gorąco było niemiłosiernie, a to miasto na wzgórzach położone

    Zagrzeb ważny dla mnie też z tego względu, że tam właśnie nabyłam buty do ślubu :))

    :)>-
  • Taja,to ja Ci wklejam kilka na zachętę:Dubrownik
  • agnodike-my zrobiliśmy całość naraz-młodszy syn znajomych miał 5 lat-przeżył.Tylko my z północy kraju, a to duuuuuuuuuuuża różnica-8-10 godzin na naszych drogach.Jak ktoś z pld. to bez porównania.W drodze powrotnej 1 dzień w Wiedniu, z noclegiem.Warto było,bo jednak przez całą Europę jechać i nic nie zobaczyć-kicha.
  • To po drodze polecam Słowenię, w której byłam już...9 razy :P

    W Słowenii wiele zabytków katolicyzmu i w ogóle taka super mieszanka kulturowa: słowiańsko-austriacko-włoska...

    ale kraj drogi fakt

    My kiedyś w jedne wakacje zaliczyliśmy Norwegię, a potem Słowenię

    I mimo, że jest taki stereotyp, że Norwegia to strasznie drogo itp. to nam wydawało się drożej w Słowenii

  • My robiliśmy po drodze przystanek na jedną noc.
  • Agnieszko, cudne! Dzięki! Śródziemnomorskie klimaty mają swój urok

    ale czasem tam wieje, wieeeje

    albo praży

    dla mnie taki urlop to spędzanie czasu w pokoju z klimatyzacją, więc bez sensu

  • kurde,strasznie duże te fotki :(
  • Eurocamp i vacansoleil to sieć kempingów , można po drodze zarezerwować sobie nocleg np. w Austrii.
  • AgaMaria-mnie te figi też rozwaliły-u naszego pana gospodarza w ogródku rosły,narwał nam tyle, że nie mogliśmy zjeść,bo to w końcu słodkie-jak to Polacy,żeby się nie zmarnowało,próbowaliśmy kompot z nich zrobić,ale trochę nie wyszedł ;)
  • My jesteśmy z południa, ale jedziemy z noclegiem po drodze, bo nasz najmłodszy mógłby nam dać w kość (roczniak).
    Z forum na cro.pl wynika, że ze znalezieniem noclegu na Węgrzech nie powinno być problemu.

    @Monika73: Jedziemy do Ljubac k. Zadaru.

    @Taja: foto? hymm.... widoczków i plazy ok :)
  • Agnieszko, pięknie się prezentujesz na tych fotach <):) @};-
  • Joanka, to podróż nie powinna Was aż tak umęczyć, inna historia z dzieciakami.ale po przekroczeniupolskiej granicy komfort podróży baaaardzo wzrasta(drogi)
  • Ago, dziękuję.mój m. się też załapał na jedno,choć łatwo poznać,że nie lubi zdjęć ;)
  • jezeli szukacie - niekamienistych - plaz w chorwacji - polecam camping GALEB niedalelo SPLITU. jest piaszczysta plaza, bardzo dluga płycizna, bardzo! w tym miejscu wpada rzeka - nie pamietam nazwy-  w zwiazku z tym nieco zimniejsza woda niz w innych miejscach, ale i tak cudowna. polecam

    bylam w 2008 - z przyczepa campingowa

    moge udzielic wszelkich inf

     

    sorki za brak polskich znakow - dzidzia na rekach..

  • apropos tej kamienistości-nas też wszyscy straszyli,specjalnie zakupiłam buty gumowe, a korzystałam rzadko.
  • My planujemy wyjazd z Warszawy gdzieś ok 15 tak, żeby dzieci poszły spać... Potem koło 18 zrobić przerwę nawet 3 godziny żeby się wylatały (wyraczkowały) wtedy wieczorne karmienie i spać na noc w samochodzie i w nocy zrobić większość trasy. 

    Bo nasze dzieci (w sierpniu będą 9 miesięcy miały) w ciągu dnia nie dadzą rady w samochodzie... mimo klimy itd. 


  • taja: a którędy jedziecie?
  • No właśnie plan jest taki, żebyśmy my dojechali do Wawy (z Olsztyna) i pewnie na drugi dzień ruszymy. Ale jak dokładnie to nie pamiętam... Wszystko miało być dogadane w ten weekend ale się chyba nie spotkamy z warszawiakami :D więc temat odłożony...

    A Wy kiedy wyruszacie?


  • Ha! oto jest pytanie :) pewnie gdzieś z rana :D + 2 h opóźnienia ;D
  • Myśmy w obie strony przez Polskę jechali nocą-zdecydowanie lepiej.Później na autostradach to już obojętne.
  • Ale czad!!!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.