Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chorwacja

1235»

Komentarz

  • ee tam do wytrzymania..ine niz w pl przynajmniej- wiadomoze za granica sie jest ;)
  • jukaa -nie mam dla ciebie dobrych wieści co do "taniości" takiej wyprawy.Byłam w tym roku i drogo ... Do Rumunii nie chcesz ? ;)
  • Byłam w tym roku na Węgrzech....... z 3 dzieci... czy tanio? taniej niż w Polsce. I juz planuję na długi weekend majowy.... Podróż tylko nocą bo my jesteśmy z pomorskiego więc cała Polska do przejechania
  • Wyciagnę sobie :)

    Czy po 20 maja jest juz wystarczająco ciepło na plażowanie w Chorwacji???
  • O, dzięki @Malgorzata32 za wyciągnięcie watką. Chętnie poczytam. W temacie majowym nie pomogę, my w lipcu się wybieramy, kiedyś wcsierpniu bylismy to upały straszne. 
  • A ja kiedyś byłam na przełomie września i października i na południu Chorwacji była wspaniała pogoda. Ale jeśli chodzi o maj - to nie pomogę ;)
  • My jedziemy wlasnie na 20.05 juz trzeci raz w te okolice (Bośnia) i pogoda zawsze była Ok do plażowania. Chociaz nie są to wakacje plażowe, tylko plazujemy w czasie wolnym, jesli akurat jest pogoda, wiec jak jeden dzień gorszy to tez nam nie przeszkadza. Ale ogólnie powinno buc już Ok.
    A, No i w zeszłym roku bardzo fajna plaże odkryliśmy, w sensie, ze duża i piaszczysta, ale wiadomo, są na niej ludzie, chociaz tłoku nie ma. Łagodne zejście do morza, wiec dobre dla małych dzieci. To jest na wysokości miasta Blace, przy campingu Rio.
  • edytowano maj 2018
    O dzieki Maciejka! Moze sie spotkamy?
    Gdzie dokladnie jedziecie? Macie rezerwację? My dopiero sie rozgladamy bo temat świezy.
  • My już tradycyjnie do Medjugorie z przyjaciółmi :) A plażowanie to tak wlasnie popołudniami, albo w sobotę, jak już nie ma programu piekgrzymkowego.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Maciejka powiedział(a):
    My już tradycyjnie do Medjugorie z przyjaciółmi :) A plażowanie to tak wlasnie popołudniami, albo w sobotę, jak już nie ma programu piekgrzymkowego.
    Napiszesz cos o tym planie pielgrzymkowym?
    Bo o Mediugorie tez zahaczymy.
  • To jest nieoficjalna piekgrzymka, po prostu kilka polskich rodzin sie skrzyknelo i tak sobie co roku jezdzimy z naszymi ksiezmi. 
    Program jest taki, ze mamy codziennie gdzies Msze sw, chodzimy sluchac historii roznych ludzi, ktorzy sie nawrocili w Medjugorie, chodzimy na boso na droge krzyzowa, w miejscach  objawien mowimy rozaniec, a wieczorem pijemy wspolnie domowe wino ;) Wszytko jest dosyc plynne, spontaniczne, czasem plany sie zmieniaja, ale gdybys chciala, to mysle, ze nikt nie mialby nic przeciw, zebys sie do nas dolaczyla i gdzies z nami poszla :)
    Podziękowali 1Monika73
  • edytowano maj 2018
    O! A mozna by sie podłączyć rodzinnie? 
  • Napisałam priv, ale tak!
  • Tak rozwazam jeszcze rozważam...
    Myslałam, zeby po drodze zobaczyc Pletwickie Jeziora. Warto? 
  • Warto!
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Tyle, że tam trzeba by na cały dzieeń.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.