Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zasady segregacji odpadów itp.

UlaUla
edytowano sierpień 2011 w Pomagajmy sobie
Mam pytanie do zorientowanych w temacie:
- czy podreczniki (zeszyty cwiczen, podreczniki do klas 1-3), w ktorych sie pisze i po jednym uzytkowniku sa do wywalenia nadaja sie do oddania na makulature - maja oczywiscie takie sliskie okladki chyba z jakas domieszka. Czy np. wyrwac same srodki (mam troche tego i mi sie nie chce)
- czy kupujac nowa pralke moge oddac stary telewizor? Zalega nam taki jeden pod stolem... Starej pralki na razie sie nie pozbywam, bo niby jeszcze dziala (prawdopodobnie stracila czesciowo lozyska i potwornie wali przy wirowaniu), no i ma suszarke, która dziala calkiem ok. Jak to w ogóle jest z tym oddawaniem starych sprzetów AGD Rtv?

Komentarz

  • A propos pralki:


    Ja kupowałam nową z montażem i wtedy okazało się, że montaż, oznacza wywóz starej, i ci , którzy montowali nową, chcieli mi zabrać starą, czego nie chciałam, bo działała i przeznaczyłam ją do wiejskiego domku.


    Co więcej, tłumaczyli mi, że zabrać ją muszą, bo tu jest napisane "montaż".

    Umówiliśmy się więc, że zrezygnuję z montażu na papierze, oni zmontują i zostaną opłaceni prywatnie, i starą mi zostawią.





    Doradzam dokładnie rozmówić się w sklepie, w którym zamierzasz kupować.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.