Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kobiety nosicie spodnie?

2456740

Komentarz

  • ala szarawary
    portkiMC_roz.jpg
  • [cite] Monika73:[/cite]A ja "normalnie" to jestem szczupła i teraz strasznie mi cięzko . Zaczynam powoli marzyć o porodzie i o ... spodniach :cool::wink:

    niektore ciazowe spodnie sa naprawde super. Mialam takie z h&m i naprawde (pomijajac brzuch :wink:) bardzo zgrabnie w nich wygladalam.
  • h&m w ogóle ma fajne ciuchy:tongue:
  • OT: macie jakies sprawdzone sklepy internetowe z ladna odzieza ciazowa szyta w Polsce?
  • iw H&M w Krakowie widzialam je po 40 zł :) za tydzien się wybieram oby jeszcze były :)
  • Maciejka, my z koleżanka przed wyjazdem do Azji zrobiliśmy szturm na H&M, ona była wtedy już w 20 tc i wcale nie kupowała ciazowych ciuchów, tylko własnie tuniki, letnie sukienki, było tego mnóstwo, wcale nie mini. Ja często w I/II trym noszę tez takie ala szarawary, wygodne, przewiewne i fajnie się wyglada.

    @Monika, nie zapomnę jak mnie kiedyś brać narciarska zobaczyła, jak szłam z mężem na wielce elegancką i oficjalną kolację, zaraz po odprowadzeniu Z na dworzec - aż oklaski dostałam;))).
  • http://gloria.tv/?media=163172

    Dziewczyna wtedy jest piękna, kiedy chodzi w sukience
  • Anka

    ale ze spodnicami troche trudniej (chociaz kupilam w tym roku tak do samej ziemi, ale jednak na podroze niepraktyczna), a jeszcze zeby nie gniotly sie za bardzo (bedziemy ciuchy gdzies do pralni oddawac, a tam nie prasuja), to juz naprawde ciezko. Ale nic. Znalazlam niezly tutorial na spodnice, chyba sie skusze :cool:
  • Zdecydowanie noszę spodnie-dżinsy uwielbiam:)
    swoje ulubione biodrówki nosiłam do 9 miesiąca ciaży:)
    Z resztą wszelkie sukienki LUBIĘ i stawiam na te bardziej kobiece:)nie prowokująca-ale kobiece:)
    Długim bezkształtnym workom mówię NIE:)

    Po prostu jako dobre żony( super wypełniajace swoje powołanie) mamy podobać sie swoim mężom:)-czyż nie?

    Jeśli dosłownie brać by słowa z Biblii to i włosów byśmy nie odsłaniały...
  • a w spodniach i w chuście jest mi po prostu najlepiej:)



    Z wakacyjnymi pozdrowieniami. D:bigsmile:
  • i tym pięknym zdjęciem należy podsumować wątek :)
  • Aleś Ty śliczna - buzia, fryzura - jak szlachcianka :bigsmile:
  • Izka-eee tam:shamed: szczesliwa jestem po prostu:)
    Ale i tak mi bardzo miło po Twoim wpisie:)
  • Wiecej w spodniach Bo wygodnie,ale bardzo lubie spodnice I sukienki:-)
  • [cite] Pax:[/cite]Wiecej w spodniach Bo wygodnie,ale bardzo lubie spodnice I sukienki:-)
    Jak w spodniach wygodnie? Kurka w sukience jest wygodnie... i zdrowo.
  • Jak to jak?
    W spodniach wygodnie orze się pole, reperuje dach, biega z karabinem po lesie...
  • wygodnie w sukience...tylko jak w niej na rower wsiąść?:wink:
    I jak w sukience piłkę z synami pokopać?

    no...w sumie? czemu nie:bigsmile:
  • Taw, Twoja zona zima tez w spodnicy pomyka caly czas?
  • Taw-zalezy jakie ma sie spodnie;-)Ja nie bardzo lubie grube rajstopy wiec sama spodnica...nie bardzo.
  • No, fryzura wymiata :bigsmile:

    Maciejko, mogłabyś podrzucić link do tego tutorialu?
  • [cite] Namor:[/cite]Jak to jak?
    W spodniach wygodnie orze się pole, reperuje dach, biega z karabinem po lesie...

    Jeździ na nartach, gra w piłkę, turla z górki, chodzi po górach. Teraz nie jeżdżę na rowerze górskim, wiec można w spódnicy... Ale normalnie, rower=spodnie.
  • Po domu też w spodniach wygodnie :wink:
  • Ja chodzę w spodniach, w sukienkach najwyżej jak na jakieś wesele idę czy jakąś mega uroczystą Mszę św. to samo tyczy się spódnic. W ciąży - tylko spodnie + tuniki.
    Dla mnie tak jest najwygodniej szczególnie ze względu na obuwie
  • [cite] Milagro:[/cite]
    Maciejko, mogłabyś podrzucić link do tego tutorialu?

    http://www.wikihow.com/Make-a-Wrap-Skirt-to-Fit-Any-Size

    juz uszylam :cool:
  • @Maciejka. Znam jeden bardzo fajny, prowadzony przez bardzo wierzącą osobę. Poznałam ją przypadkiem na pogrzebie ś.p. Prezydenta Kaczyńskiego. Dostałam od nich pare ciuszków, są producentami ale ZTCW mają sklep internetowy również. tu masz linka
  • niezla jestes :bi:
  • Maciejka, obejrzalam ten tutorial i smaku sobie narobilam - jesli mi moje niemowle pozwoli, to chyba tez sie skusze :bigsmile:
  • :shamed: czas mialam po prostu, sprzatac mi sie nie chcialo, a cos robic trzeba
  • Ja uwielbiam sukienki i spódnice wszelkiej maści, choć od spodni nie uciekam, bo wygodne. W zimie też lubię spódnice i grube rajstopy lub wełniane getry, zawijane na kozaczki :bigsmile: - ciepło i ładnie. Po górach też mi się już zdarzało w spódnicach pomykać, a nawet w długiej sukience na kort tenisowy z mężem wyleźć :wink:

    Edit: lit.
  • [cite] Maciejka:[/cite]:shamed: czas mialam po prostu, sprzatac mi sie nie chcialo, a cos robic trzeba

    oj tam oj tam, nie badz taka skromna :bigsmile:

    dzieki za podzielenie sie linkiem tak baj de uej :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.