Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

drogeria forumowa - czyli polecamy!

edytowano sierpień 2012 w Ogólna
Drogie Panie!

Pomóżmy sobie w walce z przepełnionymi półkami w drogeriach, gdzie oczopląsu można dostać i dzielmy się doświadczeniem, jakie specyfiki są super, a jakie do niczego! :D Co Wy na to? (I czy jest już taki wątek...?)

ja w takim razie, na pierwszy ogień:

Maseczka anty-stres z firmy Ziaja :) jest rewelacyjna! i tania :) polecam!

ziaja-maseczki-maska-anty-stres-7-ml.jpg
«13456711

Komentarz

  • No i niby na co ona jest taka rewelacyjna?
  • zmdsc02461.jpg
    Kobieta która nie chodzi po drogeriach...
  • Tylko po górach i lasach :wink:






    Ależ Ty Taw chwalipięta jesteś :updown:
  • Świecenie odbitym blaskiem â?? proces demonstrowania związków z osobami, którym się powiodło i które cieszą się wysokim statusem społecznym lub utożsamianie się z prestiżowymi przedsięwzięciami.
  • Mi chodziło, że się żoną chwalisz megalomanie jeden :updown:
  • To sposób autoprezentacji... zapytaj psychologów... ich tu jak psó... jak kotów.
  • No widać, widać, że szczęśliwa :bigsmile:
  • Jeżeli ona tak szczęśliwa to jak zaiste zacnym członkiem społeczeństwa musi byc ten którego obdarza swym spojrzeniem.
  • Taw wcale nie jesteś oryginalny - gadasz jak mój mąż...

    kiedyś myślałam, ze to z oszczędności tak gada...

    ale jak mówię, że potrzebne mi książka, nie krem - to nie oponuje

    a może myśli, żem głupia i warto zainwestować;)
  • agga---rozbawiłaś mnie z rana..

    :bj::bj:
  • Fajnie wejść na taki wesoły wątek z samego rana...!:bigsmile:
  • Kresowianka, fajny pomysł!
  • Ostatnio używam osobiście tego:
    2988_1.jpg
  • Mi się to kojarzy z porodami i cesarkami, wszystkie położne to polecają na "po":crazy:
  • [cite] Gregorius:[/cite]Ostatnio używam osobiście tego:
    2988_1.jpg

    I dlatego właśnie zaczęłam wątek od słów: "Drogie Panie" ;)
    :cj:
  • ps. sorki, głupawka poranna, ale zaraz uciekam, może zajdę do drogerii sprawdzić tą Waszą maskę:wink:
  • [cite] Kresowianka:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Ostatnio używam osobiście tego:
    2988_1.jpg

    I dlatego właśnie zaczęłam wątek od słów: "Drogie Panie" ;)
    :cj:
    A jeleń nie kojarzy się Wam z facetem?
    Sorry G
  • U nas tez Biały na topie, jako szampon i zel i proszek do prania
  • Właśnie chciałam napisać, że kapitalny jest żel pod prysznic Biały Jeleń, takoż fajny i delikatny jest ich płyn do prania, a ja jeszcze mam zimną satysfakcję ze wspierania polskiej firmy.
  • o, a to ciekawe, bo ja nigdy nie używałam ani płynu, ani żelu!:thumbup:
  • a co poradzicie na tłusta cerę i trochę takich krostek mam bo trądzik młodzieńczy jedank nie minął:) aż córcia pyta: mamo a tu cię komary pogryzły, masz takie krostki:bigsmile: ja wiem ze zrezygnować z tłustych kremów, teraz używam mleczko+tonik z koziego mleka z Ziajki i się sprawdza bo nie mam podrażnienia z innych kremów np. z nagietka krem do twarzy z Ziajki od razu robią mi się przebarwienie czerwone. Dramat to nos w czarne kropki, czyli skórka pomarańczy. Ale bez przesady na miss się nie wybieram więc podchodze do tego na luzie, dziękuję Bogu, że udało mi się u ortodenty zgryz wyprostować i nachodzace jedynki, choc i to gdyby nie było z okresu nastolatniego ingerencji nie robiłabym tego.
  • Taw a te zdjęcie nadaje się na konkurs ,,Nasze rodzinne wędrowanie" zgłoszenia do 15 września:) br
  • kropka, a próbowałaś peelingów? ale pewnie najlepiej by Ci dobra kosmetyczka doradziła.
  • [cite] Marcelina:[/cite]Właśnie chciałam napisać, że kapitalny jest żel pod prysznic Biały Jeleń, takoż fajny i delikatny jest ich płyn do prania, a ja jeszcze mam zimną satysfakcję ze wspierania polskiej firmy.

    Mają jeszcze szampony. Ale żel pod prysznic to nie to samo co mydło w kostce. Jakieś dodatki są, bo ma inny zapach.

    Edit: dysklawiaturnia (dysleksja klawiaturowa której nie potrafię zwalczyć) znaczy palcówki poprawione
  • jeszcze nie bo nie wiem czy to ma sens, jestem śpiochem i wszystko przekładam na spanie, byłam u kosmetyczki jak robiłam regulacje brwi, i od niej dostałam wskazanie żeby coś koniecznie z tym nosem zrobić, ale cenowo to mi żal, wole inwestować w jedzenie albo w zdrowie, omijam dentyste a powinnam leczyć dziureczki póki małe to bez znieczulenia dam rade:)
    Słyszałam ze kosmetyczki to umią tez zniszczyć skóre i kto potem to naprawi.

    Sylwia74 ma wypróbowany piling naturalny fusy z kawy połączone z miodem, może też spróbuję:)
  • kropko, na problemy z cera na poczatek zrezygnuj z mleczka i toniku - zamulaja cere.


    co do tematu watku, ja tez z tych niebiegajacych po drogeriach, wiekszosc kosmetykow sama sobie robie z naturalnych skladnikow (krem, mydlo i balsam do ust).

    ALE uwazam ze jak juz taki temat jest na takim forum, to fajnie by bylo zgromadzic tu nazwy produktow kosmetycznych ktore NIE zostaly wyprodukowane na bazie ludzkich embrionow, tudziez nazwy firm kosmetycznych ktore NIE prowadza eksperymentow na tychze.

    Tylko jak to sprawdzic na 100%? Wiem ze wszystkie lepsze, drozsze i naprawde skuteczne kremy przeciwzmarszczkowe sa podejrzane, bo ich skutecznosc prawie na pewno jest zasluga komorek pochodzacych z embrionow :confused:
  • przy okazji muszę się wypytać czy można przy karmieniu brać te tabletki. Piłam tez dużo kawy 3 dziennie ale odkąd jem więcej fasoli czerwonej, zielonej, tuńczyka, do sałatek używam oliwy z oiliwek i jem ciemne pieczywo nic mnie do tej kofeiny nie ciągnie acha i do półgodziny od pobudki warto zjeść jabłko naczczo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.