Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Łaski, których doświadczyliśmy podczas Nowenny Pompejańskiej

edytowano wrzesień 2011 w Ogólna
No to Kochani - droga wolna!!!:bigsmile:
«13456711

Komentarz

  • wracałem rowerem do domu przed chwilą 12 kilometrów
    nie zmokłem:bigsmile: zaczęło padać dopiero jak dojechałem
  • I ja!

    Dla mnie maly cud - Gavia mowi z nami! Zapewniam Cud!
  • DOEtata: "Prayboy przemykales miedzy kroplami?":wink:
  • a, jeszcze żona była (i jest) w sukience jak wróciłem
  • a dzieci spia?:wink:
  • tak ale ona chce prasować:angry:
  • To jej schowaj wodę destylowaną.
  • żelazko jest na kranówę, sam takie kupiłem

    powiem żeby najpierw wyprasowała sukienkę
  • O to jest myśl :-)
  • Dla mnie wielką łaską jest to, że mąż mówi ze mną.

    Ale...on mówi w intencji swego licencjatu i wyobraźcie sobie, że dziś przyszedł do niego sąsiad naukowiec z dołu i zaczął go męczyć, aby mu pokazał, co zrobił (czyli niewiele).
    Pomógł mu z planem i znalazł jakąś literaturę (teraz mąż się męczy, szukając jej po bibliotekach w katalogach on-line) i zapowiedział, że jutro od popołudnia piszą pierwszy rozdział. :fm:
  • [cite] Prayboy:[/cite]żelazko jest na kranówę, sam takie kupiłem

    powiem żeby najpierw wyprasowała sukienkę
    Szkoda jej roboty.
  • Haku, super!!!
  • :bigsmile:
  • U nas tez sprawa niezwykla.

    Wlasnie pogadalismy z mezem, o tym jakie mamy intencje.

    ........................................i....................................

    mamy taka sama! Dla nas to tez calkowicie niesamowite. Maly cud!
  • ProMamo, a tak krótko napisałabyć o zasadach? Bo ja bym dołączyła, ale wątek o nowennie ma ponad 800 postów, nawet nie dam rady tam zajrzeć i tego ogarnąć.
  • Aniu D. wiedzialam ze po cos jednak tym jednym okiem tu zagladam.

    Przez 54 dni odmawiasz rozaniec - 3 czesci [radosna,bolesna,chwalebna]
    27 dni blagalne i 27 dni dziekczynne.

    Modlic sie mozna w 1 wybranej intencji.

    Dzis wystartowalismy w grupie 57 osob. Za chwile podam Ci link do bloga o naszej Nowennie Pompejanskiej Wielodzietnych.

    Do odmawianego Rozanca dochodza modlitwy, ale krotkie,wiec spokojnie dasz rade!
  • A ja dam OT (?) - u nas na razie jest na odwrót - wszystko pod górkę...




    Wytrwam, nie dam się, wierzę.
  • To znaczy, że wiele łask czeka i :devil: się wkurza.
  • Agnieszkomamoani - cokolwiek będzie - będzie dobrze.




    Ach, jak ja lubię to powiedzenie!:bigsmile:
  • [cite] Olesia:[/cite]A ja dam OT (?) - u nas na razie jest na odwrót - wszystko pod górkę.

    O, to jak u mnie. Zapominam słów Zdrowaś:shocked:, gubię Różaniec i tak dalej. Damy radę, Olesia. Egzorcyzm, który Greg wpisał w zakładce modlitwy na blogu bardzo w tym pomaga:cool:
  • My odmawiamy nowennę wieczorem, bo tak nam łatwiej.
    Wczoraj wróciliśmy po 21 i po krótkim czasie mówię do Filipa "czas na nowennę", a on mówi, że nie ma siły, jest zmęczony itd. Najpierw w duchu się wzburzyłam, że jak to. A powiedziałam, że ok, to ja idę odmówić. Po 20 minutach wracam, bo zapomniałam kartki z modlitwą końcową i ... mój mąż odmawia i zmęczenie mu minęło i po odmówieniu jeszcze fajną rozmowę mieliśmy :smile:
    to nasza pierwsza łaska- zaczęliśmy i odmawiamy
    a druga to po rozmowie okazało się, że mamy tą samą intencję! :bigsmile:
  • basja to samo co u nas!!!! Dokładnie ta sama intencja - zupełnie niezależnie wybrana. Chwała Panu i cześć Matce Przenajświętszej!
  • prawda Doetata chwała Panu, to prawdziwa łaska :smile:

    najlepsze jest to, że wydawało mi się, że tak bezproblemowo zaczniemy :wink:
  • A ja coś też napiszę-Syn (3gimn)mial lekcję religii i nie mamy podręcznika tego jedynego,kilku uczniów też nie miało,podchodzi nasz Ksiądz do syna i daje mu nowiutki podręcznik!Mowi ,że już jest jego o powiedz mamie aby nie kupowała.Dzwonie do ks.i pytam ile kosztuje i skąd ks.wiedział ,że nie mamy.A ks na to ,ze nie wiedział ale nie mam kupować bo ten jest syna przeciez:bigsmile::bigsmile:
  • A ja się drę na dzieci, żrę z mężem i mam ochotę rzucić to wszystko w cholerę. O. Znaczy działa.
  • Marcelina to już może być tylko lepiej, zapamiętej punkt 'zero' :wink:
  • Doetata, ale to stary numer. Niedziela rano, wielki post, tuż po spowiedzi itd.
  • A do mnie mamusia moja ukochana zadzwoniła z samego rana ,żeby jej bilety bukować i przylatuje 16 października na tydzień !!!!!! niewątpliwie jest to łaską :bigsmile:
  • Widzę fachura jesteś... to co ja Cię będę pocieszał :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.