Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Karzełkowo" - reportaż w Trójce

edytowano grudzień 2007 w Polecamy
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania reportażu radiowego pt.: "Karzełkowo" w najbliższą środę, 19 grudnia o godz. 18:15 w Trzecim Programie Polskiego Radia.

Pracownicy Fundacji "Głos Ewangelii"

*************************************************************************

"Karzełkowo", to niezwykłe miejsce przepełnione miłością, radością i śpiewem. To dom Jerzego i Ewy Karzełków, którzy posiadając pięcioro własnych dzieci zdecydowali się na adopcję 4-letniego Darka. Z czasem okazało się, że chłopiec ten posiada rodzeństwo, które również trafiło do domu dziecka. I tak dom Państwa Karzełków stał się rodzinnym domem dziecka dla czwórki dzieci.

Komentarz

  • I co słuchaliście?
    Ja tak :bigsmile: jakoś tak się udało znienacka :bigsmile: wcale nie pamiętałam, że chcę tego słuchać. Akurat włączyłam radio i na radio Józef nic nie było, więc przerzuciłam na Trójkę i wtedy zapowiedzieli ten reportaż.
    Bardzo mi się podobał, był niesamowicie wzruszający i pełen pięknych treści.
  • Na stronie Trójki reportaż będzie za jakieś półtora miesiąca. Może się uda go zdobyć szybciej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.