Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sezon grzewczy- kiedy uznajecie za oficjalnie otwarty????

24567

Komentarz

  • My na razie tylko kominek. W sypialniach chłodno, ale tak się póki co lepiej śpi. Zimno konserwuje.....:fu:
  • ja też już grzeję - odkąd zaczęłam chorować i nie mogę się wykurować. Poza tym boje się grzyba, a takie nieprzyjemne uczucie zimnej wilgoci sugeruje przymiarki wspomnianego do pojawienia się.
  • a ja na jakimś biegunie zimna mieszkam i już od września palimy w centralnym,na razie drewnemi trocinami ale węgiel trzeba kupić choć z tonę aby na noc podkładać:bigsmile:
  • U mnie w bloku też już grzeją,ale poki co jestem na etapie dodatkowego swetra i oczywiście obowiązkowo skarpetki.Oby jak najdłużej tak.
    Ale przy takiej pogodzie jak dzis u mnie była to mi się marzy kominek:cry::cry:
  • U nas w domu na razie jeszcze ponad 21* więc jeszcze nie grzejemy.
  • Termometr obok komputera pokazuje 18 st. C, więc nie jest źle :)

    Ale przy kominku było miło posiedzieć.
  • Grzeją!
    Nastawka na 2-3 i rano da się wstać:bigsmile:
  • U nas ciagle jeszcze powyżej 20 stopni. Nie grzejemy, i pewnie długo jeszcze nie będziemy.
    Do końca życia będę blogoslawic naszego kierownika budowy, który nam kazał tak chalupe ocieplic, ze nawet w zimie grzejąc piecem gazowym płacimy mniejsze rachunki niż niektórzy znajomi z dużych mieszkań... :ih:
  • Potwierdzam - u nas też jeszcze lato - 20 cm styropian, ale wszyscy nas od tego pomysłu odciągali - a sąsiad się podśmiewał, teraz nie może słuchać biedaczek ile gazu zamawiamy... Także jeżeli ktoś się zastanawia nad ociepleniem - polecam.
  • U nas dziś.

    Niby :cheer: ale jak się zastanowić to :ai:
  • A mu już od dawna palimy w c.o.Nawet nie pamiętam od kiedy.U nas się chodzi w podkoszulkach i spodenkach krótkich.No ale prawie ,że w lesie mieszkamy:bigsmile:choć nie na pustkowiu:wink:
  • zimno 19.. nie palą, niedocieplony blok.. ale ja nie lubie tego ciepla od kaloryferow..
  • a my od dziś śpimy w piątkę w jednym łóżku i jest git!:wink:
  • U na jeszcze nie grzeją....:devil:
    zimno jak w d...
  • Jaka macie temp. w domu?
  • wyłączyłam kaloryfery, wyciągnęłam pierzynę (na mrozy jest jeszcze wełniany koc) - u nas 21 na dzisiaj, ale pod nami i obok nas grzeją i to stąd :devil:
  • mhm , mamy 19 - to chyba nie tak zle??? Tzn 19 u dzieci w pokoju.
  • U nas powyżej 20, ale już lekko podgrzewamy.
  • A ja zaczęłam zamykać okienko w łazience :wink:
  • Marcelina to jest dobre,

    a my grzejemy od jakiegoś tygodnia
  • Przyznam się bez bicia, że też się tym zainspirowałam. Tak dla pocieszenia (?) dodam, że jednak łazienkę muszę leciutko elektycznym grzejniczkiem podgrzewać, bo inaczej jest nieprzyjemnie.

    A ogólne ogrzewanie to dopiero w grudniu pewnie.
  • My mamy łazienkę najbardziej zimną.
  • Jak skombinuję termometr pokojowy to napisze ile mamy w poszczególnych pomieszczeniach.
    Bo póki co nie mamy żadnego ogrzewania i nie zanosi się na to żebyśmy mieli ciepło tej zimy.
    Nie stać nas na to, niestety:cry:
    Nie myślę nawet co będzie jak temperatura na zewnątrz się obniży bardziej , nie wspominając o tym że mrozy przyjdą a mogą być naprawdę siarczyste:sad:
  • Teraz mam 14,5 (rano było mniej ale sie zagrzało od procesora) ale jednej zimy mieliśmy 4 wiec musisz sie starac by mnie wzruszyc...
  • Grzejemy od wczoraj.
  • Tylko na marszu nie zróbcie boruty...
  • Na marszu po drewno do pieca?
  • Mówiłeś że palisz śmieciami...
  • u nas 18 w mieszkaniu i dalej nie grzejemy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.