Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sezon grzewczy- kiedy uznajecie za oficjalnie otwarty????

123457»

Komentarz

  • @Chabrowa, na dworze 5, na plusie. W domu 17:-D

    @Barbasia, widzialas, w kuchni i lazience nie ma grzejnika, M.siedzi zamkniety, wiec 60m ogrzewaja dwa grzejniki w pokojach. Musza byc solidnie rozkrecone, zeby w calym mieszkaniu bylo w miare ok. Standardowo zamykamy sie w pokojach i wylaniamy tylko na siku:-D ale np.kapiel zima to mala trauma...
  • A dogrzanie lazienki jakims piecykiem?
  • Dogrzewamy;-) w Swieta;-) ale prad tyz kosztuje.
    Nie jest zle, serio. 2lata temu na wegiel i drewno wychodzilo nas ponad tys/mies. Przez 5mies. Ale to byly inne okolicznosci. Wiec i tak jestesmy do przodu:-)
  • Czy polecacie jakaś izolacje do okien.? Już czuję, ze najstarsze nieszczelne są.
  • A czemu w mleku?
  • @Hope, ja bym chyba sprawdziła,czy nie macie popsutych liczników czy cuś-baaardzo dużo za taki metraż!!!!!
  • Piec i grzejniki na poddaszu zamontowane, mogę grzać, a jest potrzeba, bo codziennie przymrozki.
  • o mamuńciu śnieg pada i zimno wściekłe [-(
    no trudno, trzeba trochę odkręcić
  • tym, co nie mają "nocnych butów" zamówiłam wełniane kapcie, mąz zamówił parę metrów drewna, przywiozą w środę - to pewnie od środy ładna pogoda wróci ;) w każdym razie przygotowania do zimy trwają!
  • Wlaczylam grzejniki. Powinna byc ustawa zakazujaca ciezarnym mieszkania w zimnych kamienicach. Chce sie przeprowadzic!
  • Kurtkę położyłam na parapecie przy szparze okiennej. Niby nowe okna, ale blok nieocieplony, strona północna, deszcz ze śniegiem zacina, wieje, zimno.
  • Aż prognozę dla nas sprawdzę, czy jakiś śnieg do nas nie idzie.......
  • Ponoć ten dzisiejszy śnieg, to taki jednodniowy
    Jutro dla Górnego Śląska od 5 do 9 stopni w zależności od stopnia zachmurzenia

    Mam na FB "lajkniete" Prognoza Pogody - Damian Dąbrowski
    Facet jest z Górnego Śląska
    Bardzo polecam wszystkim tym, którzy mieszkają na DŚ
    Nie zdarzyło mi się jeszcze przeczytać u niego błędną prognozę :)
  • U nas też zimno, byłam na zewnątrz trzy godzinki i właśnie się odmrażam. Ale dzielnie nadal nie grzejemy. Tyle że u nas 9stopni, tylko wieje.
  • hehe, nie wiem, @Agnicha, czy dojadę:D grzałam rano 2h... teraz znow jest 17* w domu...
  • edytowano październik 2015
    Słuchajcie, macie doświadczenia z czujkami na dym i czad ?

    Właśnie muszę dwie zakupić, koszt czujek, które wyguglałam to 310 zł.
    W zasadzie nie chodzi o kasę, tylko na co zwrócić uwagę kupując czujki ???
    Kupę przez net, myślałam o takich
    http://kidde.pl/10sco-czujnik-tlenku-wegla-dymu-p-31.html


  • Ja wczoraj też odpaliłam.Do ogrzania 120 m.Za gaz z gotowaniem i ciepłą wodą przy pięciu osobach 3500 za ubiegły rok.Dom ocieplony.Wszystkich Cieplutko pozdrawiam.
  • @Elżunia
    macie gazociąg ?
    U nas zakładają i niebawem trzeba będzie podjąć decyzję, czy podłączamy się czy nie.
  • Gazociągu nie mamy
  • Z sieci leci.Dlaczego całe komentarze ni wchodzą coś zjada zdania
  • My jesteśmy zadowoleni, nie ma kurzu i roboty przy paleniu, a opału trzeba było ze 3.5 tony to na jedno wychodzi.
  • @Elżunia dzięki
    czyli jest argument za
    właśnie my mamy 100 mkw i opału ok 3 ton / rocznie potrzebujemy
    także widzę korelację z twoimi wydatkami
    fakt roboty i kurzy nie ma, a to duży plus
  • @Karolinka my mamy czujnik kidde stary ma juz ok. 5 lat okragly bez wyswietlacza i sprawdza sie super. Kupowalismy go w Anglii. Ja go polecam jesli kiedys bysmy wymieniali to na tej samej firmy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.