Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Audycje do słuchania - kobieta, małżeństwo, macierzyństwo, Biblia i wszystko inne fajne:)

edytowano październik 2011 w Ogólna
Z racji, ze ostatnio dużo szyję i prasuję, słucham sobie audycji w internecie.
Najbardziej interesują mnie związane z tematyką macierzyństwa i roli matki, ale mogą też być inne dotyczące małżeństwa, jego roli, konfliktów i wszystkiego innego - także biblijne, o świętych itp - ważne aby były interesujące

Na razie zgłębiam strony RM i znalazłam trochę audycji Pulikowskich, Wołochowiczów itp
Ciężko jest mi po tytule się zdecydować czego chcę posłuchać tylko po tytule.
Może macie jakieś swoje ulubione audycje w necie i moglibyście się podzielić linkami?
«1

Komentarz

  • audycje dla małżonków i rodziców - ale to pewnie widziałaś: http://www.radiomaryja.pl/query.php?__a=1&__r=M


    i jeszcze tu, od benedyktynów:
    http://www.tyniec.benedyktyni.pl/ps-po/?page_id=556
    na stronie tej, na dole są konferencje Wandy Półtawskiej - tych słuchałam i są rewelacyjne!

    i jeszcze polecam: wieczór z Biblią. Świetnie zrobione słuchowisko, wystarczy włączyć i... odpoczynek przy Panu i Jego Słowie zapewniony :)
  • Pierwsze mam prawie całkiem przejrzane - ale wysłuchanych z tego niewiele.
    Drugich zupełnie nie znam :bigsmile:
  • o, teraz zobaczyłam ile jest tam konferencji Pulikowskiego! Rewelacja - w sam raz na długie podróże tramwajem/samochodem/pociągiem :)
    Podziękowali 1madzikg
  • Kresowianko, super!
  • Kresowianko, dzieki! Ja to prawie zawsze ze sluchawkami na uszach sie poruszam.
  • ks. Pawlukiewicz !!!





    Inne, ciekawe:







  • Pawlukiewicz kiedyś dawał u mnie w szkole rekolekcje - fajny jest.

    Pulikowski - też ok
    Półtawskiej nie znałam
    [cite] Kresowianka:[/cite]

    i jeszcze polecam: wieczór z Biblią. Świetnie zrobione słuchowisko, wystarczy włączyć i... odpoczynek przy Panu i Jego Słowie zapewniony :)

    gdzie to znaleźć można?
  • wieczór z biblią

    p. Półtawska bardzo cenię:smile:
  • O dzięki :)
    I za temat, bo sama chciałam taki stworzyć, i za audycje :)
  • bez sloganu


    Franciszkanie prosto i dosadnie.
  • Za moment audycja w radiu plus ks.Pawlukiewicza,jak ktos ma ochotę to polecam.
  • dla mnie ta strona benedyktynów, którą podała Kresowianka, strzał w dziesiątkę!
  • Księga

    Komentarz do czytań niedzielnych - jak ktoś zna to kontynuacja dawnej "Uczty" z RJ polecam.

    A i na stronach dominikańskiej "Beczki" z Krakowa - rekolekcje, rozmowy z o. Joachimem Badenim itp:
    Audio
  • Od kilka lat współtworzę audycje "W dialogu o Bogu"
    Wcześniej w Radio Józef, obecnie w Radio Niepokalanów.
    Właśnie ruszamy powakacyjnie .
    Ostatnia rozmowa z ks.Misiakiem tym od "dyskotek-Chrystotek")

    Moich rozmów sporo dotyczy małżenstwa, rodzicielstwa, kobiecosci itp
    Z resztą kilka osób z orga miało juz swój ważny udział w nagraniach...a jeszcze kilka(dziesiat) mam nadzieję,że też nie odmówi:D

    Zapraszam
    :bigsmile:

    edit-dopisałam coś:)
  • Za pierwszym razem przeczytałam: Właśnie ruszamy prowokacyjnie:wink: To chyba przez te Chrystoteki...
  • :bigsmile:
  • podbijam, bo cenny wątek, regularnie zaglądam na stronę benedyktynów.polecam !
  • Podbijajcie podbijajcie - bo teraz to w ogóle mam dużo czasu :wink:
    Biorę się dzisiaj za ozdoby świąteczne.

    Jakbyście znali ciekawe audycje dla mężczyzn, to też chętnie - mężowi coś podrzucę.
    Albo razem posłuchamy.

    Taka wizja:
    zimno na dworze, ja w fotelu z ciepłą herbatką, niemowlak słodko chrapie, wyszywam sobie ozdoby, mąż lutuje programator i razem słuchamy audycji...

    :heartsabove:
  • Co prawda nie do końca w klimatach wymienionych w tytule, ale fajne :)

    http://moje.polskieradio.pl/

    polecam skorzystać z listy obok (Programy, Słowo, Muzyka, Ulubione)
  • Kresowianko! To Ty taka piekna jestes? Ojej, coraz bardziej boje sie tych spotkan w realu, bo co jedna to laska, a ja ....:confused:

    A w temacie: jak ktos uzywa iTunes-a to jest tam wiele ciekawych audycji/ kanalow za darmo. Klasyk to "Modlitwa w drodze", ale tez (z zeszlego roku) "roraty dla tych co zaspali", Biblia itp.
  • Maciejka - oto klasyczne kłamstwo tego świata! A właśnie że jesteś jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju! "a ja.. :confused:" - phi! :wink: Jak już pisałam wcześniej, my, Córki Króla Królów mamy promieniować! I to robimy! I nie możemy dać sobie wmówić, że jest inaczej, no! :D

    a co do tych audycji, to na stronie dominikanów też są - ale to filmy. O Dekalogu, o Modlitwie Pańskiej itd :)
  • @Monira - co to za dziewczynta trzyma twoje najmłodsze dziecko? ;)
  • Nawet nie zauważyłam, że tam są zdjęcia. Ale to zdjęcie sprzed roku. Teraz jestem gruba. Poproszę go o usunięcie-nie wklejamy zdjęć rodzinnych.
  • No tak, a ja nie do końca:) - ale znam poglądy męża na szczęście, więc myślę, że można polecić. 
    Potrafi przekazać myśl - w przeciwieństwie do mnie, niestety.
    Od pierwszej ciąży mam jakąś dziwną blokadę, że nie umiem się wygadać.
    7 maja jesteśmy razem w RM w audycji dla małżonków i rodziców.
    Temat: Wczesna I komunia św.
    Ale tutaj będę jeszcze wcześniej prosiła o wsparcie, bo temat dla mnie kluczowy w wychowywaniu dzieci. 
    Napisałam o tym felieton, mąż kompatybilny o chłopcach w kościele i będziemy musieli się tłumaczyć na antenie. Tutaj jesteśmy razem co miesiąc.
    https://splendor24.pl/pl/c/MIESIECZNIK-W-NASZEJ-RODZINIE/133



  • Aż się boję. Może wieczorem, wtedy będzie pod ręką w razie czego.
    Wiem, że lubi prowokować - mam nadzieję, że nie przegiął.
  • Monira, podziwiam i zazdraszczam :smile: 

    Pozdrowienia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.