Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1679111259

Komentarz

  • no! następny rozkaz o zmianie tajemnicy będzie pod koniec listopada!
  • Widzisz Prayboy jak dobrze miec przyjaciol:bigsmile:
  • zakwas jeszcze stoi
    czeka...





    ...dobra, my też:bigsmile:
  • marzę o tym PancerBread...
  • Dopiszcie mnie do trzeciej Róży. I powiedzcie, którą tajemnicę mam odmawiać.
  • IrenaB - wybierz sobie, zajęte są I Bolesna i I Chwalebna
  • To ja poproszę Zesłanie Ducha Świętego.
    "Niech przyjdzie Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi."
  • ok - Kierowniczka Kresowianka zaktualizuje jak się pojawi.
  • No to ja zaczynam się modlić.
  • jestem, jestem!!! Się melduję!

    WITAJCIE IRENO I PRAYBOYU!!!!

    :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

    Już Was dopisuję! :D I tradycyjnie - wszelkie informacje w 1. i 123. poście! :D
  • Kresowianko, ja też poproszę o dopisanie. Wybór Tajemnicy pozostawiam szlachetnej Kierowniczce.
  • Szlachetna Forumowiczko Predikato! ;) Nawiedzenie św. Elżbiety, może być? :D
  • Bardzo może być. Dziękuję uprzejmie. Moja potencjalna przyszła córka ma wielką szansę zostać Elżbietą :bigsmile: Tę Tajemnicę darzę jakoś dużym, nie wiem,jak to nazwać, sentymentem, sympatią...?
  • Czyli się Kierowniczka spisała na medal. Dobra czas spać. Night!
  • [cite] Predikata:[/cite]Bardzo może być. Dziękuję uprzejmie. Moja potencjalna przyszła córka ma wielką szansę zostać Elżbietą :bigsmile: Tę Tajemnicę darzę jakoś dużym, nie wiem,jak to nazwać, sentymentem, sympatią...?
    no coś Ty???? :shocked:

    A tak właśnie zastanawiałam się, którą by Ci tu wybrać... I jakoś tak "wyszło". Boże prowadzenie...

    Ale się cieszę!

    :cheer:
  • [cite] MonikaN:[/cite]Czyli się Kierowniczka spisała na medal. Dobra czas spać. Night!

    niezmiennie: Łk 17, 10 :wink:

    night night! :bigsmile:
  • No właśnie Kresowianka, też tak pomyślałam.
    Dobrej nocy tymczasem.
  • Drodzy Forumowicze! Wciąż zapraszamy! Trzecia róża czeka! :D
  • Kresowianko, czy ja tę moją Tajemnicę to mam odmawiać już teraz,czy czekać aż się Róża uzbiera? Wybacz pytanie, ale nigdy w Róży żadnej nie byłam.Na wszelki wypadek już odmawiam :wink:
  • Predikato, odmawiaj już teraz :) Każda dziesiątka się liczy! :D

    (ja też nie byłam nigdy w żadnej Róży... :ah:)
  • No to zaczynasz,że tak powiem,z ułańską fantazją :wink: ale jak już się za coś brać,to porządnie :ay:
  • :ap:

    Ale ja naprawdę chciałam tylko formalnie ogarnąć grupę... Jakoś "tak wyszło". Może Pan Bóg uznał, że potrzebne mi jest takie doświadczenie...?

    I przy okazji ponawiam apel o ujawnienie się Zelatora drugiej Róży! :ad:
  • Podbijam - kto jeszcze do trzeciej Róży?

    Już się modlimy!
  • Czy mógłby się zgłosić mój mąż? Nie jest tu zalogowany, ale chciałby dołączyć do nas.
  • Róże są super :cool:
  • napisała ta co ma w avatarze tulipany
  • Magmonda, pewnie - ja pierwszego dnia zwerbowałam swojego chłopaka! :D Która tajemnica? W ogóle - zapraszajmy jak najwięcej osób, z rodziny, znajomych! Stwórzmy cały różany ogród!!!
    :jumping:
  • To ja też... się opierałam, ale opór nie ma sensu. Do trzeciej róży. Dobrze widzę, że Zwiastowanie nieobsadzone? Jeśli źle widzę, to pierwszą wolną poproszę (i napisać mi, jaka to, też poproszę).
  • Marcelino! :clap::clap::clap:

    Super że się zdecydowałaś! :D Zwiastowanie jest Twoje (w związku z tym odmawiasz też modlitwy początkowe:)

    W razie wątpliwości, zapraszam do postu 1. i 123.




























    ale meeeegaaaa! :cheer::swingin:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.