Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto dla wielodzietnych - do sprzedania

245

Komentarz

  • Witam.

    Niestety "pod ręką" mam teraz tylko jedno zdjęcie naszej Zety, więc musicie wybaczyć że jestem na tej fotce :)

    Produkcja 2000r. Silnik 2.1 TD (na bazie "kultowego" 1.9TD). Przebieg (z pamięci) 180.000. Lancia jak to Lancia ma dość bogate wyposażenie - klimatronik, tempomat, obrotowe przednie fotele, elektryka (6x szyby + lusterka) itd itp.

    W czasie jej posiadania (ok. 2,5 roku) wymieniłem wahacze przednie (obydwa), rozrząd (z pompą wody), świece żarowe, tarcze hamulcowe +klocki przód, cylinderki hamulcowe +okładziny tył i inne pomniejsze pierdoły eksploatacyjne.

    O oleju i filtrach nie piszę, bo to dla mnie oczywiste, że się je wymienia :)

    Zeta jest zarejestrowana na 7 osób i tyleż foteli posiada, przy czym można dowolnie zaaranżować ich rozkład (standardowo 2 przednie, 3 środkowe, 2 tylne).

    Tyle w skrócie. Pozdrawiam :)
    /dużytata

    zeta.jpg:wink:
  • Hi, hi, ja dla odmiany szukam małego i zwrotnego autka,, taniego w cenie i eksploatacji. A już takiego w cenie złomu i jeżdżacego to byłby szał. Ale takiego czegoś nie ma, lecz warto pomarzyć. Sprzedałam swojego Wolsvagena Jettę i muszę coś znalezć bo kasa rozpłynie się we mgle..
  • ania49 - owszem jest. Opel Corsa A (bardzo dobry egzemplarz można kupić poniżej 1.5 tys) lub Corsa B (dobre egzemplarze od 3 tys). Palą nie wiele i są bajecznie tanie w eksploatacji (przy LPG to już prawie jak za darmo hehe).

    /dużytata
  • Monika i Darek - macie wiadomość. Powodzenia :)
  • [cite] IrenaB:[/cite]
    [cite] knrdsk1:[/cite]Też chętnie zobaczyłbym oba samochody i ich oparametry (silnik, przebieg)

    Wysłać Ci namiary?

    A poproszę, knrdsk1@wp.pl
  • Wysłałam :bigsmile:
  • Lila, dopytaj się. Bo wiesz, co dla jednych oznacza taniutko, to dla drugich już niekoniecznie. Ale zainteresowana jestem.
  • a ja ma toyote previę ciągle do sprzedania (rocznik 1994). Do września ciągle była ekspoloatowana. Cena do dogadania, bo jakieś małe zainteresowanie. Po prostu chcę zwolnić rodzicom miejsce w ich ogrodzie, gdzie teraz stoi.
  • My też szukamy auta, bo nasz renault super 5 właśnie kończy 25 lat. Ostatnio nawet policjanci mnie zatrzymali, zeby sobie pooglądać takie stare autko :confused:
  • Szukamy jakiegoś clio, ewentualnie innego małego francuza. Mieliśmy ochotę na multiplę z Wrocławia, ale nie wtym momencie... jeszcze poczekamy z tym 6-osobowym
  • My niedawno 19 latka pchnęliśmy i ktoś będzie go naprawiał i jeździł dalej.
    Może da radę do 25 dociągnąć.
  • Autka w wieku powyżej 10 lat wymagają nakładów, powoli ale jednak, padają takie rzeczy jak:
    - alternator
    - pompa paliwa
    - wtryskiwacze,
    - silentbloki
    - amortyzatory tył i przód
    - gniją progi

    Jeśli ktoś pisze, że tych rzeczy nie wymienił to trzeba się liczyć, że w niedługim czasie one padną i doliczyć do ceny za samochód. :sad:
  • Nasza Multipla (to ta "z Wrocławia"?) też nadal stoi i czeka...
  • @knrdsk1 - przypomnisz ile za nią chciałeś i jako rocznik?
  • Mam zaprzyjaźnioną rodzinę zainteresowaną kupnem auta dla wielodzietnych :)
    Co jeszcze jest do wzięcia?
  • Naszą Mulpę rocznik 2005, 1,9 JTD, z przebiegiem niespełna 102.000 km wystawiliśmy za 23,5 tys, ale będziemy musieli zjechać z ceną bo nie kupimy większego a nie możemy nigdzuie jechać razem w 7-kę :(
  • Nasz Lancia Zetka 7 osob. Produkcja 2000r. Silnik 2.1 TD (na bazie "kultowego" 1.9TD). Przebieg (z pamięci) 180.000. Lancia ma dość bogate wyposażenie - klimatronik, tempomat, obrotowe przednie fotele, elektryka (6x szyby + lusterka) itd itp.
  • [cite] magmonda:[/cite]Mam zaprzyjaźnioną rodzinę zainteresowaną kupnem auta dla wielodzietnych :)
    Co jeszcze jest do wzięcia?
    Ford Galaxy, rocznik 2001. Nie znam szczegółów, co do wyposażenia, ale było kupowane jako "full option", czyli z bogatą wersją wyposażenia. Jeden właściel, zero wypadków, regularnie serwisowany. I ma zmieniarkę na 6 płyt :bigsmile:
    Zdaje się, że Dużamama mieszka po sąsiedzku (jeśli mi się coś nie pokiełbasiło), więc oba samochody można obejrzeć za jednym zamachem.
  • O dobry pomysł)))zapraszamy
  • Irenko i dużamamo - napisałam do Was
  • [cite] magmonda:[/cite]Irenko i dużamamo - napisałam do Was

    odpisałam
  • Ma ktoś T4 na zbyciu ?
  • zbyszek napisza może do Mikołaja w stosownym wątku? :wink:
  • Nasi znajomi mają T4 ale w Zakopanem - przyjeżdżasz?
  • Ford Galaxy już nieaktualny. Cieszę się, że trafił w ręce forumowiczów!
  • Pewnie, to najlepiej, że został w rodzinie!
    To może teraz ktoś moją Multiplę weźmie?... Głupie 22 tys PLN...
  • Skoro jednego kontrkandydata mniej, to teraz kolej na Lancie)))))
    Czeka na nową dużą rodzinkę)
  • Juka, Seat i jeszcze ten rocznik jest raczej dla mnie nieosiągalny.
  • DOEtata, jak ktoś jeszcze będzie rozdawał auta- pyknij info:cool:
  • Oto w pełnej okazałości nasza "Zetka" :

    http://allegro.pl/show_item.php?item=1950033546

    polecamy!

    male.jpg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.