Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto dla wielodzietnych - do sprzedania

124

Komentarz

  • nie koło 2masowe i sprzęgło
  • edytowano marzec 2013
    edit (null&void)
  • Może tu tez warto?

    Zafira XII 2000 (model 2001)
    Elegance (el. szyby, lusterka, klimatronik i takie tam) z przebiegiem ok
    215 kkm, 2,0 diesel do wzięcia.

    7 miejsc oczywiście.
    Na razie nie ogłaszam w otwartym necie, ponieważ sam tez wolałbym kupować z pewnego źródła.
  • edytowano październik 2014
    Powyższy wpis idzie się uaktualnić

    Chyba że...


    bp mspanc

    image
  • ale super, tylko poproszę z ładnym panem, który będzie pedałował
    :)
  • Z panem pedalem?
  • A to nie ma silnika??
  • Rusza z gorki I jak sie juz rozpedzi, to podjezdza pod nastepna.

    A silnik elektryczny tez jest eko.
  • Ja wolę jak zgrabny pan będzie pedałował, to sobie z tyłu popatrzę, a tak sobie myślę, że i mój mąż po kilku takich wycieczkach wyglądałby bardzo atrakcyjnie.
    :))
  • A tak w ogóle to szukamy samochodu na 7 osób, koniecznie 7 osobnych foteli, drzwi odsuwane i benzyna do 2,0. Może ktoś ma niedrogi...
  • @beata2 Ty chcesz z tylu popatrzec, znaczy wejsc do srodka z banda dzieciarow? ;-)
  • edytowano październik 2014
    Chce popatrzeć jak będę takim jeździć
    ;)
  • to jest elektryczny
    • Nasz Lancia Zetka 7 osob. Produkcja 2000r. Silnik 2.1 TD (na bazie "kultowego" 1.9TD). Przebieg (z pamięci) 180.000. Lancia ma dość bogate wyposażenie - klimatronik, tempomat, obrotowe przednie fotele, elektryka (6x szyby + lusterka) itd itp.

    Powiedz mi proszę czy nie macie problemu z pompą wtryskową.
    A jeśli tak to gdzie ją robiliście
    My mamy Peugota 806 z takim samym silnikiem i jest poważny problem z pompą wtryskową.

    Piotr
  • Wypozyczylismy ostatnio zafire. Turlalismy sie nia 10dni. Super model, wygoda dla nas z przodu, ale gehenna dla dzieci. Po pierwsze wsiadanie i wysiadania to hardkor i duza gimnastyka dla nastolatka, po drugie caly czas komus brakowalo miejsca na nogi - i tylko fotel sobie przepychali. Po trzecie - nawet jeden bagaz nam nie wszedl do bagaznika.
  • @ori, nie wiem jaki jest carens, ale w zafirze opcja podłoga istnieje tylko pod nogami pasażera z przodu. Ewentualnie u kierowcy między pedałami ;) W dalszych rzędach tylko przy małych dzieciach z krótkimi nóżkami.
  • A czy ktoś próbował peugeota 5008???Ostatnio mi się spodobał,ale jeszcze nie testowaliśmy.
  • Widzisz @ori w zafirę nawet jednej walizki nie mogłam wsadzić. A walizka (nawet dwie!!!) była koniecznością, bo nie bardzo sobie wyobrażam z reklamówkami na samolot ;) *
    No, ale nie każdy lata...

    No i ja nie lubię po rumuńsku... bo potem gospodarze, którzy nas zapraszają otrzymują pierdolnik w gratisie jak mi się zaczną reklamówki sypać. ;)

    No, ale co kto lubi. Dla mnie samochody typu zafira nie są dla dużej rodziny.  :-??







    * =)) w zasadzie to sobie wyobraziłam i obsługa by padła
  • Savia - ja jezdzilam na wakacje Zafirą - co prawda po Polsce, ale np. na 3 tygodnie i dwa miejsca wczasowania o róznych wymaganiach. Nawet mielismy kiedys wózek - spacerówke. Oczywiscie 6 lub 7 osób w srodku. Na dach poszedl bagaznik - to jednak w takim przypadku jest niezbedne,, a wszystkie rzeczy pakowalam w miekkie torby, (akurat z Ikea - takie za 15 pln, i takie miekkie torby tez ikea na skarpety itp (to chyba jest przewidziane jako wklady do walizek, zeby bylo porzadnie ;) Te male torby szly pod krzesla, duze do boxa i z tylu (wchodzily ze trzy chyba, ze byl jeszcze wózek, w boksie mielismy nawet wanienke do kąpieli. Teraz dzieci rosna i jest coraz ciasniej - sa jeszcze dwa maluchy na tylne siedzienia, ale dwóch ma juz ponad 180 cm wzrostu, a trzeci 170.
  • A na nasz wyjazd w wakacje tylko we dwoje, spakowalismy sie wylacznei w bagaz podreczno naplecowy, ale fakt, - na kilka dni i bez dzieci. 
  • Alhambra z 3 rzędami siedzeń jest ok:)
  • Siedzenia są ok, ale miejsca na bagaż już mało. Jakoś się spakowaliśmy na wakacje z boksem, ale dzieci małe i pod nogi sporo upchnęliśmy. W marcu alhambra będzie juz dla nas za mała :(
  • edytowano listopad 2014
    Tak mamy disla 2.1TD
    A olej to po ile macie?

    Piotr
  • Jak wygram w LOTTO to kupię to auto.
    TOYOTA SIENNA niestety produkowana na rynek amerykański podstawowa wersja kosztuje około 26 tyś USD
    Więcej:  http://www.toyota.com/sienna/#!/Welcome

    Piotr
  • A jak u niego spalanie?
    Ma jakiś bagażnik czy tylne siedzenia "na szybie"?
    I ile trzeba Tobie za to autko zapłacić?
  • @joachim. Może jakieś zdjęcia? Może być na priv... i cena ofkors. :)
  • >z osławionego w wątku samochodowym Gniezna
    nie mam zamiaru)

    o co chodzi? brzmi ciekawie.
  • Witajcie!
    Nasi serdeczni znajomi poszukują auta - po rekonesansie stwierdzili, że najchętniej kupiliby:

    "Citroen Xsara Picasso, bezwypadkowy i w dobrym stanie technicznym; silnik 1,6 16V benzyna, ręczna skrzynia biegów; sprawna klimatyzacja; im młodszy tym lepiej, najchętniej nie starszy niż 2006; cena - chcielibyśmy się zmieścić w 15 000 zł."

    Czy może ktoś ma, albo coś wie o takim pojeździe?
    Albo jakieś konstruktywne uwagi?

    To rodzina z 3 małych dzieci, rozwojowa :)
  • @joachim mogę inf. na priw. Fotkę i cenę
  • Polecam ten samochód, gdyby nie to, że nie pasuje do naszych wymagań pewnie byśmy kupili.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.