Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

NPR jest OK? vol. 2

1789101113»

Komentarz

  • Czesc deleted userow zyczy sobie usuwania wszystkich wpisow na odchodne. Jest to upierdliwe i irytujace, ale byly precedensy wiec mozna sie domagac.
    Podziękowali 2Berenika Katia
  • Marcelina powiedział(a):
    Czesc deleted userow zyczy sobie usuwania wszystkich wpisow na odchodne. Jest to upierdliwe i irytujace, ale byly precedensy wiec mozna sie domagac.
    A nie moznaby tego ujac w jakims statucie forum, ze nie jest mozliwe kasowanie wraz ze swoim odejsciem z forum swoich wypowiedzi z dyskusji, w ktorych bralo sie udzial? Przeciez to tak jakby ktos np.prowadzac kronike druzyny - w momencie odejscia z niej wzial i powyrywal wszystkie kartki, na ktorych zapisal rozne wazne dla calej grupy fakty. 
    Podziękowali 1Katia
  • Dyktatura jest bardzo skuteczna.

    W przeciwieństwie do demokracji.
    Podziękowali 1E.milia
  • NPR w tytule, to nawalanka musi być. :p
  • J2017, to po co wróciłaś?
    Podziękowali 1E.milia
  • To znajoma znajomych, która za granicą popadła w depresję! Nie wiesz?
  • Ladne kwiatki B)
  • No długo Cie nie było, a potem Twoja siostra bliźniaczka Evien czy jakos tak pojawiła się w poczekalni, obraziła się i od dnia, w którym przestała się pojawiać, po dłuższej przerwie zalogowała sie J2017, moja intuicja mówi mi, że to leciuteńko podejrzane, ale wiesz, ja jestem podejrzliwa i zgorzkniała! ;)
  • Niektórzy są mili i uprzejmi :p
    Pięknie się różnimy, krótko mówiąc :D  
    Podziękowali 2Skatarzyna ewaklara
  • Kiedyś chciałem zrobić mapę myśli tych wątków oraz streszczenie o tytule:
    "Wpływy manichejskie z II wne na katolickie związki małżeńskie XXI wne z npr-em w tle opisane na podstawie autentycznego dialogu rodzin wielodzietnych".

    Nie mówię że kiedyś tego nie zrobię i dlatego proszę nie wykasowywać tam nic. Jak będę miał czas i nie znajdę nic podobnego na rynku to to zrobię. Niech no tylko znajdę chętnego aby mi piwo potrzymał :wink: 
    Podziękowali 1Katia
  • Biznes Info powiedział(a):
    Kiedyś chciałem zrobić mapę myśli tych wątków oraz streszczenie o tytule:
    "Wpływy manichejskie z II wne na katolickie związki małżeńskie XXI wne z npr-em w tle opisane na podstawie autentycznego dialogu rodzin wielodzietnych".

    Nie mówię że kiedyś tego nie zrobię i dlatego proszę nie wykasowywać tam nic. Jak będę miał czas i nie znajdę nic podobnego na rynku to to zrobię. Niech no tylko znajdę chętnego aby mi piwo potrzymał :wink: 
    To jak cos prosze o info - chetnie przeczytam :)
    Podziękowali 2nowa Biznes Info
  • Felicyta powiedział(a):
    To znajoma znajomych, która za granicą popadła w depresję! Nie wiesz?
    Ona nie popadła w depresję...
  • Ale telenowela.....hłe hłe
  • @aga---p przecież wiem...to takie luźne nawiązanie do sąsiedniego wątku, ale nawet nie chce mi się do tego wracać, bo właśnie zrozumiałam powiedzenie " kopać się z koniem"!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.