Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szlachetna paczka

13

Komentarz

  • Ania49, przypuszczam, że Róża i młodsze dzieci mieszkają z Tobą, a Emilka? Magdalena? Ile dzieci jest przy Tobie (żeby nikogo nie pominąć)?
  • Czy ja spowodowałam jakąś lawinę?
    Emilka i Magdalena są szczęśliwymi mężatkami
    Roża uczy się, ale mieszka obecnie u najstarszego syna. W domu jest raczej gościem.
    Na codzień mieszka ze mną 6 dzieci
    Dziewczyny nie szalejcie!! .
  • Zrobiłam rekonesans :), ale potrzebuję więcej szczegółów. Napiszę priv.
  • [cite] argento:[/cite]celinka to napisz do mnie na priva...jakieś słodycze podeślę...:bigsmile:

    argento, Drogi Dobrodzieju!!!
    Nawet nie wiem jak Ci dziękować za okazane serce. Paczka dotarła i przeszła moje najśmielsze oczekiwania.
    :whorship::whorship::whorship::whorship::whorship:
    Przez dobrą chwilę nie mogłam się otrząsnąć, a łzy szczęścia lały się ciurkiem:cry::cry:
    Moje dzieci oszaleją z radości :jumping::jumping::jumping:

    "Aby święta były dobre :-)"

    Oj, będą, będą!!! Skoro tylu dobrych ludzi otwiera swe serca na potrzeby innych...
    :heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce:

    Wielkie Bóg zapłać!!! Już na zawsze będziesz w mojej pamięci modlitewnej.

    Bóg mnie kocha!:di::di::di::di:
  • no weź...:shamed::shamed::shamed:

    dobrze że dotarła...:bigsmile:
  • Dobrze, że Jesteś!
    Taka jestem szczęśliwa :bigsmile:

    edit: lit
  • Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
    Jan Paweł 2
  • Te słowa, co cała prawda o ludziach z forum.
    Jesteście WIELCY.
  • argento, po raz kolejny mnie zaskakujesz :bt:
    potrafisz czasem kogos zgasic (z czego i ja mam zazwyczaj radoche :shamed:), ale i pomoc jak trzeba. Dzieki, ze jestes!
  • potrafisz czasem kogos zgasic
    oj tam...u mnie czasem ręka szybsza od rozumu...a potem zdarza mi się żałować...:wink:
  • @matko-Olko - paczka dotarła.
    Jestem ogromnie wzruszona i wdzięczna. Nie mam słów, żeby wyrazić podziękowania...
    Codziennie pamiętam w modlitwie i w sercu...
    :ih::ih::ih:
  • Celinka tak sie cieszę, że jesteście szczęśliwi a te święta u Was będą takie jak trzeba:):)
  • Juka dostałam zaraz odpiszę :bigsmile:
  • dopiero teraz czytam... co to jest szlachetna paczka? nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje!
  • Dotarła do mnie szlachetna paczka, a raczej paczki. Leża w całej swej okazałości i czekają na rozpakowanie. Skoro ma byc niespodzianka na święta, to muszę rozpakować je jak dzieci będą w szkole ( cieżką będę miała noc, ciekawe co zwycięży ciekawość, czy silna wola ) Nie wiem, jak mam wszystkim dziękować. Prosiłam o słodycze, a dostałam takie paki. Po raz pierwszy w życiu.
    ANKA, ORAZ WSZYSTKIE NIESNANE MI DOBRE WROZKI, JEJ POMOCNICE, DZIĘKUJE
    Brakuje mi słow.
    Jutro napiszę więcej.
  • Aniu - cieszę się razem z Tobą.
    Wiem, jaka to radość.:bigsmile:
  • ale to jakis forumowy pomysł? nadal nie wiem...
  • Nie, to jakaś akcja ogólnopolska, choć szczegółów nie znam.

    Pustynna - dostałaś tego mojego nieszczęsnego maila...?:shamed:
  • dostalam, zaraz wysle odp :)
  • Pustynna - tu masz szczegóły oficjalne akcji

    http://www.szlachetnapaczka.pl/
  • Pomysł jes może ogólnopolski, ale w moim wypadku, to akcja forumowa. Wyżej w wątku trochę pożaliłam się no i stał się cud. Tacy wielcy ludzie tutaj są. Prosiłam o trochę radości dla dzieci, dostałam dużo więcej. O wiele za dużo.
  • Jeśli idzie o akcje forumowe, to ja również otrzymałam od Anki szlachetną paczkę.:bigsmile:

    Edit: i znowu mogę się obiema rękoma podpisać pod słowami Ani49...
    Otrzymałam z tego forum o wiele więcej oprócz radości dzieci - pewność, że Bóg jest obecny pośród nas i przychodzi przez wspaniałych otwartych i życzliwych ludzi.
    Dziękuję!!!
  • :shocked::shocked::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Już dwa razy wcięlo mi post. Napiszę krótko. Rozpakowałam i oniemiałam. Nawet w najśmielszych marzeniach, nie wyobrażałam sobie tyle dobra. Towary z wyższej półki, dla mnie nigdy nie osiągalne. I tyyyyyle ksiązek, o oliwie nie wspomnę. Dla mnie to jest cud.
    Oczy mam na mokrym miejsu i nie wiem co napisać, bo słowa nie przekażą moich uczuć.
    DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM.
  • ....



    To dlatego, że brak słów...


    Przekopiuję więc to, co napisałam do Osoby, której nazwisko widnieje na paczkach:

    Dotarły cztery paczki z sześciu, których się nie spodziewałam... Reszta ma dotrzeć, jak powiedział pan Kurier...
    Ja nie wiem, co napisać... Brak mi zupełnie słów...
    Tyle radości przeżyłam już, widząc w wyobraźni radość naszych dzieci...

    A tu jeszcze zaopatrzenie we frykasy na święta...

    Będziecie obecni przy naszym świątecznym stole nieustannie i w naszych modlitwach na zawsze.
    W naszych sercach macie najcieplejsze miejsce - nie z powodu bogactwa materialnego daru (za który - powtarzam - jesteśmy przeogromnie wdzięczni), ale z powodu czasu, który poświeciliście, trudu i pracy, a przede wszystkim wielkiej życzliwości i wielkoduszności wobec nas.

    Niech Bóg, który przez dobrych ludzi jakimi jesteście tak troszczy się o nas, obdarzy Was samym dobrem i błogosławieństwem każdego dnia tu i w wieczności!


    Jestem przeogromnie wzruszona i bardzo, bardzo dziękuję za tą wspaniałą w istocie szlachetną paczkę...!


    DZIĘKUJĘ!!!!
  • ja nie napiszę lepiej niż Mama. Ona ujęła to najlepiej.


    Wszystkim i za wszystko
    DZIĘKUJĘ.
  • I teraz wiem, co czułaś wczoraj, Aniu49...:bigsmile:
  • Czas na mnie.
    Olesia tak pięknie to ujęła i podziękowała... ja tak nie potrafię :confused:
    Nie mniej jednak, chciałabym Wam Kochani bardzo serdecznie podziękować za wszelkie dobro, które na nas spłynęło w ostatnich dniach. Codziennie listonosz pukał do naszych drzwi z jakąś przesyłką.
    Naszej radości nie da się opisać... Niektóre prezenty czekają na rozpakowanie do świąt.
    Pomoc otrzymałam nawet zza granicy...
    Swoją wdzięczność mogę okazać tylko w jeden sposób... modląc się za moich drogich Dobrodziejów.
    Wierzę, że Dobry Bóg da mi również szansę odwdzięczenia się w bardziej materialny sposób :bigsmile:
    Wielkie Bóg zapłać!!! :whorship::whorship::whorship: :heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce::heartbounce:
  • edytowano marzec 2012
    Przyjemnie się czyta o szlachetnych paczkach i sercach, które docierają do Was. Pojawiła się nadzieja, że może i o rodzinie z szóstką dzieci Ktoś pomyśli... niestety  moi rodzice też nie przyjadą, bo w święta chcą odpocząć.
  • ElzbietaR przykro mi bardzo:) myśle ze jest wiele takich rodzin ale nie miały odwagi tutaj pisać:(
    miłych świat życze! dasz rade!

    a rodzice nie wiedzą co tracą!

    Ps: u nas też z kasą kruuuucho, więc cie rozumiem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.