Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pytanie do informatyków

2456789

Komentarz

  • Tak mam, i już to robiłam ale nic nie pomogło.
  • Się nie świeci a wczoraj świeciła? A świeci się w innym kompie? No to jak mówił Zbyszek: delikatnie pogadaj z darczyńcą, czy darowany sprzęt nie jest "felerny" jak to się mówi w mych stronach
  • [cite] AB:[/cite]dlaczego nie dzialaja mi polskie znaki z altem? w ogole nie ma literkow jak nacisne alt...
    robi sie balagan- np.zegar mam gdzie indziej niz miec powinnam(forumowy), jakies cuda sie dzieja jak jest wstawiony filmik itp...
    niezaleznie od przegladarki...

    co mi zdycha w kompie????

    Wyczyść kesz.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Się nie świeci a wczoraj świeciła? A świeci się w innym kompie? No to jak mówił Zbyszek: delikatnie pogadaj z darczyńcą, czy darowany sprzęt nie jest "felerny" jak to się mówi w mych stronach
    U nas też tak się mówi .
    :wink::bigsmile:
  • [cite] Gregorius:[/cite]Się nie świeci a wczoraj świeciła? A świeci się w innym kompie? No to jak mówił Zbyszek: delikatnie pogadaj z darczyńcą, czy darowany sprzęt nie jest "felerny" jak to się mówi w mych stronach
    Swieciła się zawsze kontrolka.
  • Jaka kontrolka?
  • Znaczy się to światełko pod mychą.
  • No to się dobrze domyślałem. Znaczy światełko pod mychą sie pali przy podłączeniu do obu komputerów?
  • AB jak dobrze ,że j
    [cite] AB:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] AB:[/cite]dlaczego nie dzialaja mi polskie znaki z altem? w ogole nie ma literkow jak nacisne alt...
    robi sie balagan- np.zegar mam gdzie indziej niz miec powinnam(forumowy), jakies cuda sie dzieja jak jest wstawiony filmik itp...
    niezaleznie od przegladarki...

    co mi zdycha w kompie????

    Wyczyść kesz.


    ekhem...
    jak???
    AB jak dobrze jesteś:cool:
  • [cite] AB:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite][
    Wyczyść kesz.
    ekhem...
    jak???

    A jakiej przeglądarki używasz?
    no i pytanie numer dwa> masz na pasku wyświetlany układ klawiatury? jaki?
  • [cite] Gregorius:[/cite]No to się dobrze domyślałem. Znaczy światełko pod mychą sie pali przy podłączeniu do obu komputerów?
    tak pali się tylko na tym darowanym nie reaguje.:wink:
  • zrób taką próbę: wyłącz ten na którym mysza nie reaguje krótko z prądu (zupełnie, odetnij od gniazdka na jakieś 2 minuty) potem załącz jeszcze raz i daj znać czy działa.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Ja nie znoszę touchpada i uważam że jest dla pedałów i paniusień o delikatnych paluszkach.

    To o zawodach był o z przymrużeniem oka

    Zapomniałeś wstawić ikonki :wink: z przymrużonym okiem, wtedy wszystko byłoby takie proste.

    Dobrego dnia!
  • [cite] AB:[/cite]i jakby co- NIE JESTEM BLONDYNKA


    co nie zmienia faktu, ze glabem komputerowym jak najbardziej...

    A wirusa jakiegoś nie masz? Czasem takie świrownie kompa świadxzy o jego zawirusowaniu.
  • hmm
    popsuł mi się komputer nootebok Samsung NC10

    objawy - po wyciągnięciu wtyczki z kontaktu komputer od razu wyłącza się, zachowuje się tak jakby nie miał baterii.
    Jak to sie stało - podczas pracy (komputer wybudzony ze stanu uśpienia) pokazywał, że ma pełną baterie (zazwyczaj trzymał 4,5h) i nagle bruuum i się wyłaczył.
    Od tamtego czasu uznaje, że nie ma baterii.

    Co to może być?
    Do serwisu go? czy jak?
  • Wyjmij najpierw baterię i przedmuchaj kontakty. Przy okazji zobacz czy nie ma na niej jakiegoś pęcherzyka lub wzgórka, lub innego odkształcenia. Jeśli coś takiego jest to masz pecha. Jeśli nie, włóż baterię z powrotem i spróbuj jeszcze raz.
  • przeczyszczenie nic nie dało :sad:
    Bateria bez odkształceń
    czy to może być coś w środku komputera?
  • Raczej nie. A kabel na zasilaczu i sam zasilacz wygląda ok?
  • tak - zasilacz ok.
    Miałam wrażenie, że tak "pykneło" jak on się wyłączył. Stąd pomysł, że to może coś w bebechach.

    Przy poprzednim laptopie wyciągnęliśmy baterie z płyty głównej, od tamtego czasu nie działa na baterii (ale działa w ogóle ale tam był problem z biosem) i zegar działa jak stoper
  • Mi to raczej wygląda na to, że Ci bateria "pyknęła" tyle, ze na ogol to widać właśnie po rozmaitych deformacjach baterii.
  • Czy przy okazji poleciały korki albo cuś?
  • Nie.
    Korki żadne - a bateria jest okrągła, nie taka płaska. Może dlatego nic nie widać?
  • A na wyjętej baterii (ale z podłączonym zasilaniem) lapek nadal działa poprawnie? Jeśli tak to typuję na baterię.
  • tak - nie ma żadnej różnicy.
    Tylko jest inny kolor diody z przodu - jak bez baterii zielony, jak z baterią czerwony
  • Zawsze był czerwony? No dobra: bateria. wystarczy wymienić baterię. Poszukaj na allledrogo
  • Dziękuję dobry informatyku :ih:
  • Haku jak już znajdziesz baterię to napisz ile trzeba wysypać z kieszeni no toto :wink:
  • Poproszę Szefa o dofinansowanie :bigsmile:
  • [cite] Haku:[/cite]Dziękuję dobry informatyku :ih:
    Należność za usługę proszę uiścić na paciorkach różańca w ręku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.