Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klub Rozmodlonych Żon - Módlmy się za naszych mężów - Jest nas 231!

1235748

Komentarz

  • Siedemdziesiąt dwa - Bogna!
  • Kiedy zaczynamy i jak się nazwiemy? Bo musimy się nazywać jakoś. Klub Modlących się Żon z okładki książki Kresowianki ładnie brzmi po angielsku. Po polsku już mniej.

    Haku, a Ty w ramach tego naszego modlitewnego grona modlących się żon nie chciałabyś poudzielać nam trochę nauk z tej Twojej SŻ? I nie zrażaj się, że masz mniejszy staż małżeński niż wiele z nas, bo masz za to świeżość spojrzenia.:bigsmile:
  • [cite] IrenaB:[/cite]
    ..., bo masz za to świeżość spojrzenia.:bigsmile:

    i dużą zdolność do wyłapywania sedna:bigsmile:
  • coś nie po polsku mi wyszło:confused:
    ale dla mnie za wcześnie na polot
  • [cite] Sylwunia:[/cite]coś nie po polsku mi wyszło:confused:
    ale dla mnie za wcześnie na polot

    I tak wyłapałam sedno wypowiedzi.:bigsmile:
  • I ja się zgłaszam! Proszę o dopisanie.
  • [cite] IrenaB:[/cite]Kiedy zaczynamy i jak się nazwiemy? Bo musimy się nazywać jakoś. Klub Modlących się Żon z okładki książki Kresowianki ładnie brzmi po angielsku. Po polsku już mniej.

    Haku, a Ty w ramach tego naszego modlitewnego grona modlących się żon nie chciałabyś poudzielać nam trochę nauk z tej Twojej SŻ? I nie zrażaj się, że masz mniejszy staż małżeński niż wiele z nas, bo masz za to świeżość spojrzenia.:bigsmile:

    Hmm? Może zaczniemy jutro - 6 stycznia?
    W sumie najbliższe miłe Święto w okolicy a w dodatku związane ze św. Józefem :bigsmile:

    Co do szkoły żon - wydaje mi się, ze jeszcze za mało wiem żeby się tym dzielić :shamed:

    Co do nazwy - nie mam pojęcia. Zachęcam do kreatywności. W nazwie podkreśliłabym wspaniałą zasługę żon budowaniu siły w swoich mężach. jeżeli chodzi o patrona wybrałabym św. Józefa.
    Jest takie przysłowie: "za silnym mężczyzną stoi silna kobieta"

    Pomysły?

    :smile:
  • Modlitewna Szkoła Żon :wink:

    edit. - spodziewaj się odpowiedzi :wink:
  • Dzięki, Haku, za inicjatywę! :ih: To modlimy się od jutra, świetnie! :ip:
  • Jeszcze jeden wątek na łowy do Nowenny Małgosinej-zapraszamy !
    Braki dziś mamy :bigsmile:
  • Sylwunia>
    1. dzięki za zdjęcia, uf.
    2. wywal tę moją modlitwę, toć to żart z tym na końcu, nie przystoi w tak zacnym towarzychu... Wklepże jakąś litaniję na to miejsce, plizzzz....
  • ja modlę się za wszystkich naszych mężów już od wczoraj:tooth:
  • Ja też nieśmiało proszę o dopisanie ...

    Św. Józef jest wspaniałym opiekunem mężów i przyszłych mężów...
  • Święty Józef będzie miał co robić!

    :bigsmile:

    Wybywam na jakieś 3h
    Po powrocie zaktualizuję listę.

    Wydrukowałam sobie ten obrazek - uważam, że jest świetny - nigdy wcześniej się nie spotkałam z takim przedstawieniem św. Józefa
    01-jozef.jpg
  • Ja również pragnę zasilić szeregi!Bardzo proszę o wpis na listę.
  • Nasz ukochany - przyjaciel najserdeczniejszy moich dzieci, najmniej raz w tygodniu odwiedzny:

    http://www.zbigniewcichon.pl/zdjecia/image/obraz sw jozef.png
  • ja też w to wchodzę ;)
  • Proszę o dopisanie
  • ProMamo - ten z postu, za który podziękowałam, to początkowy obrazek z mojej ukochanej nowenny do św. Józefa - w trudnych momentach odprawiam, dlatego jest mi bliski.

    http://mtrojnar.rzeszow.opoka.org.pl/nowenna_do_sw_jozefa/
  • Dawno nie zaglądałam na forum, a i wcześniej właściwie się nie udzielałam... dopiero dzisiaj...

    Zdążyłam przed 6 stycznia...widocznie mój mąż potrzebuje modlitwy bardziej niż sądziłam.

    Haku dziękuję i proszę o dopisanie do listy.
  • ja też wchodzę do KŻR, czyli Klubu Żon Rozmodlonych :wink:

    i w ogóle, to nie wiem co o tym sądzić.

    mój spowiednik nalega na regularną, codzienną modlitwę. cięęęężko było mi się zebrać, wiłam się jak piskorz.

    a teraz ze zdumieniem stwierdzam, że od jakiegoś czasu, nie planując tego, codziennie się modlę coraz więcej!:shocked:

    w tym dużo za osoby, których nawet nie widziałam w realu - i o dziwo, w pierwszej kolejności na tej modlitwie za innych korzystam ja sama!

    co to forum z ludzi robi...
  • Ech a ja się właśnie z mężem pokłóciłam i to teraz jak się do regularnej modlitwy w jego intencji się zmobilizowałam :shamed:
  • aaaallllleeeee nas duuuuuużo:er:

    i coś Wam powiem- to najfajniejszy wątek na necie:di:
  • Kasia- witaj w klubie- takie życie
  • Iśka - szłam pod noz z tym wizerunkiem.

    Jestem przekonana ze Sw.Jozef - mnie bronil i prosil za mna, bylam przekonana, ze juz nigdy nie bede chodzic. Slad mam do dzis, a milosc do Sw. Jozefa na zawsze:heartbounce:
  • i chodze i kregoslup jako tako:wink:
  • I mnie dopiszcie:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.