Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klub Rozmodlonych Żon - Módlmy się za naszych mężów - Jest nas 231!

13468948

Komentarz

  • I ja bardzo, bardzo chciałabym przyłączyć się do modlitwy za naszych mężów.
  • Dziewczyny, a można rozesłać wici poza forum? Myślę, że trochę chętnych by się znalazło...
  • [cite] Kasia_M:[/cite]Ech a ja się właśnie z mężem pokłóciłam i to teraz jak się do regularnej modlitwy w jego intencji się zmobilizowałam :shamed:

    Kasiu_M, bośmy człowieki tylko są :wink: Modlitwa uszlachetnia, może w zgodzie pomoże?

    Zawsze można dodać na zakończenie wezwanie: Święty Spokoju i Święta Zgodo, módlcie się za nami! :wink: A świętość, jak naucza Kościół, jest osiągalna :wink:
  • [cite] Kerima:[/cite]Dziewczyny, a można rozesłać wici poza forum? Myślę, że trochę chętnych by się znalazło...

    Jasne - wymyślmy tylko jakąś fajną nazwę i stańmy się rozpoznawalne!

    Myslałam nad "Kobiety św. Józefa" ale to brzmiało dwuznacznie. A w końcu wymyśliłam tylko "Drużyna Józefa"

    I hasło "Dołącz do Drużyny Józefa"
    albo "Rozegraj to dobrze! Dołącz do Drużyny Józefa"



    :ag:
  • [cite] Haku:[/cite]
    [cite] Kerima:[/cite]Dziewczyny, a można rozesłać wici poza forum? Myślę, że trochę chętnych by się znalazło...

    Jasne - wymyślmy tylko jakąś fajną nazwę i stańmy się rozpoznawalne!

    Myslałam nad "Kobiety św. Józefa" ale to brzmiało dwuznacznie. A w końcu wymyśliłam tylko "Drużyna Józefa"

    I hasło "Dołącz do Drużyny Józefa"
    albo "Rozegraj to dobrze! Dołącz do Drużyny Józefa"


    Super!

    ja w ogóle ciesze się bardzo z tej inicjatywy:)
    ze wstydem przyznam,że modlę się za męża mało
    ...za mało



    :ag:
    :confused:

    Jestem od wielu lat na małym zamknietym forum, gdzie też dużo dzielnych niewiast.
    I ciesze się,że bedą miały możliwosc dołaczyc do modlitwy:cheer::cheer::cheer::cheer:

    tzn-do "Drużyny Józka!"
  • Dziewczyny ja też się piszę! W dodatku Św. Józef to patron naszej rodziny no i to dzięki Jego wstawiennictwu mam wspaniałego męża! :bigsmile:
  • To ja też. Modlę się wprawdzie regularnie w tej intencji, ale razem będzie "jeszcze regularniej".

    A w ogóle tochyba wypiszę się z tego forum, bo przez Was ciągle tylko się modlę i modlę :wink:
  • Mnie też proszę dopisać :)
  • Klub Rozmodlonych Żon, o którym pisze Pustynny wiatr, też nieźle brzmi :)

    Oj, Pani Łyżeczko, jakbym czytała o sobie. Co nowy wątek, to nowa intencja do modlitwy :wink:

    Bo wiecie : "Małżeństwo jest jak amerykański football."
    [cite] Haku:[/cite]"Rozegraj to dobrze! Dołącz do Drużyny Józefa"

    :bm:
  • Dołączam też Ewelinkę
  • Ja też chyba kogoś dołączę, ale muszę jeszcze z tą osobą porozmawiać.
    Sesesesesese... :ag:
  • [cite] Haku:[/cite]SKR??T dla tych, co nie chcą/nie mają siły czytać całego wątku:
    1. Żony powinny modlić się za swych mężów (lub przyszłych mężów lub prawie mężów)
    2. W grupie siła
    3. Wystarczy, ze wybierzesz swoją ulubioną formę modlitwy - możesz skorzystać z podpowiedzi i pomysłów, które znajdziesz w tym wątku - wybierz taką, która Ci najbardziej odpowiada.
    4. Modlisz się za swego męża i męża każdej z modlących się kobiet (nie trzeba wymieniać ich z imienia) codziennie
    5. Patrzysz na swego męża, widzisz jak wzrasta i dzielisz się z nami swoją radością.

    o!



    Bardzo Wam dziękuję!:bigsmile:

    prosze konkret :smile:
  • Zgłaszam się:bigsmile:
  • Klub Rozmodlonych Żon mi bardziej podchodzi niż Drużyna Józefa, szczerze mówiąc.
    To ostatnie mi się kojarzy z jakimiś zuchami.
  • Mogą być i Rozmodlone Żony :bigsmile:
  • ja też, ja też! i jemu się przyda, i mnie. Dołączam.
  • Poproszę o dopisanie również mojej skromnej osoby :bigsmile:
  • w ostatniej chwili , dołączam do rozmodlonych żon, modlitwa z Pnp jest przepiękna
  • ja myślę, ze lista powinna być stale otwarta - aby modlitwa za mężów obejmowała coraz więcej osób

    przy każdej setce będziemy świetować! :bigsmile:
  • [cite] Haku:[/cite]ja myślę, ze lista powinna być stale otwarta - aby modlitwa za mężów obejmowała coraz więcej osób

    przy każdej setce będziemy świetować! :bigsmile:


    setką?:hi::hi::hi::gv::gv::az:
  • Zapisuje też dzielna mamę trzech chłopców i żonę, ktora pragnie "wiecej" o nicku


    Andziak
  • Pytanie techniczne - czy jeśli będę odmawiać np. tę modlitwę:
    Drogi św. Józefie, Patronie Ojców i robotników, proszę przyjdź z pomocą mojemu Mężowi. Wspieraj Go w Jego codziennej trosce o naszą rodzinę i dopomóż Mu w Jego codziennej pracy, by była dla Niego interesująca i dawała Mu satysfakcję. Pomagaj Mu także by był świętym Mężem i Ojcem; niech naśladuje Twoją cierpliwość i łagodność, ale dodaj Mu także odwagi by prowadził naszą rodzinę prostą i wąską ścieżką wprost do Nieba. Jako żywiciel i głowa naszej rodziny nie ma łatwego zadania, jak dobrze wiesz, św. Józefie z własnego ziemskiego życia jako żywiciel i opiekun Najświętszej Rodziny. Módl się przeto za mojego Męża i bądź stale przy Nim obecny, drogi święty Józefie by nie tracił odwagi i wytrwałości, by próby i trudności, których doświadcza w swoim życiu wzmocniły Jego miłość ku rodzinie oraz Jego oddanie Panu. Amen
    to czy mam mówić za wszystkich czyli np. - wspieraj ich w ich codziennej trosce o nasze rodziny
    czy tylko za swojego?
  • Hmm - nie wiem.
    Ja myslę, że każda żona ma obowiązek gorliwie modlić się za swego męża.
    Mężów pozostałych klubowiczek otaczać modlitwą - wydaje mi się, że wystarczy po modlitwie za swojego męża dodatkowo o nich wspomnieć.

    Albo jeszcze lepiej - zrób jak Ci serce podpowiada :bigsmile:
  • [cite] Bogna:[/cite]Klub Rozmodlonych Żon mi bardziej podchodzi niż Drużyna Józefa, szczerze mówiąc.
    To ostatnie mi się kojarzy z jakimiś zuchami.

    Ja też by wolała Klub Rozmodlonych Żon :) Do Drużyny Józefa raczej bym nie mogła....
  • Zgłaszam też super żonę o nicku

    Sylwik
  • Czyli zdążyłam prawie w ostatniej chwili, bardzo się cieszę. I proszę o wpisanie na listę tym bardziej że stawanie się coraz lepszą żoną to moje postanowienie :-)
  • Dopiszcie i mnie do róży za mężów.
  • Też się zgłaszam.
  • proszę o dopisanie do tak zacnego grona
  • @Aneto1

    jesteś 100 żoną (no - Prayboy po drodze)

    więc czas odpalić z radości:

    Fajerwerki.gif


    Zobaczcie jaka w nas - kobietach - mobilizacja!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.