Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mop parowy

1235710

Komentarz

• Myjecie może parownicą łazienkę? Zastanawiam się czy to wystarczy do dezynfekcji czy używacie jeszcze preparatów czyszczących?
  • Zasadniczo wystarczy, raz na jakiś czas tylko wrzucam na noc tabletkę rozpuszczającą kamień pod wodą w sedesie.
  • Dzięki! :)
  • czy ktoś posiada Karcher sc1 i chciałby się podzielić opinią? ;-)
  • zastanawiam się nad sc1 bo sc2 jest dość spory, a ja nie bardzo mam gdzie go trzymać
  • To ja up, bom też zainteresowana.
  • Ten który kupiłam ponad rok temu okazał się porażką. Siesta design. Raz odesłałam, przysłali nowy. Nowy też się spierniczył. Chce kupić coś porządnego bo dość często używam.
  • Ja mam sc2, ale uzywam sporadycznie, do wiekszego syfu zostawionego jeszcze przez poprzednich wlascicieli (ostatnio wykladzine w piwnicy mylam). No dziala, juz z czwarty rok, nie wiem, co wiecej mozna napisac ;)
  • sprzedam mop parowy Siesta Design
    szczegóły w forumowym bazarku
  • ten który przysłali w ramach reklamacji okazało się, że jest całkiem sprawny ;-)
    ja to sierota jestem
    kupiłam nowy
    a ten miałam odesłać
    okazało się, że działa
    teraz mam dwa ;-)
  • Uważajcie na ten mop, niedawno złamałam  w miejscu gdzie wkłada się ten drążek z uchwytem, za mocno przycisnełam. Mimo to działa, tyle że muszę myć w pozycji bliżej podłogi;)
  • @Skatarzyna czy twoim kersierem da się też kanapy i materace czyscić (żeby wymordować ewentualne pasożyty? steryliadę mam zamiar przeprowadzić totalną.
  • Podbijam pytanie @Rogalikowa skierowane do @Skatarzyna, bo też zastanawiam się nad takim urządzeniem. Czy można czyścić fronty szafek w kuchni, czy tłuszcz pod okapem też?
    Podziękowali 1madzikg
  • Ja nie Skatarzyna, ale mam też taki MOP, więc pozwole sobie :wink: 
    Fronty szafek, szaf, ściany w glazurze, wszystkie duże i mniejsze powierzchnie płaskie, którym nie szkodzi para. Drewniane, lakierowane fronty tez tym traktuje, tylko szybko, nie szoruje długo w jednym miejscu. Posprzątanie łazienki łącznie z myciem ścian to kilka chwil i nie pada czlek na twarz ze zmęczenia :)
    Potrzebna szeroka końcówka ze szmatką, taka jak do mycia podłóg, szmatke można zastosować inną, ta szeroka końcówka jest w zestawie.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Materace tez tym mopem raz na jakiś czas profilaktycznie traktuje, ale nie wiem, jaką to ma moc dezynfekcji. Przejeżdżam też po dywanach.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • o dzięki:) ale Ty masz ten Karschera sc 1 czy sc2 ? 
  • A jak się używa takiej parownicy do mycia łazienki, to nie jest wszystko potem zalane? 
  • wręcz przeciwnie, dzięki temperaturze pary używa się bardzo małej ilości wody
  • jak mawia mój mąż, napaliłam się na ten mop jak szczerbaty na suchary. snuję wizje pełne pokotem leżących zwłok pasożytów i roztoczy.
  • to se kup! będziesz zadowlona, a trup położy się gęsto, choć mało widzialnie ;)
    Podziękowali 3Milamama Rogalikowa madzikg
  • tylko znów problem gdzie go chować w 50m2 mieszkaniu?... muszę sprawdzić jak duży jest.
  • Mój ma wielkość niedużego odkurzacza 
  • edytowano sierpień 2016
    dokupić drugie tyle metrów, będzie łatwiej sprzątać! 
    wiadro od tradycyjnego mopa zajmuje więcej miejsca
    Podziękowali 3Adela Małgorzata32 madzikg
  • @Skatarzyna - czy mogłabym pożyczyć od Was mopa na dzień, dwa, żeby sprawdzić skuteczność u nas w domu? Albo może pokazalibyście mojemu mężowi u Was? Mąż jest dość sceptyczny, jeżeli chodzi o ten zakup (zwłaszcza, że musimy kupić też odkurzacz...), a ja im dłużej czytam ten wątek, tym bardziej widzę, że baaardzo by nam się przydał...
  • @inka, jasne, pożyczmy, nawet na dłużej - mamy dwa. :)
    Podziękowali 1Inka
  • Ale super, zadzwonię jutro. Dzięki @Skatarzyna!
  • Dziewczyny a ma ktoś myjkę ciśnieniową Karchera? Potrzebna taka do prac domowych i około domowych, typu umycie krzeseł plastikowych, balkonu. Poleciłybyście jakiś model?
  • A ktos prostaczkowi nieobznajomionemu jest w stanie wyłożyć różnicę miedzy sc1.020 a sc2? Bo na oko wygladaja tak samo, a net się tnie i głębiej szperać nie mogę. :-/
    @Skatarzyna? @Milamama? @Emilia_K ?
  • Sc2 ma większy pojemnik na wodę, co jest dość istotne, żeby nie wyłączać i dolewać co chwilę. 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.