Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nebulizator - inhalator jaki ?

2»

Komentarz

  • inhalator kupiony, kurier będzie w poniedziałek (a miał być dzisiaj, wrrr). To teraz prosze o instrukcje w temacie: czym i jak długo inhalować w sytuacjach nagłych tzn, mega katar czy męczący kaszel w niedzielny wieczór. Co można stosować zanim dotrze sie do lekarza?  Dodam że w domu nikt nie jest astmatykiem ani alergikiem. 
  • Znajoma lekarka pracująca z chorobami płuc polecła mi medel i magic care. Ponoć ważna jest wielkość cząstek jakie emituje aparat. Magic care ma bardzo prezystępną cenę- 100 zł
  • http://allegro.pl/nebulizator-dla-dzieci-med2000-cx-andyflow-wloski-i4670218611.html

    ja mam taki, kupowany w aptece, bo musial byc na szybko. Jak na inhalator jest dosc cichy (ale nie mylic z tym, ze cicho pracuje, bo to nierealne), pracuje czesto. Ja jeszcze mam ustnik dla doroslych (taki co do ust sie wsadza) a tu nie widze.

    @kitek, na szybko to moze byc sol fizjologiczna, inne rzeczy sa raczej na recepte. Ja jak zaczyna sie kaszel, to mucosolvan daje, kiedys dostalam recepte a to duze opakowanie, wiec mamy w domu.
    A oprocz tego to u nas leki na astme w uzyciu.
  • Muszę się przeinhalować. Przy tych pogodach infekcja schodzi mi niżej czyli w kierunku tchawicy, oskrzeli itp.

    Kurka, co to jest...zrobiło mi się tak dopiero dobrze po 40tce...
    Jak wychodzę z budynku i w progu pali powiedzmy 20 osób papierochy, to jest oddechowo koniec, albo na ulicy gdy owioną spaliny...itp.
  • @Megalia podbijam Ci wątek.
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Czy do nebulizatora można dać septosan, czy takie ziółka muszą być gorące?
  • A nie pozapychasz dyszy? :D
  • Ok, tak zrobiłam, septosan w garnku a w nebulizatorze sól fiz, dzięki!
    Podziękowali 1madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.