Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Clexane :(((

124

Komentarz

  • ok,to proszę, Martyna,napiszę priv.
    Agnicha,no u nas powodem jest sposób śmierci pierwszej córki,nie wdając się w szczegóły...W ostatniej ciąży już to brałam plus Acard.
  • Acard w ciazy??? To mozna??
  • agnieszkamama, a miałaś robione badania w kierunku trombofili i zepołu antyfosfolipidowegoi?
    Bo może warto zrobić. Jakby coś wyszło w tych badaniach, to automatycznie wchodzisz w refundację.
  • Nika - w niektórych przypadkach nawet trzeba.
  • Agnieszka ja mam jedno opakowanie tzn. 9 lub 10 ampułkostrzykawek. wazne do 2016. Mogę ci wysłać.
  • Super,odezwę się!
  • Bardzo dziękuję wszystkim za odzew tu i na priv....
    Pozwolę sobie wątek podbić co jakiś czas..............
  • Mojej corce kilka zostalo,napisz adres to podesle.
  • Jestem w szoku, bo dziś znajima mi wykupiła receptę i zapłaciła za mój clexane tę niską cenę,aż ją wysłałam do tej apteki,żeby się upewniła,żeby babce manka nie nabić. Nie rozumiem,ale cieszę się,bo każde kilka złotych do przodu to sukces,a nie wiadomo,czy następną dawkę też się uda tak dostać????W każdym razie dziękuję za odzew.
  • Dziś Ci wysłałam ten zamiennik - przelicz dawkę
  • Ja chętnie oddam Fragmin. Mam jedno pełne i jedno rozpoczęte opakownie. Z tego co wiem stosuje się zamiennie z Clexane.
  • Z tego co wiem ,to w wyjątkowych sytuacjach jest refundowany,zależy  jak lekarz wypisze(najczęściej po kilku poronieniach).
  • U mnie znowu aktualne,jak komus zalega,chętnam, bo mi się zapas kończy..
  • Ja do listopada wykupywalam u nas w aptece ze znizkami mimo iz nie mialam nic zaznaczonego na recepcie. Probowalas wykupowac w innych miastach?
    Moj lekarz tez mi mowil.ze powinno byc bez znizki ale naszczescie mialam :)
  • trzeba prosić o lek który jest potrzebny , masakra X(

    Ja mam ze 20 zastrzyk ale nie wiem jak wygląda opcja z wysyłką z UK
  • @ramatha
    Jeśli na recepcie nie masz zaznaczonej odpłatności, a jesteś ubezpieczona, na recepcie jest umieszczony pesel i nr oddziału NFZ, to apteka ma obowiązek wydać lek w odpłatności zniżkowej :)
    A co do dostępności Clexane to lepiej przemilczę, bo mnie trafi :-&
    Lek nie jest dostępny w hurtowniach, tylko można zamawiać wyłącznie przez infolinię producenta :-& X(
    A tam dostępny jest : UWAGA kilka opakowań na miesiąc (oczywiście tylko początek miesiąca) 3:-O 3:-O 3:-O
  • Słyszałam że duża ilośc na zachod idzie .
  • Idzie, ale tak to jest jak jest się monopolistą... :-w
    Tylko nie jestem w stanie pojąć, jak można dopuścić do sytuacji kiedy jest pacjent, jest wskazanie, jest recepta, jest kasa, a ja muszę pacjenta odesłać, bo firma nie zrealizuje mojego zamówienia X(
  • Szok... ale tak tez bylo jak ja kupowalam, zawsze co najmniej jedno - dwa opakowania do przodu bo z dostepnoscia bylo trudno.
    A co do recepty @agnieszkamama rozumiem ze masz zaznaczone pelnoplatne?
    @madzikg a to ze nie jest napisany rodzaj odplatnosci to jest jakis blad ze stronynlekarza tak? Czy moze dojsc do sytuacji ze bede musiala zaplacic za wczesniej wykupione leki albo ten lekarz? Za kazdym razem szlam do apteki z dusza na ramieniu. Teraz martwie sie jeszcze bardziej, bo co bedzie przy nastepnych ciazach...
  • Nasze leki cukrzycowe paski,berodual i inne mają odpływ na zachód.Widzę miny aptekarzy jak z niepokojem patrzą na recepty bo toć to nie cukierki a leki ratujące często życie.
  • Znowu problemy z Clexane?
    Poprzednio jak były to w Warszawie był stale dostępny w tych dużych przyszpitalnych aptekach (ja wtedy nabywałam dla taty przy Saszerów) a w innych trudny do uzyskania, żeby nie powiedzieć wprost niemożliwy.
  • @ramatha
    Nie napisanie odpłatności nie jest błędem, no chyba że nie ma "wskazania terapeutycznego" do wydania leku w określonej odpłatności. A płacić to dopiero jak kontrola NFZ wykaże nieprawidłowość i wtedy płacić, albo lekarz albo aptekarz (ale rym) 8-}
  • Dziewczyny dajcie znać na priva gdzie z jakimi dawkami jest problem może coś się poradzi. U mnie trochę ostatnio było więc jak na cito to coś podpowiem. Odezwę się wieczorem-majówka ;;)
  • w UK jest tak , potrzebujesz , dostajesz na receptę np.na 4 miesiące , za free .
  • Mam resztkę clexane sprzed 2 lat. Jeszcze wazne, zostało 6 dawek.
  • dziewczyny, wykopałam jakies pudełko,a tam jeszcze z poprzedniej ciąży,też od kogoś,więc trochę mam. w międzyczasie zrobię podchody do aptek, a nuż się ua wyrwac ze znizką....
    dzięki za oferty,bede się odzywać jak coś...
  • Mi nie potrzebne, szkoda zeby straciło ważność i nie zostało zużyte. Jak cos to napisz - wysle Ci.
  • Ponoć jest problem, by kupić znowu....a mi się kończy,czy jakby coś, ma ktoś na zbyciu?
  • Tez biorę.
    W Poznaniu nie ma problemu z kupnem
  • @agnieszkamama,
    mam około 8 strzykawek, wyślij mi adres na priv
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.