Zaczepki z ulicy:)

1767778798082»

Komentarz

• @Barbasia ;
    Raczej kolonizacja! :D
    Podziękowali 2Barbasia kowalka
  • @Barbasia , z somsiadem szli? :)
    k. 
    Podziękowali 2ewaklara Barbasia
  • somsiady co się wszyscy co się dobrze znamy (i co mają najstarszą córkę z naszym rodzynkiem w klasie)

Heh jakby tak jeszcze Twój małżonek dołączył z ekipą to nikt by już nie uwierzył, że to tylko ojcowie z dziatwą
    Podziękowali 1kowalka
  • Hihi.
    A kiedys jeden ze znajomych 'czterodzietnych' znalazl sie na spotkaniu ze srednio znanymi innymi ojcami. Cos rozmawiaja o dziecach i ten kolega tak z pewnym skrepowaniem mowi, ze 4 ma (wicie, 500+, kroliki etc). A panowie, ze o co chodzi, bo razem (4 rodziny) maja 22 dzieci. :) No to w domu byl!

• Ja kiedyś na spotkaniu Bardzo Ważnych Ekspertów (NBP, UJ, IBE itp.) przy obiedzie siadłem z nieznanymi mi facetami i zeszło na zmianę samochodu na większy. Wyszło,  że dla niektórych 7 miejsc to za mało, a żaden nie miał mniej niż czworo dzieci. :-) Tak też bywa.
  • edytowano 10 lipiec
    Kupuję bułki. 20 sztuk.
    Pani w kasie - Ile jest bulek? 20? Dobre te bułki są.
    Ja - Owszem, u nas w domu zejdą w dwa dni.
    Pani rzuca mi podejrzliwe spojrzenie.
    Ja - Mam dużą rodzinę.
    Pani wielkie oczy.

Podziękowali 2mamababcia AgaMaria
  • Phi. U nas 12 bułek bylo mało na 5h drogi na 4jedzacych... Spowrotem jak się chłopaki podlączyły to i pół chleba do okruszyny poszło. 
  • U dentysty ( bylam tylko 2) pani chwali jacy chłopcy dzielni,
    -Ale najdzielniejsza to mama, bo w brzuchu kolejny chłopak- mówi do recepcjonistki
    - A w domu jeszcze najstarszy syn.
    - :o
    Podziękowali 2mamababcia Felicyta
  • Jak jesteśmy przy bułkach.... Jechaliśmy na parę dni na wieś a tam sklep daleko. Podjechaliśmy do Piotra i Pawła po nasz ulubiony chleb (mrożę sobie) i kupiłam 20 bochenków...na pytanie po co tyle odpowiedziałam że zjemy w parę dni. Jej mina bezcenna :smiley:
    Podziękowali 2mamababcia AgaMaria
  • jak już przy bułkach...

U nas niedawno doszła nowa sprzedająca w piekarni.
    Obsługiwała mnie ta "nowa", a "stara" ze mną plotkowała.
    JA: Poproszę 20 bułek
    NOWA: 20? Kolonia jakaś?
    STARA: Nie , po prostu wszyscy w domu.
  • 20 to ja dzisiaj kupiłam, a tylko troje na stanie.
    Podziękowali 3MAFJa sylwia1974 E.milia
  • Mi się tez wydaje, ze 20 bulek, to nie jest duzo, dla 5 osobowej rodziny, a co dopiero wieksza z nastolatkami. Bulki się wtedy w ogole nie oplacaja. Chlopcy musieliby chyba po 10 na głowę zjesc.
    Podziękowali 1Sylaba
  • Ja kupuje po 20 bułek, a jest nas w tygodniu troje, a ja raczej bułek unikam. Połowę zamrażam, a połowa schodzi w 2-3 dni. Jedna bułka na śniadanie i jedna do pracy, szkoły i zejdzie. 
  • A mnie dzisiaj szaczepka w temacie samochodu spotkała. Na ulicy.
    Jakas starsza pani przechodzac obok mojego auta zakrzyknęła:
    - Ale  piekny samochód!
    - Samochód jak samochód.
    - Oj nie. Piękny! Niektóre są brzydkie. A ten jest piekny!
    I poszła dalej...

Śmiałysmy sie z Weroniką z pół godziny.
     (Rzecz dotyczy wysłużonej srebrnej alhambry  :D)

Podziękowali 2kika0 mamababcia
  • Mam 3 dzieci czyli normalnie... nie jest to aż taka duża rodzina wielodzietna. W pracy na moim pietrze jestem jedyna z "taką"ilością dzieci..... Ostatnio usłyszałam, że jak bym sobie jeszcze jedno "zafundowała" to już bym nie musiała pracować (MOPS by mnie utrzymał) i miałbym zagwarantowaną emeryturę.
    Powiedziałam Pani E.. że dzieci trzeba normalnie wychowywać i uczyć że  pieniądze biorą się z pracy a nie z MOPSUu......   mina Pani E bezcenna.
  • MAFJa powiedział(a):
    Phi. U nas 12 bułek bylo mało na 5h drogi na 4jedzacych... Spowrotem jak się chłopaki podlączyły to i pół chleba do okruszyny poszło. 
    Moje dwie córki potrafią zjeść cały chleb razowy 400g ze slonecznikiem zanim dojdę do kasy w AUCHAN...
  • To ja wyrodna matka jestem, bo ja nie pozwalam zapychac sie pieczywem  ;)
    A dzieci najchetby jadly samo suche.
    Podziękowali 1Agnicha
  • To ja mam wyrodne dzieci bo zeżarły.mi cały gar leczą, i muszę jutro obiad gotować, a w szufladzie chleb leży ;)
    Podziękowali 2jan_u edytam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.