Zaczepki z ulicy:)

1767778798082»

Komentarz

• To ja wyrodna matka jestem, bo ja nie pozwalam zapychac sie pieczywem  ;)
    A dzieci najchetby jadly samo suche.
    Podziękowali 1Agnicha
  • To ja mam wyrodne dzieci bo zeżarły.mi cały gar leczą, i muszę jutro obiad gotować, a w szufladzie chleb leży ;)
    Podziękowali 2jan_u edytam
  • Dawno nie było, nikt Was nie zaczepia?
  • Po zebraniu w szkole córeczki jakiś bardzo miły nauczyciel pyta mnie na korytarzu: Czy pani jest mamą M? Ja odpowiadam, że tak i już się trochę boję. A pan na to : Piękna mama, piękna córka. Takie zaczepki, to rozumiem. :p
    Podziękowali 3mader mamababcia Monika73
  • A mi ostatnio kochana starsza pani opowiadała jakąś historię tragedii w pewnej rodzinie i nakreślając okoliczności mówi " To była bardzo dobra , dobrze funkcjonująca rodzina, TYLKO MIELI PIĘCIORO DZIECI" ;)
    Najlepsze jest to że ta pani (naprawdę przekochana osoba) sama pochodzi z wielodzietnej rodziny  :D
    Jak te stereotypy, powiedzonka , wchodza w krew.  

Podziękowali 2mamababcia Rogalikowa
  • Fajna zaczepke mieliśmy.
    Idziemy sobie we czwórkę, nagle zatrzymuje się samochodów i starszy Pan zaczyna do nas mówić.
    Ladnie mówił, że widzi taka rodzinę, to czuję szacunek do matki. 
    Wspomniał, że to dla Niego piękne, gdy kobieta o mężczyzna są razem i powstaje z nich życie, że jedno potrzebuje drugiego: mąż żony, a żona męża.
    Proste, naturalne rzeczy, a jakże mile. 
    Podziękowali 2palusia mader
  • Ostatnio miałam zabawną sytuację domową. Akwizytor spytał czy jestem pełnoletnia i kiedy będzie jakiś właściciel mieszkania. Uśmiałam sie z niego jak czworka moich dzieci zaczeła z pokojów wybiegać i wypełzać, a kolesia oczy robiły się coraz większe i większe. Z "ty " zaraz przeszedl z przeprosinami na "pani".  :D

Podziękowali 3PaniWiosna mader jan_u
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.