Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

2456759

Komentarz

• Tak. Ok 2,5  godziny temu
  • Kapusta kiszona, pestki z dyni.
    +czosnek -też wygoni robaki.
    czosnek wygoni też wampiry
    :-B
    w tv oglądałam, więc prawda musi być
    ;)
     ale nie wychodziły porami
    :D
    Podziękowali 1Ania i Adam
  • Najlepiej pozbyć się toksyn głodówką, organizm sam je spali.  Ja jednakowoż jestem typowym endomorfikiem, głodówka to ostatnia rzecz do jakiej byłabym zdolna, mam poważny problem dwa razy do roku kiedy jest ścisły post.  No, to się powymądrzałam :)
  • nie wychodzi ,bo tylko łeb wystawia i trzeba golić :D

Podziękowali 1jan_u
  • Ale z tą mąką to coś jest na rzeczy. Koleżanka mówiła mi kiedyś, że jak chce się sprawdzić czy są w środku robaki, to trza na brzuch mąki posypać.

Robaki lecą do mąki i to się czuje. U niej w każdym razie ten test zawsze wychodził i się potem potwierdzał w bardziej "światłych" badaniach.
  • edytowano marzec 2012
    Ale z tą mąką to coś jest na rzeczy. Koleżanka mówiła mi kiedyś, że jak chce się sprawdzić czy są w środku robaki, to trza na brzuch mąki posypać.

Robaki lecą do mąki i to się czuje. U niej w każdym razie ten test zawsze wychodził i się potem potwierdzał w bardziej "światłych" badaniach.
     tzn jak to robią bo ja mam wyobraźnię za małą na to ;)
  • Ale z tą mąką to coś jest na rzeczy. Koleżanka mówiła mi kiedyś, że jak chce się sprawdzić czy są w środku robaki, to trza na brzuch mąki posypać.

ale te robaki to w mace czy w brzuchu??
    Podziękowali 1jan_u
  • no nie wiem dokładnie, bo u nas nie wyszło ;)

ale chyba łaskocze jakoś czy nawet boli.
    Podziękowali 1jan_u
  • Aga - no w brzuchu, w brzuchu

Ale z tą mąką to coś jest na rzeczy. Koleżanka mówiła mi kiedyś, że jak chce się sprawdzić czy są w środku robaki, to trza na brzuch mąki posypać.

łaskoczą w pępek  =:)
    Podziękowali 1jan_u
  • ja to mam wyobraźnię za dużą i widzę jak te robale dziury wiercą,żeby wyleźć
  • Rozmawialismy z DOE, ze ma to logiczne prawo bytu.

W diecie przeciw grzybiczej i robakowej ;) przede wszystkim nie ma cukru, maki i mleka.

Wiec miod + maka = Wynik.

Z tego co w necie wyczytalam, to nie mozna na brzuch, bo robaki wchodza do watroby itp Natomiast na plecy bezpieczniej.

Nie wiem, naczytalam sie dzis duzo. Ponoc sa rejony w Polsce gdzie sie robi ciasto nalesnikowe i nim polewa dziecko.

• i tryska krew i zwijasz się z bólu a one wyłażą i wyłażą,takie wielkie larwiska
  • Spokój już! Dzieci pobudziłam.... =))
  • ja to mam wyobraźnię za dużą i widzę jak te robale dziury wiercą,żeby wyleźć

to tak jak ja. Masakra

Przeczytalam o dziewczynie, co robila sobie taki test miod+ maka, nie wyszlo , wiec dala sobie siana, umyla sie , wyciera a na ramieniu ROBALE!!!

Dostala paniki. Jak to przeczytalam, noc murowana pelna przyjemnosci  ;]

• jak mi się te omączone robaki przyśnią ...

;)
  • się nie dziwię,ja się właśnie wirtualnie przy was odrobaczam i już mi robale po monitorze łażą
  • No ładnie, a ja mleko z miodem chlipię, to do mnie wlezą... @-)
  • Balum, nasyp mąki na poduszkę, to będą spać obok! 
  • hahahhahhahahahaha

Ide spac ! Co za dzien? Jak nie co dzien ;)

• Błagam was - zmiłujcie się... ciasto będę się bała zagnieść :-S
  • Balum, nasyp mąki na poduszkę, to będą spać obok! 
    Albo we włosy sobie nasyp...
    Rano mąż powie witaj Gorgono, jaki ładny dzień. :D :D :D
  • Dobrej nocki!
    image
  • eee..tam Karamba, jak coś to nasyp sobie trochę maki na plecy,przynajmniej nie będziesz ich mieć pod nosem

• Zaczyna mnie wszystko swędzieć - dobranoc!

• u mnie podłoga się rusza :D

• tez tak jakby ... wszystko... wszy, robale- cholerka sugestywne jesteście
  • To co? Dobranoc - pchły na noc!
  • edytowano marzec 2012
    Tak mi się skojarzyło - podobno jak się natrzesz miodem, a potem wejdziesz do gorącej kąpieli, ze skóry wychodzą jakieś strrrraszne rzeczy  [..] [..] [..] ja się boję i nie próbuję ;)
    Kiedyś się mówiło, że tasiemiec wyłazi do malin.

Tak naprawdę to już prędzej antyrobacznie działają duże ilości czosnku spożywane systematycznie.
    Jednak jeśli ktoś już ma robale i to namnożone pozostają silne środki farmaceutycznie, powodujące paraliż robaków i wydalenie ich z organizmu.
    Oczywiście najpierw robi się badanie , jakim rodzajem pasożytów człowiek jest zarażony, bo innych środków używa się na nicienie czy obleńce a innych na płazińce.
    Człowiek nie pies i raczej żaden lekarz nie przepisze tabletek działających na wszystko naraz.
  • olejek z oregano 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.