Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

14849515354

Komentarz

  • Nie rozumiem tego ostatniego zdania? Zawsze jak jest pobierana krew to p.laborantka robi opis fiolki i tyle ją widzieli, fiolka idzie do badan. Czyli, ze co: zeby pojsc do tego pana dziadka trzeba miec wyniki krwi z tej Siemaszki? Szczerze mowiac wolalabym zrobic badania u siebie, na miejscu a dopiero pojechac z wynikami do kogos madrego.
  • Nie on jest stary i nie pobiera krwi,  trzeba mu przynieść krew. 
  • Dorotak powiedział(a):
    @Bridget muszą być świeże? Przy owsikach pakowałam w nich ale takie suszone, kupione.
    Swieze wydłubane z dyni.
    Podziękowali 1Dorotak
  • @Aneczka08 tak Was policzył? Bo na stronie maja inna informacje. Jakby obejrzał mi wszystkie dzieci za 200 to na ten tychmiast ustawiam się w kolejkę na miejsca.
  • Ja chyba już opracowałam plan. Tzn oddam wyniki do badań w marcu, potem zrobię im dłuższa kurację pyranthelem, jak się poprawi to zyskam, a jak nie to pewnie i tak czeka nas Ozimek. Tylko perspektywa ja + szalona czwórka + podróż do Wawy i powrót. Jasne. Da się zrobić. Tylko czy mi się chce.....
  • @Dorotak nas tez lata temu Ozimek tak liczył. Jedna kwota za cala rodzinę.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Tak zawsze było, wizyta rodzinna cena za całą rodzinę. Gdzies na stronie było to napisane chyba
  • Nas 2 lata temu tak samo. 
  • http://www.centrumozimek.pl/umow-wizyte

    O tym Ozimku mówimy?

    'Informujemy, że nie udzielamy konsultacji rodzinnych. Każdy pacjent jest konsultowany na oddzielnych wizytach.'
  • U nas pacjentem był najmłodszy syn. Reszta dostała leki wg zasady, że w razie robali u jednego członka rodziny wszyscy muszą się leczyć.
    Podziękowali 1ewaklara
  • osz kurka wycwanił się Ozimek.... ma takie info na stronie. No tak to my 1000 zł bysmy za wizytę zapłacili. Chyba go porąbało i to zdrowo.

    Informujemy, że nie udzielamy konsultacji rodzinnych. Każdy pacjent jest konsultowany na oddzielnych wizytach.
    Podziękowali 1Dorotak
  • No właśnie dlatego dopytuje bo jak.mam nas rejestrować to robi różnicę 200 czy 800zl.   A jeszcze potem leki.. droga impreza...
  • W szoku jestem
  • Dodzwonić się nie mogę, ale maila napisałam w tej sprawie do nich. Zobaczymy co odpiszą... I nadal liczę że fartem nam wyjdą w labie pozytywne wyniki i będzie podstawą żeby ich przeleczyc dla pediatry...
  • Ej jest nadzieja dla narodu. Dostałam już odpowiedz

    Dzień dobry,

    Proszę w tym wypadku umówić jedną wizytę jeśli dotyczy ona u wszystkich chorób pasożytniczych. Pan Doktor może przyjąć dzieci na jednej wizycie.

    Wizyta standardowa kosztuje 200zł.

    Najczęściej jest potrzeba z skorzystania z wizyty kontrolnej zatem raczej nie uda się ograniczyć do jednej wizyty.


    Wspaniałe. Od dziś poluje na wolne miejsca. :D 
    Podziękowali 3madzikg AleksandraB annabe
  • Tak- właśnie chciałam pisać ze niby na stronie napisali jedno ale ze wszystkimi dziećmi na jedną wizytę można przyjsc. Szwagierka mi kiedyś mówiła ze zawsze chodzą razem i płaca za jedną wizytę. 

    @Dorotak nie dodzwoniłas się do tej Stalowej woli? 
    Ja tez jednak muszę wysłać próbki do nich. 

    Powiedzcie czy można zarazić się glistą spiąc w jednym łóżku? 
  • Raczej nie można. Jaja glisty się konsumuje ze źle umytymi warzywami albo wkładając do paszczy brudne przedmioty, tudzież pijąc brudną wodę. Jaja wydalane z kałem, to jaja nieinwazyjne. Potrzebują dojrzeć w glebie.
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano luty 2018
    A po dwukrotnym wylizaniu szczotki do ubikacji..?  :s chyba jest jakaś szansa.. mam na myśli roczniaka ekhem
    Podziękowali 1madzikg
  • Czeka mnie wyprawa do dr Ozimka. Siłą rzeczy muszę z Gdańska jechać sama z 4 dzieci. Mam termin, wizyta na 13:00.

    Pytanie do tych co już byli. Ile trwa taka wizyta? Dużo przed czasem trzeba być? Muszę wyjechać rano z Gdańska i tego samego dnia wrócić więc 13:00 wydaje się logiczną porą na wizytę, jedziemy autem, bo pociągiem nie mam odwagi chyba i godziny średnio pasują.
    Czy ja coś na tę wizytę muszę wziąć oprócz dzieci?;-)
  • @Dorotak, a kiedy zasuwasz do Wawy?
  • W kwietniu ;) mam dwa terminy zarezerwowane, muszę zdecydować który wybrać. Jeszcze mam nadzieję że się siostra na któryś dzień z zajęć urwie i mi pomoże. To będzie mega wypad. 6h jazdy, wizyta i 6h jazdy...
    Podziękowali 1MonikaN
  • Jeszcze zerknij sobie na wyprawe samolotem,
    @Dorotak, ale chyba się nie będzie opłacało, bo masz dwójkę mniej niż 2 lata, to zawsze podbija cenę. 

    Liczyłam jak Cię zwabic do nas ;), jak już tak daleko zasuwasz, ale terminy mi nie pasują ;).
    Podziękowali 1Dorotak
  • edytowano marzec 2018
    @Dorotak no mega ta Wasza wyprawa będzie, jakby co to wbijaj do nas na nockę. Cieplo będzie, dzieciaki na podwórko sie wygoni a Ty odsapniesz i nabierzesz sil na podróż powrotną. Znacznie lepiej sie jeździ jak się człowiek wyspi, zje porządnie i odpocznie przecież
    Podziękowali 1Dorotak
  • Az sie wierzyc nie chce, ze nie ma zadnego takiego lekarza jak ten dr Ozimek u Was na Pomorzu i tyli swiat sie musisz z dziecmi tluc. On jest jeden taki na cala Polske?
  • Wypad na nocke przeraża mnie jeszcze bardziej niż taka hardkorowa podróż.wiexej pakowania, zasypianie w nowym miejscu i spanie. Chyba nie jestem taka odważna. 
    Ale dzięki @Agnieszka82, może kiedyś dojrzeje do takiej wyprawy ;)
     No o Ozimku to ja słyszałam nie tylko na forum, że warto. Więc pojadę sprawdzić, czy taki dobry rzeczywiście. Chyba że mi się chłop na wieść o moich planach przekręci, to w żałobie będę :D 
  • Chętnie bym się wybrala PKP ale niestety połączenia są albo zupełnie nielogiczne albo potwornie drogie. Więc sobie odpuszczę, autostrada przez Łódź pokazuje najszybciej, nawigacja mnie jakoś pokieruje.


    Czego się spodziewać po takiej wizycie? Bo że wagon leków dostaniemy to już wiem. Myjkę parowa pozycze do steryliady.
  • Ja mieszkam w Wilanowie niedaleko gabinetu (10 minut samochodem) więc jakbyś miała potrzebę odsapnąć, to zapraszam.
    Podziękowali 1Dorotak
  • @Dorotak zrob sobie wypad na kilka nocy :)
  • Latwo Wam sie mowi przyjedz. Samej z malymi dziecmi to nie tak hop siup, to cala eskapada.
  • MonikaN powiedział(a):
    @Dorotak zrob sobie wypad na kilka nocy :)
    To już prędzej. Ale z tymi robakami? No nie wiem :P 

    Czy może mi ktoś wyjaśnić jaka jest różnica między mopem parowym a odkurzaczem piorącym? Co jest bardziej uniwersalne? Bo rozumiem że mopem parowym nie mogę potraktować wykładziny? A tym drugim już tak?
    Podziękowali 1MonikaN
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.