Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

145791054

Komentarz

  • Zdecydowanie taniej wychodzi zamówić Nitazoxanid z Meksyku. Apteka sprawdzona. Przysyłają.
  • Zdecydowanie taniej wychodzi zamówić Nitazoxanid z Meksyku. Apteka sprawdzona. Przysyłają.

    :-B ciekawe rzeczy piszecie, w dzieciństwie miałam silną glistnicę, truta byłam wszystkim, co popadło, ale moja glista padła dopiero po jakimś leku specjalnie dla mnie z Hameryki ściągnietym...
  • Zdecydowanie taniej wychodzi zamówić Nitazoxanid z Meksyku. Apteka sprawdzona. Przysyłają.
    Ale trzeba mieć receptę?
  • Muszę mojej przyjaciółce polecić Ozimka, córeczka jej ma powiększony migdal, ostatnio dość często infekcje łapie i jest baardzo rozbrykana, pobudzona.
  • Katarzyno, ciekawa informacja.
    Dysponujesz może  jakimiś namiarami na takową aptekę?

    I jeszcze jedno: testowaliście na sobie owe leki? Od jakiego wieku i w jakich dawkach mają  być podawane?
    Bo nie sądzę żebym ulotkę po hiszpańsku zrozumiała, a do Ozimka strasznie daleko.... ;)
  • @Agagaw - Ozimek konsultuje też drogą mailową. W wolnej chwili poszukam dawkowania i namiaru na aptekę, z której korzystaliśmy, to Ci podeślę na priw. Ten lek można podawać dzieciom od 2 lat.
  • Offtop. Katarzyno, widziałam dziś na targu w Konstancinie Twoich panów.
  • @Katarzyna - to ja też bardzo bym prosiła o namiary na aptekę i dawkowanie. Dzieci mają wszystkie opisane objawy, a na receptę od rodzinnego czy pediatry nie mam co liczyć. 
  • @Wanda - pomyliło mi się - dawkowanie leku mam rozpisane od wieku 1 rok. Więc nie musisz czekać do grudnia.
    @IrenaB - tylko panów? A Twojej małej imienniczki nie zauważyłaś tam z nimi ;-)
    @AnkaAso - już posyłam.
  • @Katarzyno to ja też poproszę bo umówiłam się na wizytę do dr Ozimka na 30 lipca to może mi się ta wiadomość przydać a nie wiem czy będę mieć internet.
  • edytowano lipiec 2013
    @postpalatum - to on Ci to wszystko wyjaśni, a potem prześle mailem albo zapisze na karteluszku. Nie zawracaj sobie głowy zawczasu.
  • @Katarzyna - wielkie dzięki  :-*
  • A czy u Ozimka można kupić ten meksykański Nitazoxanid, czy trzeba na własną rękę szukać?
  • @Katarzyna, był tylko Twój mąż i jeden z synów, chyba najmłodszy. Irenki z pewnością nie było w pobliżu, bo nie mogłabym jej nie zauważyć.
  • @IrenaB - to nie wiem, gdzie ją mogli sprzedać, bo na zakupy pojechali we troje. Nie wiem, czy bierzesz pod uwagę, że moja córka dość radykalnie zmieniła fryzurę... ;-)
  • @E.milia - trzeba sobie sprowadzić samemu.
  • No, jeśli poznałam Twojego męża, którego widziałam przedtem tylko raz, to i Irenkę bym poznała. Ale robiłam zakupy dwa stragany dalej, ludzi tłum, więc może rzeczywiście nie rzuciła mi się w oczy. A szkoda. .. :)
  • A czy ktoś próbował pozbyć się lamblii za pomocą Balsamu Kapucyńskiego? Gdzieś ktoś to polecał, ale zaćmienie mam... może właśnie tutaj był podawany link do tego bloga:
    http://zdroworodzinni.blogspot.com/search/label/pasożyty
    My stosujemy od dwóch tygodni...
  • Wando, jeśli się tym zajmiesz, bo ja kuleję językowo, to w ciemno biorę kurację dla dwojga dorosłych i szóstki dzieci. Wiem NA PEWNO, że owsiki, nie wiem, co jeszcze mamy  :-?
  • @Wanda - ja jestem zainteresowana.
  • Teraz jestem mocno zajęta , ale odezwę się na priv.
  • A mnie zaczęło nurtować - nie bijcie , to nie jest żadna prowokacja - jak na robale działa alkohol. Oczywiście mam na myśli dorosłych.
  • @Wanda - napisałam priv.
  • @Wanda pw pisze, chetni jesteśmy na ten specyfik, też nas czeka kuracja.
  • Ja również.

  • A mnie zaczęło nurtować - nie bijcie , to nie jest żadna prowokacja - jak na robale działa alkohol. Oczywiście mam na myśli dorosłych.
    Napisz do Ozimka. Jest nadzieja, że Ci odpowie, bo to równy gość i z naukowym zacięciem.
    ;-)
  • Ludzie, co się bez konsultacji ze specjalistą wyrywacie po specyfik - wyhamujcie! Sugeruję intensywnie, by najpierw się z lekarzem zobaczyć. Choćby po to, by wykluczyć choroby, które są przeciwwskazaniem do stosowania tej kuracji tudzież infekcje pasożytami, na które ten lek nie działa.
    To byłam ja - Wasz głos rozsądku.
    ;-)
  • edytowano lipiec 2013
    I koniecznie Monika73, jak już zaspokoisz ciekawość, podziel się z nami tą informacją! Mam podskórne przeczucie, że myślisz o tej samej terapii co ja, a w końcu ciąża i karmienie kiedyś się kończą  ;)
  • Ano, kiedyś u mnie na wsi się mawiało - Kto pije i pali ten nie ma robali. Taka mądrość ludowa. Ciekawe ile w tym prawdy...  ;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.