Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Już jutro!-można podjąć Duchową Adpocję:-)

124

Komentarz

  • Piękne świadectwa.

    Dołączę!

    Mam pytanko. Czy również nie obowiązuje wyrzeczenie?

    Dajcie przykłady.
    Jakie mogą być dodatkowe postanowienia?
    Dodatkowymi postawieniami mogą być na przykład: częsta Spowiedź i Komunia Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu, czytanie Pisma Świętego, post o chlebie i wodzie, walka z nałogami, pomoc osobom potrzebującym, dodatkowe modlitwy, (litanie, nowenny, koronki...).
    http://www.diecezja.waw.pl/da/pytania.html)
  • Można np.jakieś niepowodzenia,dolegliwości ,trudności ofiarować za to swoje dziecko.
  • My nie daliśmy rady, ale przy najbliższej okazji...
  • U nas był małż jako delegacja. Mówił, że zgłosiło się ponad 10 młodych matek do błogosławieństwa...
  • Dostałam dzidziuśka!!!!

    :x :x :x

    Obym wytrwała.
  • Ech Olesia!
    Mam tak samo. Też trudno mi się pogodzić z faktem, że być możre już nigdy więcej nie urodzę. 
    Duchowa adopcja to jest jakiś pomysł.
    Dzięki za śwoiadectwo.
  • Dziś dałam radę:)

    Mój starszy syn dał mi dziś piękne świadectwo. Jechaliśmy do lekarza ja odmawiałam też trochę różaniec. I tak zaczełam go pytać czy wie jaką siłą jest różaniec. Mówię, mówię a mój chłopak wyciąga z kieszeni swoją koronkę  i mówi, że w drodze do szkoły sobie odmawia. Taki był mały, i już idzie swoją drogą. 

  • My z mężem wczoraj też adoptowaliśmy maleństwa :)
  • Podbijam :)
  • My z mezem tez - przyrzeczenie skladamy 25.03 w Sanktuarium Milosierdzia Bozego w Poznaniu (zapraszam innych chetnych!). Ja do tej pory 2 razy podjelam sie duchowej adopcji, ale prywatnej, bez przyrzeczenia, wlasciwie byl to rozaniec odmawiany przez 9 m-cy w tej intencji - wierze, ze zostal wysluchany jako szczera modlitwa. Teraz pierwszy raz zloze przyrzeczenie, wciagnelam w to meza (on sie troche boi, czy da rade, nie bedzie zapominal itd), ale we dwojke bedzie razniej. Wiem, ze czas sie znajdzie, a przyrzeczenie dodatkowo motywuje. Ja odmawialam rozaniec nawet w szpitalu po porodzie i potem nocami karmiac piersia. Dla mnie mialo to nawet wyjatkowo symboliczne znaczenie. Do rozanca zamierzam dolaczac drobne umartwienia - np. teraz przez caly Wielki Post nie jem slodyczy, w piatek robie diete o samym ryzu i wodzie (u nas taka akcja Caritasu jest: "ryz pokutny"). To nie jest wiele za mozliwosc ocalenia zycia niewinnego dziecka.
  • Przypomnę.
  • Ja też dołączam.
  • Już jutro można !!
  • W Luboniu uroczysta Msza św w Sanktuarium bł. Edmunda. Zapraszam
  • Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

     "Jest to wielki wkład w budowie cywilizacji miłości. Niech szeregi
    obrońców życia wciąż rosną, nie traćmy otuchy. Jest to wielkie
    posłannictwo i misja jaką Opatrzność Wam powierzyła. Niech Bóg od
    którego pochodzi wszelkie życie błogosławi Wam" - Bł. Jan Paweł II.
  • Właśnie z moimi córkami rozpoczęłam duchową adopcję polecam wszystkim!!!

  • No i pięknie!!!
  • My też! Z trójką dzieci! Starsze dziewczynki już po raz drugi - są taaaakie szczęśliwe z tego powodu  :)
  • Super!!!
  • My z Anią też. :)
    Dwoje dzieci. 
    :x
  • Odkopałam wątek bo to dziś.
  • Mi kiedyś spowiednik zalecił duchową adopcję na stałe, tzn do końca życia.
    Trwam.

    I polecam wszystkim!
    Nie jest to wymagające.
  • Krótka modlitwa + dziesiątka różańca
  • Ja też planuję rozpocząć Duchową Adopcję dziś 25.03. Uroczyste przyrzeczenie można złożyć w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Warszawie podczas Mszy św. o godz. 15.00 i 18.30. Msza święta o godz. 18.30 zakończy Warszawskie Jerycho w Obronie Życia.



  • U nas też uroczyście było,nasza 5latka też miała swoją świeczkę.
  • Dołączam.
  • Dołączam, miałam zaszczyt przyrzekac przed kardynałem Dziwiszem:).
  • my tak w domu, przy gromnicy przerobionej w adwencie na roratkę, ale razy 7,
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.