Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

2456739

Komentarz

  • A to plus jakiś sweterek to już odlot jest:
    image
  • O ja! cudna! Chyba jutro pojadę te 50 km do najbliższego h&mu  :D
  • Jedź koniecznie! I potem się pokaż w niej. Niech się nacieszę czyimś szczęściem! :D
  • ... albo kupić dwie rolki bandaża elastycznego w najbliższej aptece. ;)
  • i jeszcze

    image

  • @Cart śliczna ta w kwiaty...
  • Widzę, ProMamo, że mamy podobny gust :)
    Dodam po cichu, że nabyłam go dzięki mojemu mężowi. Wcześniej tolerowałam stroje wyłącznie bardzo brawarystyczne, a właściwie jeszcze gorsze.


    Dawajcie dziewczyny, dawajcie, będę tu uprawiała typowy dla Polek window shopping. 
    /:)
  • Dłużej na nią patrząc domyśliłam się, że to jednak kiecka dla dzieci (z kroju w biuście zwłaszcza), choć na którejś stronce wyczytałam, że z damskiej kolekcji. No i rzeczywiście- znalazłam ją na allegro, za 55 zł, w rozmiarach 104 i 110....


    :((
  • ProMamo - ta czerwona świetna ah :)
  • Milagro, też mi się tak wydawało, ale myślałam, że to kolekcja dla zabandażowanych. ;)
  • No już nie bądźcie takie złośliwe. To kolekcja dla tych mniej obdarzonych wdziękami, na których sukienki ProMamy wisiałyby jak na wieszaku.
    Czyli na mnie :(
  • Bardzo kobiece te wszystkie sukienki!

    Jak je oglądam, to dochodzę do jednego wniosku- odchudzać się czas zacząc.
  • Kurcze, ale smaka na kiecki dostałam...

    JA CHCĘ NOWĄ SUKIENKĘ!!!

    Pierwsza wklejona przez Berenikę - suuuper :) Chyba najbardziej mi się podoba :)
    image
    a taką ma moja 2-latka Magda - dostała w prezencie:) - wygląda ślicznie :)

    K
  • edytowano maj 2012
    A mi się bardzo podoba styl angielskiej monarchii. Teraz podpatruję księżną Kate.

    image

    image

    image

    image

    Chociaż ja jednak preferuję lekko dłuższe spódnice, bo nie mam takich kolan :)
  • Kasiu, a gdzie taką sukieneczkę można nabyć? 
  • Już doczytałam...w H&M
  • edytowano maj 2012
    Nie Argento , niestety nie ja.
    Ale mój styl, pewnie jak dla Brawaria za krótki, lub zbyt frywolny ale dla mnie liczy się zdanie mojego męża jeśli już. No i figura nie ta....
  • I tak kupuję , w szmatexach.
    :P
  • Kate, wygląda elegancko i efektownie, ale to zupełnie nie mój styl...sobą się czuję np w: białe lniane spodnie, biały t-shirt albo dla odmiany biała bluzka koszulowa ale z bawełny, do tego żakiecik dżinsowy beżowy, jakaś apaszka ewentualnie...

    albo bluzka żyworóżowa, też białe spodnie, kapelusz słomkowy

    spódnica biała do kolan z aplikacją małą koronkową, do tego różne kolorowe topy, raczej luźne niż obcisłe

    teraz mamy Komunię chrześnicy małża i trochę mam problem, co kupić sensownego eleganckiego, w dużym rozmiarze

    Macie jakieś sugestie???

    Lubię jasne kolory i lepiej się czuję chyba w kostiumach niż w sukienkach

    Mam chyba typ urody i figury bardziej klasyczno-sportowy niż sukienkowy

  • A dlaczego te suknie, które wklejacie są takie długie w większości? Przecież kobiety mają też czasem zgrbne nogi...:)
  • bo miało być brawarystycznie ;)
  • Ja bardzo lubię takie sukienki, jakie pokazała ProMama, tylko... czy taki dekolt można jeszcze uznać za skromny? Pytam całkiem poważnie i bez złośliwości...
  • edytowano maj 2012

    Kate jest ładna, zgrabna, wysportowana, ale taka jakaś odrealniona...wyobrazacie sobie ją w polskich warunkach...i tak gdzieś mam do niej jakieś zastrzeżenia, ma sprytne oczy, nie wiem, czy bym się z nią zaprzyjaźniła...

    dla mnie typ urody trochę "cwaniurka"

    ale to subiektywny osąd - to może być przemiła kobieta

    wolę bardziej niewinną urodę albo tragiczną, dojrzalszą, taką na jakiej twarzy widać, że coś przeżyła, jest naturalna

  • myśle ze styl królewny-księżniczki Kate jest uniwersalny dla wszystkich kobiet wszak wszystkie kobiety to królewny ewentualnie królowe :D 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.