Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rower dla dziecka

1246712

Komentarz

  • szukam roweru dla córki 24 cale zwykły składak może ma ktoś niepotrzebny ,niedrogi może być zniszczony czy do remontu
  • dziękuję
  • upnę może ktoś ma
  • http://allegro.pl/rower-holenderski-holenderka-damka-26-taniej-i5166978460.html
    My mamy dla córki taki 20 calowy.
    Jest fantastyczny, wygodny, bardzo solidny, ze sprężynowym siodełkiem ze skóry.
    Pięknie wygląda i jest niezastąpiony.
    Nie ma przerzutek - ale dla nas to nie problem - płaskie mamy wkoło tereny.
  • edytowano marzec 2015
    :)
  • mojej też przerzutki nie potrzebne ważne aby było łatwo na reperować
  • rower fantastyczny ale nie na moją kieszeń :(
  • Help! Nasza 3,5 latka sie przesiadła na rower z pedałami... Nie wiem co kupic? 12 calowy? Czy juz 16"? No i jaki? Chciałabym zeby był lekki... A te zwykle to mega ciężkie i czuje ze to bezsensu.

    Jakie firmy polecacie? Ważne zeby ten rower jeszcze potem był dla kolejnych dzieci ;)
  • Żadne boczne! Ona po biegowym jeździ juz na dwóch kołach!

    Jak dziecko opanowało biegowy to noe ma co go cofać i dawać rower na 4 kolka :(
  • a jak przesadzić dziecko z biegowego na ten z pedałami?

    ha to jest największy problem, co z tego że równowagę trzyma jak nie wie jak pedałować i nie chce ;/
  • Moja Połamała biegowy wiec trochę wyjścia nie miała ;) no i towarzystwo na podwórku jeździ juz na "normalnych" ;)
  • No, powiem tak, nie wiem jak silna jest Twoja córka, ale my 16 kupiliśmy dla Jasia, właśnie na 3,5 roku, ale się umęczył ;).

    Wolał jeździć na hulajnodze.
    A w tym roku, ma 4,5 śmiga na tym 16 świetnie i szybko.

    Rok temu nie był, aż tak silny i nie był w stanie siebie uciągnąć.

    U nas 12 odpadło w przedbiegach, bo posłużyłby Mu taki rower może rok, a może i mniej. Jaś jest z tych wysokich.
  • Pewna zacna wielodzietna forumowiczka (z południa) szuka rowerka biegowego dla najmłodszego syna, może ktoś ma? przyjmie lub tanio odkupi :)
  • Wysoka prawie 5 latka... Potrzebuje roweru, a matka nie ma pojęcia jakiego szukać. Jako że do tej pory miała taki, którym jeździła do 3rz z bocznymi kołami, teraz przydał by się taki do nauki jazdy na 2 kołach nareszcie... Tylko jakie to maja być koła? Jaka rama, kierownica, marka... W grę wchodzą tylko używane, olx Trójmiasto o te sprawy.
    @uJa, co byś poleciła?
  • Btwin lub puky, kola 16 lub większe, zależy jaka jest duża, jaka odważna ijak wprawiona;)
  • @Dorotak, mam 16 calowy solidny nie chinszczyzna. Tylko muszę piwnicę zwiedzić, a dzisiaj nie dam rady. Miałam wystawiać na olx.
  • @Bambiu, to ja chętna!
    Zocha jest... Uparta... F.na biegowy teraz i no nie ma siły, Z.musi mieć swój, wzrost ma znaczny jak na swój wiek bo w sumie na długość nosi ciuchy 128 więc juz chyba te 120cm jej stuknelo. A ja laik totalny...

    A macie dobry patent na nauke jazdy na 2 kołach? Może po prostu ja posadze, popchne i każe jechać?
  • Ostatnie 2 lata nie miala rowerka i czuje że ją zanidbalam w tej kwestii :(
  • no mysmy biegali z fa po parku w zeszlym roku.. glownie sily miala babcia.. ja bylam po poronoeniu wiec mniej ale i tak wogole bylam w stanie bo w ciazy se tego noe wyobrazam.. tosi kupilismy w tym roku za urodzinowa kase ten btwin ale mi soe wydaje ze to ciezki grzmot... wbrew opiniom tu czytanym- moze sie myle... tosia powoli zalapuje pedalowanie w domu.. na dwor z biegowym chodzi chodz to podobno na jej koslawosc kolanek i stop szkodzi..
  • edytowano kwiecień 2016
    @Dorotak, przypomnij się jutro gdybym zapomniała. Kółka dokręcane też powinnam mieć, chyba że pożyczyłam i nie wróciły.
    Może znajdę i "kij biegowy" dla rodzica ;), ale nie wiem czy nie skuteczniejsze odkręcenie pedałów na tydzień, a potem już z pedałami powinna dać radę.
  • Dziecko, które uczy się na 2 kolkach, powinno dosięgnąć na początku stopami do ziemi, nie tylko do pedałów.
    Mamy puky 16 i na razie super się sprawdza. Wedle rad forumowy dokupiłam wypasny dzwonek i dziecko zadowolone:)
  • edytowano kwiecień 2016
    Ooooo dzwonek!!!! Genialny pomysl na zachete.
    My z 2 tyg temu kupilismy 12 z pedalami, Pawel ma 3,5 ale wysoki nie jest, wiec mysle ze i w tym i w przyszlym będzie na 12 jezdzil. Ma za soba 1,5-2 sezony biegowego.
    Na razie efekty kiepskie. Tzn nie lapie pedalowania. Uczylismy go wg internetowych rad od zjezdzania z gorki, tu oczywiscie nie bylo problemu. Potrafi opanowac rower, balansowac cialem, hamowac hamulcem w pedalach , ale nie umie pedalowac i niechetnie w ogole trzyma stopy na pedalach. Traktuje go jak wiekszy, ciezszy i mniej wygodny biegowy rower i tylko prosi " moge zabrwc biegowke"... No i co robic?... Nie chce go zniechecac, ani meczyc. Mlodszy pewnie dopiero za kilka miesiecy usiadize na biegowym.
    P.s
    Aha wg teorii ktora czytalam dzieciom po biegowym nie jest zalecane dokrecanie kolek bocznych, wiec ich nie mamy ani kija biegowego.
  • My kupilim losową 12 i za duża na razie. Pewnie po btwina pojedziemy, jak pinceta przyjdzie... Na biegowym już szaleje, kręci szlaczki z górki, z nogami podwiniętymi ;) i młodszego bym na biegowy powoli chciała wsadzać...
  • U nas K. z biegowego wyrósł już w zeszłym roku (z 12 - a śmigał pięknie i bardzo go lubił), chcieliśmy kupić mu z zeszłym roku 14 btwina i się okazało, że ma za duże ..... stopy - haczył nimi o osłonę łańcucha przy pedałowaniu.
    Kupiliśmy 16 - niby na wzrost, długość nóg ok, ale dla dla czterolatka jednak za ciężki taki rower. Mam nadzieję, że w tym roku załapie :)
  • @Agnieszka
    Chyba większość z nas, z naszego pokolenia uczyła się jeździć na rowerze, na takim jaki był pod ręką ;)
  • no, bywał że na rowerze z ramą się jeździło,noge sie przekładało pod rame i heja :D
    Ja też nie patrzałam na wagę i inne cuda wianki
    wsiadł w sklepie na rower,dobry? dobry i tyle
    z tym, ze wczesniej jak jeździł na trzech kółkach, to po prostu starcił te boczne w tej szaleńczej ;) jeździe i przyjechal któregos razu bez nich
    więc uznaliśmy, ze pora na większy rower,taki 'doroslejszy"
    z zaznaczeniem,ze jak się będzie bał,to pomozemy
    popychając rowerek z nim z............przepaści :D
    nie chciał ryzykować,więc wsiadl i pojechał sam
    psujac starym zabawę :))
  • @Agnieszka
    z fejsa chyba się nie da tak od razu filmiku wrzucić :/
    ino z yt
  • Agnieszka może przesadzamy a może i nie ;)

    kupiłam 2,5 latce rower na oko fajny, ładny, dobrze zrobiony, nie za ciężki, nauczyła się na nim jezdzić bez bocznych kółek, trochę to zajęło ale się udało, nie była to jednak płynna jazda, co przejechała kawałek zsiadała, nie pedałowała, nie chciała na nim jezdzić. Po kilku tygodniach przyjechała do mnie pewna zacna forumka, która chwaliła się że jej syn to znakomicie jeździ na rowerze, szliśmy na spacer, syn dostał ten rower i co się okazało? wyglądał jakby pierwszy raz na rowerze jechał, zaczęłam się śmiać że niby tak miał śmigać i co? a że forumka zacna ;) to jej uwierzyłam że ukochany synio świetnie jeździ ;) i okazalo się ze to wina roweru, ciezko chodzily pedala , koła, kierownica czego na pierwszy rzut oka nie bylo widać. Dostala inny os razu wsiadla i przrhechala 5 km. Teraz od razu wolę kupić rower z dobrymi opiniami.
  • moje jezdzily od zawsze zwyklymi skladakami romet ,jak za ciezko wystarczylo zebatke zmienic przesmarowac i jazda, a ze po trawie, polu nierowno to wiadomo ze ciezej niz po asfalcie ale to wies i tu potrzebny rower niepsujacy wytrzymaly i taki ktorego
  • wyglad nie zacheca do"pozyczenia" z pod plota sklepu itd
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.