Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PROPOZYCJA - to mi jest nie potrzebne a może przyda się Tobie ?

edytowano marzec 2008 w Pomagajmy sobie
Tak sobie pomyślałem że można by stworzyć coś w rodzaju bezpłatnego przekazywania sobie wzajemnie różnych rzeczy lub świadczyć różne usługi, czyli taką rodzinną współpracę np. ja mam to i chętnie oddam to komuś kto tego potrzebuje - co Wy na to ? Oczywiście to miałyby być rzeczy w pełni sprawne i nie "śmieci"/np.książki, meble,zabawki, rowery, sprzęt agd, samochód
:bigsmile:itp
«134

Komentarz

  • Samochód...:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Abstrahując od samochodu, jak to zrobić w praktyce? Kto będzie koordynował oferty potrzebujących i oddających, jak przekazywać te przedmioty?
  • Myślę że najprościej byłoby gdyby zrobiono listę rzeczy które chcę oddać i wstawić ją w temat "oddam" Zainteresowani którzy chcieliby to otrzymać dogadują się w jaki sposób to odebrać , teraz jest tyle firm kurierskich że nie ma problemu.
    Nie muszą być to tylko rzeczy , może to być np. przyjęcie do domu w czasie wakacji np. na tydzień.:bigsmile:
  • Proponuje, by kontaktowac się przez Prywatne Wiadomości. Po "zaklepaniu" - można zawsze zmienić posta na "Nieaktualne :)"

    Pozdrawiam,
  • Stworzyłem oddzielną kategorię na forum dla ofert przekazania różnych dóbr. Mam nadzieję, że będzie z niej pożytek :bigsmile:
  • [cite] Slawomir:[/cite]Myślę że najprościej byłoby gdyby zrobiono listę rzeczy które chcę oddać i wstawić ją w temat "oddam" Zainteresowani którzy chcieliby to otrzymać dogadują się w jaki sposób to odebrać , teraz jest tyle firm kurierskich że nie ma problemu.
    Nie muszą być to tylko rzeczy , może to być np. przyjęcie do domu w czasie wakacji np. na tydzień.:bigsmile:
    Że niby kurierem dzieci na wakacje? :shocked::wink:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]może być małżonek, jak nie chcesz oddać dzieci:wink::wink:
    Dzieci i tak prędzej czy później trzeba będzie oddać, ale małżonek MÓJ i nie dam!
    Ale to Twój miał chyba zamiar kogoś wysyłać...:wink:
  • :rolling:
  • [cite] psunabudes:[/cite]ja poważnie zapytałem gdzie można wrzucić takie czy inne info o klamotach przeróżnych ...
    Załóż wątek w kategorii 'Pomagajmy sobie' i rzucaj...
  • A mnie chodziło, że tej w kategorii robisz sobie temacik "oddam wózek" dajmy na to i piszesz co i jak. Nowa rzecz - nowy temacik. Na razie nie było oberwania chmury z tymi ofertami. Jak będzie to faktycznie porządek trzeba będzie zrobić.
  • :clap::clap::clap:
  • Ja mam samochód do oddania , ale to tylko jeśli ktoś planuje poród w wodzie:bigsmile:
  • Możliwe. Właśnie teśc zaproponował mi skoro mam już hak i g... auto to żebym mu gnoju przewiózł przyczepką na działkę. :tongue:
  • ze śmiechu to forum się turla...
    a dzieci w oknie czekają aż tatuś wróci z kolejną porcją mokrych gazet i da buziaczka na dobranoc:cry:
  • My się turlamy współczująco. To przecież widać::rolling::rolling::rolling:
  • normalnie jak Prayboy kupi drugi samochód to będzie się bał drzwi otworzyć[/quote]

    taak, uraz do końca życia.
    A wogóle to turlanie pomogło (albo św. Escriva którego bombardujemy od ponad tygodnia) albo jedno i drugie.
    Zadzwonił człowiek z komisu i powiedział że jak jestem niezadowolony to mogę oddać samochód i mi oddadzą pieniądze
    :shocked:
    Jak przestanę pisac na forum to oglądajcie 997:trompet:
    tylko nie wiecie jak wyglądam
  • To może wkleisz zdjęcie? :wink:
  • [cite] _Joanna _:[/cite]To może wkleisz zdjęcie? :wink:
    Może. Ale najpierw się ogolę.
  • gołe zdjęcie faceta na forum? nie, bo mąż mi zabroni tu zaglądać
  • [cite] Prayboy:[/cite]normalnie jak Prayboy kupi drugi samochód to będzie się bał drzwi otworzyć

    taak, uraz do końca życia.
    A wogóle to turlanie pomogło (albo św. Escriva którego bombardujemy od ponad tygodnia) albo jedno i drugie.
    Zadzwonił człowiek z komisu i powiedział że jak jestem niezadowolony to mogę oddać samochód i mi oddadzą pieniądze
    :shocked:
    Jak przestanę pisac na forum to oglądajcie 997:trompet:
    tylko nie wiecie jak wyglądam[/quote]


    nie wiemy też jak wygląda sprzedawca z komisu
  • Miał wąsy ale pewnie sztuczne:sad:
  • A Ty, widzę, do jakiejś cisowianki modły zanosisz i dziwisz się, że masz wody pod dostatkiem w samochodzie? :cool: :wink:
  • A to tylko popitka a gdzie reszta?
  • Post jest przecież
  • Mi to na Muszyniankę wygląda - wiem, bo lubię :bigsmile:
  • Zastanawiam się czy butelka jest do połowy pusta czy pełna.
  • Dzięki wam zasnę w dobrym humorze. A wy kiedy idziecie "spać"?
  • Jak mam przeczytane wszystkie posty i już nie pojawiają się nowe :wink::wink::wink:
  • Kurcze, to skąd się te dzieci biorą?
  • Aaa, Post jest . Zapomniałem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.