Jaki film warto obejrzeć?

1457910126

Komentarz

• Jabłko Adama
    Trzeci
  • ups....:shamed:
    Jak to mawia moja córka:ale ze mnie gapa:ah:
  • Arletta:
    Jaśmin
    chodzi Ci o Jasminum J.J. Kolskiego?
  • Dzięki Lila nie byłam pewna
  • "Co się dziwisz?" - jest u nas w domu w ciagłym obiegu :wink:

tak samo zresztą jak:
    "Za cienka..." "...za gruba...", "dwa zęby mi wypadły, nie widać?"
  • obejrzałam to po poleceniu Lilki :)
    i serdecznie polecam dalej :)

a "co się dziwisz?" bezcenne :D
  • Serafina/Seraphine
    przepiękny biograficzny film o prostej kobiecie obdarzonej wielkim talentem i pasją do malowania. Polecam każdemu a w szczególności osobom w jakiś sposób związanym z tworzeniem (Mona, Sylwunia ten film jest dla Was!)

edit: I dla Mikuś!
  • Mikuś:
    Beverly Hills 2010.
    Here street 10
  • 20000000 dolarów napiwku
  • 21 gramów(tu już mąż podpowiada)
  • Pi,Fahrenheit451(jak wyzej)

Co jest nagrodą główną?:cool:
  • "Kto nigdy nie żył" reż. Andrzej Seweryn.
    Młody, charyzmatyczny ksiądz Jan (Michał Żebrowski) na co dzień pomaga trudnej młodzieży. Dowiaduje się, że jest nosicielem HIV.
    Było?
  • Mikuś , wygrałaś :bigsmile:
    Możesz już wyluzować :wink:
  • @Krzych - zapraszamy do wątku powitalnego :cool:

poprawiłam imię :D przepraszam . ale wtopa :wink::shamed::shamed:
  • Sylwuniu, jeśli ten Krzuch to ja (kojarzy się z brzuchem, w sumie trafnie:) to spiesze donieść, że jestem już w wątku powitalnym. Niestety bywam tylko wiernym czytelnikiem i rzadko się ujawniam. Ale... powtórzę powitanie w oddzielnym wątku, który trochę wyjaśni.
  • Po przeczytaniu dwóch ostatnich stron muszę to napisać:
    Kocham was!!!!!
    :crazy::crazy::crazy:

Wczoraj oglądaliśmy "Wyspę skazańców" Scorsese'a. Trzyma w napięciu i zaskakuje. Dobry kawałek kina.
    Dziś dla rozrywki "Salt". Ten film ratuje tylko Angelina... Chyba już wiem, czemu mąż chciał go oglądać:ap:
  • Million dollar hotel
  • Ja bym chętnie zobaczyła jakiś fajny film, poproszę o gotowego linka, bo od czerwca nie mamy w domu tv, więc czasu jakby nieco więcej...
  • kurczę, chcieliśmy dziś dziecia podrzucić babci - niech się nacieszy wnuczką - i pójść na "Incepcję" , no i co? Milka ma katar do kostek, zjawisko to dla niej nowe i wkurzające, więc nockę miałam z nią taką, że jakby mi w kinie zgasili światło, to bym usnęła. Zostaliśmy w domu no i nie napiszę Wam, czy mi się podobało i czy warto obejrzeć :(
  • Polecam gorąco "Marley i ja". Dawno nie widziałem tak dobrego filmu z Hollywood.

Opis na filmweb

Promuje wierność, dzietność, wartości rodzinne i przyjaźń z psem. Mega propozycja dla rudej megi :wink:
  • @Cart&Pud
    To Socrates kręcił filmy?
  • Odkąd Ksantypa mu rzekła "nie filozuj tyle" przerzucił się chłopina na filmy.
    Nawet nieźle mu idzie.
    :cool:
  • Obejrzałem wczoraj po północy na Dwójce. Mocny film.
    image
  • A ja ostatnio obejrzalam "Póki goni nasz czas" Swietny. O szczęsciu. Do smiania sie placzu
  • Aneta:
    Ja bym chętnie zobaczyła jakiś fajny film, poproszę o gotowego linka, bo od czerwca nie mamy w domu tv, więc czasu jakby nieco więcej...
    chomikuj.pl i wszystko jasne :bigsmile:
  • zbyszek:
    [quote]
    Aneta:
    Ja bym chętnie zobaczyła jakiś fajny film, poproszę o gotowego linka, bo od czerwca nie mamy w domu tv, więc czasu jakby nieco więcej...
    chomikuj.pl i wszystko jasne :bigsmile:[/quote]

image
  • "Życie jest piękne" - jeden z najpiękniejszych filmów jakie widziałam w życiu.
  • No a myśmy wreszcie po ponad miesiącu czasu wybrali się na "Incepcję" do kina. Bomba! Jak nie przepadam za filmami sensacyjno - itp. to ten mi się bardzo podobał. 2 i pół godziny trzymania w napięciu i skutecznego oderwania od rzeczywistości.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.