Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O co chodzi z Thermomixem?

191012141519

Komentarz

  • Malgorzata powiedział(a):
    Szkoda mi kasy na tmx
    Wolalabym na wycieczke przeznaczyc

    Mam robot planetarny, dobre duze garniki i patelnie to mi w 100% wystarcza :-)
    Czyli nie jestem sama B) W życiu nie zapłaciłabym tyle za sprzęt kuchenny. No chyba ,że zrobiłby wszystko łącznie z podaniem drinka pani domu.
    Może jeszcze jakieś prasowanie i mycie okiem mógłby wykonać ow sprzęt ;) 
    Podziękowali 1kiwi
  • No ja bym kupiła termomiksa za 1700zl ale tylko po to, żeby go sprzedać za 3500zl 
    Podziękowali 3hipolit babka4 Ona64
  • Ostatnio myślę nad robotem z Lidla. Ktoś a z nim doświadczenia?
  • Polly powiedział(a):
    Ostatnio myślę nad robotem z Lidla. Ktoś a z nim doświadczenia?
    Ja mam tą drugą wersje z lidla to jest ten za 888 zł mam już 3 lata.jestem zadowolona.Robie przepisy z przepisowni.pl  dużo pomaga.w końcu robię ciasto drożdżowe itp
    Podziękowali 1Polly
  • @Katina, na co dzień używasz?
  • @PaniWiosna mam speedcooka. Cały polski. Robi to co TM. Mocno tańszy.
  • Na początku używałam praktycznie do wszystkiego A teraz różnie.niekiedy zrobię surówkę.budyń ciasto na pizze.pomidorówke. ogólnie misa ma 2.2 litra więc dla nas mała. Ale u mnie to z wszystkim tak jest .Na początku Wow A potem trochę robię coś trochę się kurzy 
  • @Katina, dziękuję. Muszę sprawdzić jaka misa w tym droższym, bo 2l to faktycznie niewiele. 
  • W tym droższym to 4.5 Ale użytkowa 3 litry. Na fb jest grupa Monsieur Cousine connect polecam  .Dziewczyny robią to samo co na thmx skarbnica wiedzy naprawdę polecam grupe
    Podziękowali 2Polly babka4
  • Mam chetke na ten drozszy lidlowy, ma przystawki do gotowania na parze 
    Mozna nastawic zupe, mieso lub ryby, warzywa i ziemniaki, 3 na raz i obiad w kwadrans 
    1850 zl z dostawa do domu kurierem
  • Czytalam ze ten lidlowy ti to sa.o co tmx
    Nawet misa wieksza u 2 pojemniki na pare a nie jeden jak w tmx za 5450 zl
  • Ja tez lidlomix polecam, mam ten tańszy 3 rok, używam codziennie, nie gotuje w nim zupy, bo za mała misa, ale warzywa na zupę potnie w 4 sekundy, czy na surówkę, ziemniaki surowe na sine kluski w kilka sekund, drożdżowe tak wyrobione, ze nie ma sobie równych, na pizzę, na ciasto, na pampuchy- później do pojemnika na parę, bajka nie robota. Bardzo polecam 
    Podziękowali 2Polly babka4
  • @babka4 nowy monsieur można kupić za 1599 zł z darmową dostawą na stronie Lidla 
    Podziękowali 2Quintana babka4
  • A ryż dobrze się w nim gotuje?
  • @Zuzapola już tylko w nim ryż gotuje, nie musze pilnować, jest idealny i sypki, jak go pozostawię w misie pod pokrywka to dluuugo trzyma ciepło 
    Podziękowali 2Zuzapola babka4
  • kurcze ja sypię szklanke ryżu do garnka zalewam niecałymi 2 szkl wrzątku, solę, na najmniejszy gaz i ustawiam 15 minut na minutniku i też nic nie pilnuję :-)
  • @Aneczka08 muszę dzisiaj spróbować.
  • A mnie zdarzało się, ze przywarł do dna, może kwestia garnka. Nie demonizuje termomixa, przed jego erą tez dobrze gotowałam <span>:wink:</span> Po prostu jest dla mnie wygodą, zastępuje wiele innych urządzeń, No mikser, blender, garnek na pare, ucieracz,itp 
    Podziękowali 1babka4
  • @Zuzapola zapraszam, przetestujemy razem i w końcu zaległą kawę wypijemy
    Podziękowali 2Zuzapola babka4
  • @Milamama ale mi zrobiłaś smaka na tego silvercresta z Lidla. Obawiam się tylko że może u mnie nie wytrzymać .... dużo robię w kuchni . 

    A słuchaj czy przepisy z termomixa  można użyć na tym z lidla? W sensie czy proporcje podobne bo misa ma w lidlowym większą pojemność . 
    Moja koleżanka ma termomixa ale u niej tylko dwójka dzieci więc jej starcza . U mnie piątka . Ma fajne przepisy , które mogłabym wykorzystać . 
    Podziękowali 1babka4
  • @Milamama jak tylko wyjdziemy z przeziębień, to się odezwę.
  • @Quintana nie ma najmniejszego problemu, przepisy z thermomixa pasują do lidlomixa :)
    ja go tez sporo używam, bo jest pod ręka, szybko działa i łatwy do mycia. Jak rok temu tuż przed świetami myślałam, ze się popsuł, to autentycznie byłam bardzo zła, chociaż  przecież wiele świat i imprez orzed erą lidlomixa zrobiłam. Ale jest bardzo pomocny 
     
    Podziękowali 2Quintana babka4
  • @Zuzapola zdrowiejcie szybko zatem :) 
    Podziękowali 1babka4
  • Milamama powiedział(a)
     i łatwy do mycia. 
     
    A w zmywarce myć można? 
  • Tak, można. Ja nie myje, bo dziewczyny na grupie thermomixa pisały niektóre, ze zdarzalo się, ze noże z misy się wykręcamy i był kłopot. Ale nie ma problemu z myciem, przy dużych zabrudzeniami nalewam bardzo cieplej wody i kilka kropli płynu do mycia baczyć i ustawiam na szybkie obroty na kilka sekund, płuczę i gotowe:)
  • @Wanda a zalinkujesz? Bo te lidlowe podobno tez są różne modele?
  • To ten z większą miską? Cena rzeczywiście atrakcyjna.
    Podziękowali 1babka4
  • Do kiedy ta promocja?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.