Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1235750

Komentarz

  • Za miłe rozpoczęcie roku szkolnego :-)))
  • Ja jestem  mile zaskoczona nową szkołą moich dzieci. Dzieciaki zadowolone. Były witane brawami. Ksiądz proboszcz z tej parafi na apelu rozpoczynającym rok szkolny. Niesamowita atmosfera w tej szkole.

    Małe zadowolone z 1 dnia w przeczkolu.

     Naprawdę ten dzień miną nam bardzo mile a tak się denerwowaliśmy.

     

  • I jeszcze za to, że jakoś właśnie mija rok czasu odkąd zalogowałam się na forum-tyle dobrych rzeczy się przytrafiło w tym czasie, tylu ciekawych ludzi poznałam...Aż mi się wierzyć nie chce, że to już rok  :O
  • Dziś w szczególności za męża i nasze małżeństwo. Ha!! dzis mamy 7 rocznie ślubu, dopiero teraz sobie przypomniałam
    :\">
  • że dożyłam do wieczora
    że nie spóźniliśmy się do szkoły i w ogóle, że maluchy umożliwiły mi punktualny odbiór starszaków
    że było przyjemnie ciepło
    że malutka była grzeczna i cierpliwa, choć miała dziś odjazdowy dzień
    że udało mi się wyprać, rozwiesić, zdjąć pranie oraz parę innych rzeczy w domu zrobić
    że mąż zadzwonił i był miły
    że jeszcze nie zwariowałam... chyba
  • za dobre rozpoczęcie roku szkolnegi i przedszkolnego

    i za to że Andzia 25 przypomniała mi o jutrzejszej /dzisiejszej 8 rocznicy ślubu !!!

    :-O

    a wszystko przez to, pierwszy września był trzeciego i to przyćmiło mi czwartego!

  • Za dobrych ludzi, którzy codziennie mnie zaskakują i okazują swoje dobre serce.
    Boże nie pozwól mi o nich zapomnieć!
  • - Za panie w labolatorium , dzięki którym wyniki miałam dwie godziny po badaniu

    - Za panią doktor , która nie była służbistka i pozwoliła byc na panstwowym USG całej naszej rodzinie, dzieki któremu widzieliśmy nasza małą MARYSIE :-)

    - Za  to że Pan Bóg poslużył  sie również nami NACZYNIAMI GLINIANYMI dla wiekszego czynienia dobra:
    -Za znalezienie 1800 zł na ulicy , które  po małej akcji detektywistycznej ;)   znalazły kilka godzin pózniej swojego własciciela.Jak sie pozniej okazało zgubił 3 tys.
    -Za to ze zamiast Dziekuje było spojrzenie i wyrzut a gdzie reszta?Bo to pokazało jak Wielcy MY chcielibysmy byc w oczach innych.

    - Za  wspolne lody z mezem i dziecmi

    -Za  pracowitego meza , który sie nie licytuje ale robi co trzeba kiedy jego też boli i nie ma siły

    -Za bank , który normalnie zawsze był czynny do 16 a dzis własnie  było tak potrzebne by był otwarty do 17 i był ( bo wczoraj zmienili godziny otwarcia :)  )

    -Za to że nasze mieszkanie po trzech tygodniach totalnej rozpierduchy spowodowanej mały remontem wreszcie zaczeło wygladac jakby ktos w nim żył

    -za nowy stół i krzesła o jakich zawsze marzyliśmy

    -za karte rodzin wielodzietnych , która dzis odebraliśmy a która upoważnia nas do 50% znizki na wszystkie atrakcje w naszym miescie typu: basen ,kort, sauna(co prawda nie wiem po co nam ona)łyzwy, teatrzyki, muzea oraz bilety na rózne imprezy organizowane przez MOSIR

    -za to że dzieci już spią


    - ZA NOWENNE POMPEJANSKA , która poznałam rok temu (dzieki Wam :x   )i która pomogła mi zaprzyjaznić sie z Maryja

    -ZA TEN CAŁY DZISIEJSZY DZIEN

        a przede wszystkim















    ZA MIŁOŚĆ JAKA PAN BÓG NAS OBDARZA  !!!!

  • Za małża, który wspaniale zorganizował randkę małżeńską. Za wydarzenia  dnia dzisiejszego w pewnym pięknym prawie tajemniczym ogrodzie, niewiasty niezwykłej urody, dwóch dzielnych małżów i wspaniałych towarzyszy zabaw mojego synka;)
  • Gratuluję Małża :D
  • Za coś czego nie powiem głośno
  • Wprawdzie mówią " nie chwal dnia przed zachodem" , ale cieszę się, ze za nami połowa drogi. Teraz pozalatwiac sprawy i spowrotem do domu. Trochę szkoda , bo jesteśmy " rzut beretem" od Kołobrzegu, ale cóż to wyjazd związany z praca a nie dla przyjemności. Obysmy bezproblowo wrócili do domu- to najważniejsze. P.S. Mieszkanki okolic Czaplinka, Walcza i okolic po ile kurki ? Cobym nie przeplacila miłosierdzie ;)
  • Za dobrych ludzi, którzy codziennie mnie zaskakują i okazują swoje dobre serce.
    Boże nie pozwól mi o nich zapomnieć!
    Dzisiaj za to samo...
  • Ja za dzisejsze wyniki na ktore czekalam .....i niema nic z pana na 3 literki poszedl sobie odemnie uffffff.....i za was ze wielu z was modlilo sie zamnie
    :x
  • A ja bardzo dziękuję za wczorajsze spotkanie w zaczarowanym ogrodzie,za te wspaniałe osoby ,które poznałam i cudowne roześmiane buziaki malutkich i większych dzieciaków
    :x
  • Ja za dzisejsze wyniki na ktore czekalam .....i niema nic z pana na 3 literki poszedl sobie odemnie uffffff.....i za was ze wielu z was modlilo sie zamnie
    :x

    =D>

    Super wieści!
  • edytowano wrzesień 2012
    Nie uwierzycie, ale znowu za to samo:
    Za dobrych ludzi, którzy codziennie mnie zaskakują i okazują swoje dobre serce.
    Boże nie pozwól mi o nich zapomnieć!
    Trzeci dzień z kolei :)
  • 1. za spacer i rozmowę z koleżanką
    2. za to, że po ciężkim poranku Mania mi spała na spacerze 2 godziny i teraz też kima już dłużej niż 10 minut!
  • Za szczęśliwy powrót do domu. Za sąsiadkę, która lepiej się czuje.
    Za to, jak delikatnie Pan Bóg pokazuje mi moje błędy i wady, żebym mogła je zmienić.
  • Za miłe spotkanie z przyjaciółką w uroczym miejscu, za wysłuchane modlitwy, za ratunek Anioła Stróża mego
  • Za błogosławieństwo Boże, za życie i zdrowie naszej rodziny i za bardzo satysfakcjonujące prace dla mnie i męża :D
  • za piątek-kocham piątki :-)))
  • Za forum i za ludzi z forum. Dzięki wam świat wydaje się piękny.
  • Za to że Bóg odpowiada za pięc dwunasta, że znowu uczynił mały cud i

    ze wokół mnie są dobrzy ludzie!!!!
  • Za forum i za ludzi z forum. Dzięki wam świat wydaje się piękny.
    Aniu, ja też tak czuję i jestem za to wdzięczna, przez cały obecny tydzień, dzień po dniu...
    Kocham tę moją orgową rodzinę!!! :x
  • Za proboszcza-fajny,kontaktowy,załatwiliśmy termin Chrztu od ręki.
  • Dziękuję Panu Bogu za to, że stale stawia na naszej drodze dobrych ludzi i za to, że właśnie przez dobrych ludzi On objawia się w świecie  :)
  • A ja dziękuję za to, że zaczęłam kolejną Nowennę Pompejańską, choć wcale nie miałam na to ochoty i z góry założyłam, że tym razem nie.
  • za 12 lat malzenstwa (jutro rocznica), za meza.
    Z kazdym rokiem utwierdzam sie w przekonaniu, ze mieszkam ze swietym: zawsze cierpliwy, uczynny, dobry, po prostu dobry.Przez te lata nigdy specjalnie nie sprawil mi przykrosci, nie wstrzynal klotni, zawsze przy nim czuje sie kims wyjatkowym. Nie ma w nim ani cienia zlosci, checi odwetu za zlo, zarozumialstwa. Pracowity, wspanialy ojciec. Malo mowi, duzo robi. Kocham go.
  • Nieustannie za męża, za dzieci. Za wszystkich dobrych ludzi, którzy mi pomagają. Za sąsiadkę, która mi dzis przyniosła kilka ubrań dla chłopców,  i to nie pierwszy raz w przeciągu miesiąca.Za to że po 2 dniach siedzenia we kuchni zrobiłam zapasy na zimę do słoików.
    ZA mobilizację do nowenny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.