Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

145791050

Komentarz

  • Isa7, jak wrócisz to napiszesz coś więcej o tych pulstelnaich koło Wadowic?
    AgaMaria- oczywiście napiszę, ale chyba nie myślimy o tym samym. Jadę do Ojców Karmelitów w samych Wadowicach i nic nie mówiono mi o pustelniach.
  • Dzięki. Iso napisałas weekend pustelniczy :D Swoją drogą ciekawy przymiotnik "pustelniczy" właśnie czytam o podziale przymiotników. Przymiotniki relacyjne weekend w pustelni albo jak w pustelni to weekend pustelniczy, ekstra

     

    O:-)
  • Albo zobczcie taki przymiotnik forumowy

    np znajomości forumowe, mamy forumowe, ojcowie forumowi, dzieci forumowe itd itp

  • Czyli jadę na weekend jak w pustelni;) niestety będzie to dodatkowo pustynia w mieście, bo najazd pielgrzymów mają-ech życie;)))
  • Ja za cały dzień, a szczególnie za to że udała mi się mini pielgrzymka na piechotę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Co prawda do spowiedzi nie przystąpiłem bo było już za późno, ale za to pomodliłem się w kaplicy adoracji :-) Wracając westchnąłem do Boga by małżonka nie denerwowała się nieobecnością męża (wyszedłem tylko do fryzjera a nie było mnie dłuższy czas) i faktycznie: usypiała synka i zdenerwowana nie była :-)
  • "Wyszedłem tylko do fryzjera"...dobre :D
  • "Wyszedłem tylko do fryzjera"...dobre :D
    Na dodatek ten fryzjer (fryzjerka) jest o przysłowiowe dwa kroki od naszego domu ;)
  • Ganimedes, ładne z tym fryzjerem...Znaczy się jesteście z grodu Kraka?
  • Wracając westchnąłem do Boga by małżonka nie denerwowała się nieobecnością męża (wyszedłem tylko do fryzjera a nie było mnie dłuższy czas) i faktycznie: usypiała synka i zdenerwowana nie była :-)
    Anioł nie kobieta
    :D
  • Prayboy pewno zerżnął z netu :P

    =))
  • Jestem wdzięczna za to, że udało mi się rozpocząć NP :)
  • o, o, ja też!
  • Jestem mimo wszystko wdzieczna za ten dzien, choć trudny jakiś...

    Zaczęłam pracę nad kolejnym rozdziałem,i idzie to...

  • ; AgaMaria
    Ganimedes, ładne z tym fryzjerem...Znaczy się jesteście z grodu Kraka?
    Dokładnie - mieszkamy w Krakowie :-) i niedaleko Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
  • ; AgaMaria

    Jestem mimo wszystko wdzieczna za ten dzien, choć trudny jakiś...Zaczęłam pracę nad kolejnym rozdziałem,i idzie to...
    A co piszesz?
  • Jestem wdzięczna za Bożą opiekę. Jakoś ostatnio wyjątkowo ją odczuwam. 
  • Za egzamin Jadzi z botaniki
  • Za cały dzień, za długi spacer w dzieckiem po osiedlu, za to że się mały wybiegał po placu zabaw i był tym uszczęśliwiony (m.inn. bawił się z jakąś dziewczynką długo w piaskownicy). Za to, że moja żona wróciła szczęśliwie z wyjazdu na mszę świętą za duszę zmarłej ostatnio krewnej. Za wszystkie dary Boże, które dzisiaj otrzymałem :-)
  • że dzieci z  głodu nie pomarły, i że zrobiły pół obiadu zanim wróciłam do domu'

    że mam dziś szóstkę na noc i stwierdzam, że to bardzo fajne wrażenie, dużo hałasu i wesoło


    :D
    @ jukaa My gościliśmy jakiś czas temu dzieci przyjaciółki i było bardzo radośnie. Niesamowite jaką Pan Bóg daje radość człowiekowi, kiedy robi się coś dobrego dla bliźnich :-))
  • Za mojego męża bardzo :-)I za nowego dyrektora u córki w szkole,miło mi sie z nim pogawedzilo dzis.
  • dziękuję, że dziadek spał u nas i przypilnował maluchy, dużo pomógł, byłam też na modlitwie (młodzieżowej) we wtorek, chciałam takiej z bębnami a były skrzypce:), była też koronka do Bożego Miłosierdzia, był spokój i radość. Poznałam naszego nowego kapłana, jest spoko, gra na gitarze.
    Dziękuję też za męża,  super że ma dużo cierpliwości dla mnie. Moja Gosia była na pierwszych zajęciach z baletu, ślicznie słuchała i tańczyła. Pierwszy raz też była w zerówce, ma 5 l., podobało jej się (dzięki Anetko za rozmowę przez tel.)

  • Za liturgię pokutną, sakrament pojednania, ks. Abdela, który ogłosił na dobrą nowinę: będzie posługiwał w naszej wspólnocie.
  • edytowano wrzesień 2012
    Za stałą opiekę Bożą nad naszą rodziną.
  • Za liturgię pokutną, sakrament pojednania, ks. Abdela, który ogłosił na dobrą nowinę: będzie posługiwał w naszej wspólnocie.
    Hm..... #-o
  • Za dzisiejszą Eucharystię, że się udało dotrzeć :x
  • Za wczorajsze (trzy!) spotkania.
    Za dzisiejszą (nieplanowaną) wizytę Weroniki w szkole.
    Za wszystkich życzliwych ludzi wokół.
  • Za to że pewni rodzoce zdecydowali się odebrać noworodka ze szpitala mimo planów adopcji. Trochę to popsuło plany nam ale dla dziecka tak jest lepiej. Bóg jest wielki.
  • Idusia chciałaś adoptować?
  • edytowano wrzesień 2012
     Nie,  RZ ale werzę że małej jest lepiej z rodzicami i rodzeństwem :-)
  • edytowano wrzesień 2012
      O czym znowu mam nie zmyślać.Znajoma chciała zostawić dziecko a my chcieliśmy utworzyć rodzinę, zabrała małą po 10 dniach zatem i o procedurze nie może być mowy.To chyba nie jest zbyt trudne,inna sprawa że maleńkie dziec raczej chcą do adopcji. Liczyliśmy na możliwość stwoerzenia RZ niejao na prośbę rodzców i tyle.  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.