Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1205206208210211370

Komentarz

  • nam lekarka powiedziała, że alergia się liczy od połowy histaminy czyli jak nasz miał histaminę 6 to wszystko od 3 w górę  (liczyła też 3) oznaczało alergię
  • Może ktoś zna jakiś cudowny spisób na łokieć tenisisty?
  • Bea 2000 j to podaje maluchowi. sama bralam regularnie 4000 , a jak zrobilam badanie poziomu to mialam niski. Szkopuł w tym ze przy stanach zapalnych organizm zużywa duzo wit d do odnowy komórek. Czesto podniesienie dawki wit d powoduje ustąpienie objawów choroby autoimmunologicznej. Mówi o tym dr Hubert Czerniak.
  • @Agnicha , powiadasz, że nieczytelna recepta? Niemożliwe... B) :o B) :o B) :o

    Podziękowali 1Bridget
  • Kobitki ile dać probiotyku na biegunkę. No może raz w życiu miały wcześniej, a dzisiaj jazda. 
  • edytowano grudzień 2017
    Corka zderzyla sie z kolega, on uderzyl ja glowa w nos. Boli ja jak wciaga powietrze i jak dotyka, ma nieduzego siniaka. Jest sens isc z tym do lekarza? 
    Edit: boli ja tez jak sie podnosi np. z kucków.
  • Czy na badanie ferrytyny, b12 i kwasu foliowego trzeba być na czczo?
  • NA zatoki 7 dni antybiotyku może być za krótko, czasami 2 tygodnie musi być, no i nietrafiony antybiotyk mógł być
  • Gupia łuszczyca. Łączę się w bulu. 
  • edytowano grudzień 2017
    Zatoki lubią przede wszystkim trzymanie się ciepło. I nakrycie głowy. I niemarznięcie od nóg. Ale i ogólnie. Nie łazić, gdy wiatr, gdy zimny, ostry wiatr itp.
  • Nie lubię tej łuszczycy. Człowiek smaruje. Problem znika, a po dwóch dniach pojawia się w miejscu obok  :# :# :#.
    Podziękowali 1kluska
  • A może mi ktoś poradzić jaki lek jest najsilniejszy na alergię .
  • Kurcze mam taki nerwo- czy inny ból jak drgania powieki tylko że drga/zgina się z jednej strony cała łopatka i poniżej prawie że do pasa.. Normalnie czuje jak się rusza.. Magnez wystarczy czy co.. Dość uprzykrzajace życie...
  • @MAFJa ; magnez z potasem byłby najlepszy. Jakiś aspargin ze 2-3 tabl. na dobę.
  • Spadł mi ciężki świecznik na stopę ,jest duży siniak i duży ból przy chodzeniu,brak opuchlizny . Może być złamanie jak nie ma opuchlizny?? Nie chcę mi się spędzać mikołajek na IP, dostaliśmy z mężem talon na wyjście na kolację:(
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Opuchlizna może się pojawić jutro. Jak nie boli bardzo, to pewnie bym czekała z wizytą na IP. Jak bardzo boli, to nie ma co się oglądać.
    Podziękowali 1Kika39
  • Tak się naczytałam w dziecięcym o ZuMach ze sama dostałam...za kilka h będę wyła z bólu. Pierwszymi ostatni raz miałam 10lat temu. Co bardzo skutecznego i szybko działającego mogę wziąć przy karmieniu?
  • @annabe urobon i furaginę,wit.C, wywar z suszonej pietruszki,nasiadowki ze słomy owsianej.
  • Mnie jeszcze zuravit bardzo pomaga 
  • Urobon to m.innymi żurawina właśnie.
    Podziękowali 1Milamama
  • Nam też kwaśny z żurawiny sok
  • A bez badania moczu nie można?
  • annabe powiedział(a):
    A bez badania moczu nie można?
    Bez badania to nie wiesz 100% czy to pęcherz czy co innego.
  • Pamiętacie czym płukać zatoki? Ktoś podawał przepis, ale nie mogę znaleźć. Z wodą utlenioną chyba (??)
    Podziękowali 1tymka
  • Ktoś praktykował jakąś regenerację kolan? Dawno temu chirurg mi mówił po prześwietleniu,  że mam kolana starsze niż reszta i od pewnego czasu mnie pobolewają.
    Gdzieś czytałem, że można naprawiać jakimiś zastrzykami, ale nie pamiętam dokładnie co i jak?
  • @jan_u mój mąż ma problemy z kolanami, bola go, ale u niego przede wszystkim pomoże ćwiczenia. Zastrzyki bral i sporo kasy zaplacil ale mu nie pomogly. Dobry fizjoterapeuta od kolan pomoże.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • @jan_u ; moja Mama miala zastrzyki na kolana 2 lata trmu, mowi ze pomogly :)
  • ola_g powiedział(a):
    skórna / wziewna? jakie objawy? wiesz na co jesteś uczulona? 
    nie o mnie chodzi... 
    taki pan z Ukrainy wraca do domu i dla taty pytał.
  • Wiol powiedział(a):
    Pamiętacie czym płukać zatoki? Ktoś podawał przepis, ale nie mogę znaleźć. Z wodą utlenioną chyba (??)
    Solą fizjologiczną
    Podziękowali 1Wiol
  • ola_g powiedział(a):
    @Bridget bez względu na kraj, zestaw pytań jak wyżej 
    alergia alergii nierówna...
    Wziewna.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.