Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1208209211213214370

Komentarz

  • edytowano grudzień 2017
    Mój synek(4 miesiące) od miesiąca ma wysypkę na twarzy i szyi. Skóra czerwona, krostki i bardzo sucha skóra. Karmiony jest piersią. Proszku do prania nie zmieniałam. Nie umiem wkleić zdjęcia. Z czego to może być?
  • A jesz wszystko? 
  • Uczulenie może pojawić się po jakimś czasie od urodzenia, po miesiącu, po 2, itd. 
  • zawsze jadłam wszystko :)

  • ostatnio ograniczyłam nabiał i zlikwidowałam cytrusy, ale raczej się pogorszyło

  • Szczęściara  ja z każdym dzieckiem bez, bez, bez. Z dwójką się już cieszyłam, że tym razem mogę wszystko jeść i właśnie po miesiącu, dwóch się zaczynało. 
  • Przy wszystkich dzieciach jadłam wszystko. Mój pierworodny urodził się dzień przed wigilią a na drugi dzień jadłam uszka z grzybami. Nigdy nie miałam problemów więc nie wiem co małe dzieci uczula...
  • @Zuzapola to z czego rezygnowałaś?
  • Ja nie mogłam jajek i mleka, a u jednego tylko mleka 
  • Zaczęłabym od mleka. Najczęściej uczula, oczywiście wszystko z białkiem mleka sery, śmietany, ciastka itd. Możesz odstawić na parę dni i zobaczyć czy jest lepiej. 
    Podziękowali 2mamasara mamuma
  • Najlepszy na angine jest propolis wg mnie i nie tylko.  To antybiotyk jest. Do płukania, albo wymieszane z miodem i do smarowania gardła i zawijania potem. Ten na spirytusie preferuje
    Podziękowali 1Wiol
  • U nas hit, wszystko wskazuje ze moja Anka ma ksiazkowa Świnkę. Do rozruznienia z bakteryjnym lub wirusowym zapaleniem węzłów. Czekam na wyniki morfo. Oczywiście szczepiona MMR.
    Podziękowali 1MAFJa
  • ciekawa jestem co wyjdzie, bo jak świnka no to przecież niemożliwe ale "gdyby nie była szczepiona to z pewnością by było poważniej i z powikłaniami " MSPANC
    Podziękowali 2MAFJa Wiol
  • Moja lekarka nie była zaskoczona. Pierwsze pytanie czy była szczepiona bo wie ze my z tym na bakier. Ona.zreszta tez nie namawia. Ale jak jej powiedziałam ze.szczepiona to wcala nie była.zdziwiona.
  • A przy augmentinie karmić można? Uszy bolą. Anginy brak. Zapalenie gardła. Migdałki postanowiły się potulić. Prawie się im się udaje ;)
  • Bea
    u mnie zaczęło sie od mrowienia, drętwienia a potem to juz kubka nie umiałam utrzymać ani nawet zapalniczki obsłużyć.
    mialam tomografie głowy i odcinka szyjnego i mam gdzies w szyjnym uszkodzenie.
    Mialam rehabilitacje - jakies prady i hivamat ( nie wiem czy poprawnie napisałam) -po 10 zabiegów i teraz ok.
    ale tez polecenie, zeby raz w miesiącu pójść na masaż kręgosłupa i choc raz na rok powtórzyć te zabiegi rehabilitacyjne. 
    Reka ciut słabsza do teraz i szybko mi drewtwiejd kiegy długo trzymam w jednej pozycji 
  • mloda ma jednak chyba szkarlatynę i z tej okazji leżymy w szpitalu. Czy możecie mi wleisc treść stron o szkarlatynie bo mi tylko (nie wiem czemu) wielodzietni org chodzą.
  • Dzięki kochana!
  • Czyli wychodzi ze ba święta wyzdrowiejemy
  • Byłam u lekarza oczywiście nic nie stwierdził.... pewnie wirus, pani weźmie coś wykrztuśnego... albo przyjdzie za 3 dni

    A ja dziś mam już pod 39st i nie widzę by cokolwiek się polepszało.... 5 ty dzień z temperaturą u osoby co może raz na rok jeden dzień ma stan podgorączkowy, nosz szlag. Nie wiem co robić . I dziwne że przy wirusie nikt w domu się nie zaraził. A zwykle to idzie efektem domina...
  • Serio mam dość.... I ochotę na antybiotyk którego od lat nie brałam.....
  • Mój mąż miał ze 3 tygodnie temu takie objawy. Goraczka i nocne poty go wykanczały. Lekarz od razu dał mu zwolnienie i antybiotyk. Zażył  szybciutko, jeszcze w aptece, bo wiedział, że ja będę go przekonywać, żeby nie brał. No i przeszło już potem szybko.
    Podziękowali 2Aneczka08 madzikg
  • @Aneczka08 a jakbyś sobie CRP prywatnie zrobiła? 
  • @Bea stawiałabym na kręgosłup.
     Ja tak miałam w ostatnich ciażach.
    Neurolog twierdził,że to ucisk na kręgosłup,przejdzie po porodzie i przeszło faktycznie.
  • @Aneczka08 prześwietlenie zatok też możesz zrobić, pisałam ci o zatokach, bo miałam kiedyś takie objawy przy chorych zatokach, też mi źle leczyli, aż w końcu zrobili prześwietlenie i wyszły...
  • on stwierdził, że to zap krtani skoro był tydzień temu lekki bezgłos. W sumie stwierdzam, że też mogłabym być takim lekarzem pierwszego kontaktu.....

    Dziś i jutro nie wychodzę z domu, może w końcu zacznie się coś poprawiać. Ostatni raz tydzień gorączki miałam jak miałam odrę mając lat chyba 8. :-)

    Lekarz badań oczywiście żadnych nie zlecił (byłam w Luxmedzie więc spokojnie mógł coś dać) A ja już nie mam siły jezdzić teraz i się badać.
  • Co za konował
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Babeczka, już prawie, prawie wybrałam się do lekarza i z dnia na dzień przeszlo! Jestem zdrowa, czego i Tobie życzę!
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Czy mozna sie od psa zarazic swierzbem? Wet powiedzial, ze raczej nie, ale mam obawy przed kontaktem dzieci z chorymi psami.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.