Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1264265267269270370

Komentarz

  • mamuma powiedział(a):
    Moze ktos polecic dobrego fizjoterapeute prywatnego w Warszawie dla 4 latka? 
    Przypomnij mi się. Znamy jedna dobrą terapeutkę. Ale chwilowo nie mam kontaktu.
    Podziękowali 1mamuma
  • @wiesia, u mnie dół bez antybiotyku, ale zabiegowo poważniejszy. Wycinal mi chirurg szczekowy te żeby spod kości, brrrrr.
    Nie dało się dwóch na raz. 
    Za to dobrze sie goily, bolało, ale to wiadoma sprawa. 
    A ten ostatni takie zwykłe wyrwanie, ale właśnie przy ciepłej pogodzie, papral się, bolało i dostałam leki po tygodniu od wyrwanie. 
    Podziękowali 1wiesia
  • @MonikaN gdzie wyrywalas? W Wwie?
  • @annabe, nie, to było jeszcze przed małżeństwem, za panny. 
  • @mamuma mnie polecono p. Iwonę Osiecką, byłam zadowolona, ale ja się nie znam. Przyjmuje na Odolanskiej (przy Puławskiej) - Gabinet Promyk
    Podziękowali 1mamuma
  • @mamuna my chodzimy do p Artura Bartochowskiego - ponoć jeden z lepszych, problem tylko taki, że często odowóluje umówione wizyty:(

    Będę też kontaktować się z Pawłem Górskim też ma super opinie i dojeżdża.
    Podziękowali 1mamuma
  • @annabe ja wyrywałam cztery ósemki w gabinecie u Zabielskich. Pani doktor jest chirurgiem. Gabinet mają na Pradze na Kinowej. 
    Podziękowali 1annabe
  • Aneczka08 powiedział(a):
    Ból stawów/konczyn u prawie 10 latka. Kostka, kolano, łokieć. Różne stawy różne miejsca. Od jakichś 2 tyg może krócej. Co z tym robić, ew jakie badania?
    up up
  • @mamuma a Małgorzata Dąbrowska? 
    Podziękowali 1mamuma
  • @Aneczka08 mojego syna przy bólu kolana to tak naprawdę była kwestia stanu zapalnego w biodrach, tylko dziecko odczuwa to jako ból w kolanach. Ból był tak silny, że nie mógł chodzić. Od razu było usg i rentgen plus badania krwi. Było podejrzenie choroby Perthesa wtedy pojechaliśmy do Łodzi do prof. Marka Syndera, który na szczęście ją wykluczył. Wspomniał, że zwłaszcza chłopcy często po przebytych różnych infekcjach mają probelemy ze stanem zap. w biodrach i żeby dopóki będzie tak się działo u syna to jakby zawczasu przy infekcji dawac syrop przeciezapalny, żeby właśnie nie schodziło na nogi. 
    U Was są nie tylko nogi więc sprawa może być inna, w każdym razie jeżeli masz możliwość to polecam wizytę u profesora. 

    https://www.znanylekarz.pl/marek-synder-2/ortopeda/lodz
  • Mam do oddania IRCOLON 100mg, w sumie ok. 150 tabletek. Ważny do 03/2019. Może ktoś potrzebuje?
  • Wie ktoś może co może oznaczać Krostka z czerwoną obramowką? Dziecko czuje się dobrze, nie ma innych objawów, ukąszenie jak od komara, ale z widoczną obramówką, nie umiem wkleić zdjęcia z telefonu... ps żadnego kleszcza nie widziałam...
  • Jedna kropka jest na ręce druga na stopie..
  • Tu powinno się wyświetlić zdjęcie
  • Ale się nie wyświetla... :|
  • Niestety, nie umiem wkleić... coś nie działa...
  • W środku biały bąbel. Mieliśmy takie w tym roku od komarów. U nas na pewno nie był to kleszcz. Sama miałam kilka na nogach. 
    Podziękowali 1Ania i Adam
  • Jescze jedna próba
  • U nas w zeszłym tygodniu takie mieliśmy u syna, prawdopodobnie jakaś meszka. Smarowałam Fenistilem, przeszło.
    Podziękowali 1Ania i Adam
  • Fa pęka za uchem. Ma czerwone i luszcAce się. To scheda jakaś po tacie i stryju jak podejrzewam cały jej 'azs', alergie itp. Oni nie leczą.. w wakacje jak zwykle pofolgowała z lekami alergicznym.. ale to ucho pęka od kwietnia.. pofolgowalismy także z mlekiem. Diety bezmlecznej nigdy nie stosowaliśmy ale w wakacje mleko w czystej postaci do płatków je.. nie za dużo. Macie doświadczenie co by trzeba odstawić?
  • U nas tak pęka uszko u alergika, przy mleku niestety. Ale to już nic w porownaniu do problemów skórnych jakie wcześniej go męczyły. Ale może to pękanie z innego powodu? U nas na pewno związane z alergią 
    Podziękowali 1MAFJa
  • Ale u alergika wykluczanie mleko zupełnie? Tj słodyczy wcale lodów itp? 
  • A mleko bez laktozy mogłoby być?
  • A ma alergię na białko mleka czy nietolerancję laktozy . Przy tym pierwszy dieta bezmleczna całkowicie, trzeba czytać etykiety żeby nie było np serwatki itp.
  • Nic nie stwierdzone ale na pokarmowe nie miała robione bo wyszły wziewne. Roztocza chomik i coś tam
  • Cały nabiał odstawić najlepiej. Można masło klarowne 
    Podziękowali 1MAFJa
  • Przy nietolerancji laktozy to raczej brzuszne objawy typu wzdęcia, bole brzucha, biegunka luz zaparcia. Skórne to na białka. 
  • Mafja cale mleko, chodzi o bialka. Bezlaktozowe wtedy tez uczulają. Ale w biedrze masz teraz lodow bezmlecznych do wyboru do koloru  ;)jakies veganskie ostatnio mają, pyszne-nawet smak waniliowy i orzechowy! 
    Te uszy pekajace to charakterystyczne przy alergii na mleku, ktora niekoniecznje wyjdzie Ci w testach. Nam nie wyszla a ewidentnie ma. 
    Maslo,mleko, sery,jogurty out. 

    Ja jajecznice smaze na klarowanym i u nas przechodzi klarowane. Do ciast tez dodaje jak potrzebne maslo. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • Czy komuś dziecko zabkowało (starsze) z pikami krotkimi bólu uszu?
  • edytowano sierpień 2018
    Czy to wygląda jak różyczka czy może być coś innego i do lekarza mamy iśc?
    Najpierw miał na twarzy teraz dodatkowo na brzuchu, plecach i górnej partii ud.



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.