Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1296297299301302370

Komentarz

  • Dzięki Ci Katarzyno <3 <3 <3

  • @Elunia ,a przyjmujesz osobno potas? Bo może zwykły Aspargin, by wystarczył, a on jest lekiem... 
    I też 3 razy dziennie po 2 tabletki. Są nie drażowane...
  • Ja u swoich widzę, że często...
    Fakt z potasem trzeba uważać. Tylko @Elunia ma ostatnio więcej wysiłku fizycznego...
  • Moja średnia córka( 9 lat)!zaczela dojrzewać... i tu się martwię, czy jest to normalne, ze jedna z jej piersi rośnie szybciej niż druga...przyznam, ze trochę się denerwuje.... czytałam różne doświadczenie i już sama nie wiem.... ma ktoś podobne doświadczenia? Może to być fizjologiczne, czy lepiej iść do lekarza? Dodam, ze drobiu prawie w ogole nie jadamy ( bardzo rzadko) także to nie kurczaki... będę wdzięczna za każda poradę.
  • @Ania i Adam 

    To, że jedna pierś rośnie szybciej a druga wolniej to się zdarza i nie ma w tym nic nienormalnego. Co do tak wczesnego dojrzewania to nie podejmuje się odpowiedzi...
    Podziękowali 1Ania i Adam
  • coś mi świta że nadwaga może być przyczynkiem... chyba sama tak miałam koło 10rz
    Podziękowali 1Ania i Adam
  • tak wiem o nadwadze, ale Z. Je za pięciu a chuda jak patyk... wysportowana itp. Narzeka na ból głowy, miała badania w szpitalu stwierdzono wszystko ok. 
  • tu na forum duże doświadczenie i duża próba statystyczna dzieci - z drugiej strony wakacje, sezon ogórkowy, no i w wątek nie wszyscy zaglądają, niektórzy wcale, inni nie od razu.
    Podbiję Ci, może ktoś jeszcze coś dopisze.
    Podziękowali 1Ania i Adam
  • edytowano czerwiec 2019
    @Ania i Adam Mojej prawie 11-latce też jedna pierś dopiero zaczyna rosnąć.
  • bardzo Wam dziękuje, naprawdę rzadko się udzielam, ale już chyba od 2011 roku zawsze uzyskuje sensowne porady bogatego doświadczenia forumowiczów, za trzy tygodnie będę w Polsce to pójdę do pediatry, ale do tego czasu będę tylko lub aż wspierać modlitwa, by wszystko było dobrze -:)
  • Moje dzieci choruja na cos dziwnego. Goraczka 38,5 przez ok 4 dni, bol glowy i czasem wspominaja o uchu. Po ustaniu goraczki brzydka kupa i wysypka na szyi, plecach i buzi.
    Zaczelo sie od corki ok miesiac temu, potem dwoje najmlodszych, a teraz dopadlo 9latke.
    Wirus jakis?
  • Przechodziliśmy podobne objawy- też z wysypką- parę tygodni temu. Kilkoro dzieci po kolei.
  • Wysypka pojawiała się w różnych miejscach przez kilka dni. Byliśmy u lekarza. Stwierdził że najprawdopodobniej bostonka, ale nie był pewien.
  • Oooo, czyli to moze byc wirus? U nas tak ok 2 tyg miedzy poczatkami zachorowan.
  • My też to mieliśmy.  Znaczy maluchy. Myślałam że jakaś zmutowana trzydniowka. Jozkowi dłonie i stopy później oblazly z naskórka. Małgosi nie albo jeszcze nie.
  • A to nie wirus bostoński ?
  • Są takie zmutowane bostonki.
  • U moich nie oblazi. Tez myslalam, ze trzydniowka jak mi najmlodsza chorowala, ale 9 latka miala jak miala rok.

    Czyli to moze byc bostonka? Nawet jesli skora nie schodzi z konczyn?
  • Mojemu też wysypało ramiona i ręce, bez gorączki, dziś już przechodzi.
  • wiesia powiedz :D iał(a):
    coś mi świta że nadwaga może być przyczynkiem... chyba sama tak miałam koło 10rz
    No twojej nadwagi to sobie nie wyobrażam  :D
    Podziękowali 1wiesia
  • U nas też dzieci dziwnie wysypane, kark, ręce i głowa (córka narzeka że swędzi czasem), gardło czerwone i wczoraj też gorączka 38,5 u jednej. Myślałam o bostonce, ale dłonie i stopy czyste.
  • U mnie dłonie i stopy obsypało na samym końcu i tylko u jednego dziecka.
    Podziękowali 2weronika85 Lome
  • Bridget powiedział(a):
    wiesia powiedz :D iał(a):
    coś mi świta że nadwaga może być przyczynkiem... chyba sama tak miałam koło 10rz
    No twojej nadwagi to sobie nie wyobrażam  :D
    haha... dzięki. futrowali za dziecka. nie dużo. nie otyłość.
    Podziękowali 1Bridget
  • Szukam dobrego gastrologa w Warszawie. Zdiagnozowano u mnie zespół jelita drażliwego. Szukam lekarza cierpliwego. Kto ma podobną przypadłość?
  • Da się z tym żyć @Spioch ;
    Tyle, że wiele pokarmów podrażnia: zielone, ziarnowe, strączkowe. Generalnie tak zwana zdrowa żywność  ;).
    Piszę to wznosząc Twoje zdrowie koktajlem z truskawek  B) ;). A co tam!

    Na pocieszenie. Teraz czuję się dobrze. Stabilna upalna pogoda sprzyja lepszemu samopoczuciu przewodu pokarmowego. Trudniej jest w porach przełomowych jesień, wiosna, przedwiośnie, deszczowa zima ze zmianami.

    A tak jak teraz spokos. Ale też nie przesadzam z surowizną i owocami.
    Podziękowali 1Spioch
  • Generalnie: Kiszki wiedzą pierwsze, o wszystkim. Na przykład o zbliżaniu się frontu pogodowego. W prognozach mogą ściemniać. A jelito nie kłamie.  :s
    Podziękowali 1Spioch
  • Do marca jadłem wszystko, piłem morze kawy a i piwkiem nie pogardziłem. 
    Teraz próbuje diety i jak na razie czuję się jak błądzący we mgle. 
    Badania kolonoskopia, gastroskopia i USG oraz krew nic nie wykazały. Trochę mnie to uspokoiło. Jednak dolegliwości i niepokój zostały  z różnym nasileniem. Dr Google tylko zamącił mi w głowie.
    Dlatego szukam specjalisty. 

    Podziękowali 1AgaMaria
  • Mam w rodzinie bliskiej osobę z tą dolegliwością 
    Dieta mocno zmienia komfort życia 
    I bardzo zalecane jest np. siemię lniane 
    Podziękowali 2Spioch AgaMaria
  • Diata u ruch. Każdemu szkodzi coś innego a służy coś innego. I stres nie pomaga a googlowanie różnych chorób które wysyłają cię w trybie pilnym na tamten świat na pewno nie wpływają pozytywnie na samopoczucie.....
  • Czy mial ktos problemy ze stawem żuchwowo skroniowym??
    Dostałam zalecenia skierowanie do chirurga szczekowe. 
    Wyleczalne to? A bol okropny. 
    Podziękowali 1madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.