Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1300301303305306370

Komentarz

  • Pójdę z nią ale chyba już jutro
    Boje się że jej gips założą ...
  • Najważniejsze zimne okłady kilka razy dziennie i starać się kilka dni nie chodzić. No chyba, że potężny wylew i silny ból, to na pewno lekarz.
    Podziękowali 1asiao
  • Ona ma 6lat i jak się zapomni to biega
    Ale narzeka trochę że ją boli no i spuchło
    A okład z octu jest ok? bo jej zrobiłam bo przeczytałam że pomoże ..
  • @asiao,  na skręcenie kostki, to czasem gips czasem nie. Ale faktycznie zalecane jest siedzenie z nogą na krześle,  co by ja odciazyc, plus okladac lodem. 
    Podziękowali 1asiao
  • Mąż miał niedawno, to poszedł do fizjoterapeuty, obadal, obadal i zimne kompresy kazał przykładać. Jak biega to pewnie nic poważnego, ale lepiej by się zagoiło, jak by dała nodze odpocząć. 
    Podziękowali 1asiao
  • No to mamy gips.zlamania nie ma, więc na szczęście tylko na tydzień 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano lipiec 2019
    Czy normy hormonów tarczycy są takie same dla dzieci jak i dla dorosłych? Jutro wrzucę wyniki.
  • asiao powiedział(a):
    No to mamy gips.zlamania nie ma, więc na szczęście tylko na tydzień 
    To dobrze, jestem fanką gipsu, jeśli są skrecenia. Mam dwa bez gipsu, jedno z. I niestety te bez gipsu pozostawione są duzp slabsze niz to gipsowane.
    Podziękowali 2Aneczka08 Katia
  • Ja sobie kiedyś załatwiłam 2 kostki bo nie byłam u lekarza jak mialam mocno skręcone. Dziś nie mam tam jedneho wiązadła i nogi mi uciekają na prostej drodze..... 
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Czy normy hormonów tarczycy są takie same dla dzieci jak i dla dorosłych? Jutro wrzucę wyniki.
    Różne.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Pomóżcie. Syna 12 lat od środy wieczór boli napadowo brzuch poniżej pępka. Wpierw nie bardzo mocno ale od wczoraj w nocy jak nadejdzie to ból uciążliwy. Dziś byłam na pomocy doraźnej. Lekarz obmacał i kazał brać enterol i coś przeciwbólowego. No i czekać do poniedziałku na rodzinną. Czasem mu też "mrowi" lewa noga. Do tego osłabienie, nudności i brak apetytu. Chciałabym mu jakoś pomóc ale nie wiem jak.
  • A jakieś badania ten lekarz zlecił?
  • Trochę słabo. Chociaż morfologię i crp mógł skontrolować. Tak dla przyzwoitości.
    Podziękowali 2awia Bridget
  • No właśnie problemów w toalecie brak. Właśnie się obudził po 2 godzinach snu i mówi że lepiej. Łykną wcześniej nospe i enterol.
  • Tak, pomyśle. Dzięki
  • Za to teraz beka za trzech :wink:
  • Jak nie przechodzi, to bym jednak sugerowała lekarza.
    Chyba, że uda się samodzielnie jakąś przyczynę namierzyć i wyeliminować.
    Podziękowali 1Bridget
  • @Ojejuju ja bym mimo wszystko poleciła postarać się o jakieś dobre kontrolne USG bo u mnie też ból szybko przeszedł  a potem wyszła niefajna niespodzianka.
  • Właśnie odebrałam wynik cytologii - wynik w granicach normy, ale w uwagach "w rozmazie obecne leukocyty, nieznaczne zmiany odczynowe". Czyli ok czy nie ok? Mam iść do lekarza?
  • Polly powiedział(a):
    Właśnie odebrałam wynik cytologii - wynik w granicach normy, ale w uwagach "w rozmazie obecne leukocyty, nieznaczne zmiany odczynowe". Czyli ok czy nie ok? Mam iść do lekarza?
    Koniecznie iść. Ja mam dziś kolposkopię w związku z podobnym wynikiem.
    Podziękowali 1Polly
  • @beatak, dziękuję i powodzenia!!!
    Podziękowali 1beatak
  • Polly powiedział(a):
    @beatak, dziękuję i powodzenia!!!
    Strasznie się boję, nienawidzę badań u gineksa.
  • @beatak, już doczytałam, że badanie nieprzyjemne ale też niebolesne. Robią to w gabinecie czy jak? 
  • edytowano lipiec 2019
    Polly powiedział(a):
    @beatak, już doczytałam, że badanie nieprzyjemne ale też niebolesne. Robią to w gabinecie czy jak? 
    Tak, w gabinecie. Ale nie w każdym. I jeśli nie robisz na NFZ, to koszt jest około 200 zł.
  • @beatak, trzymaj się! 
    Podziękowali 1beatak
  • @beatak, jak tam?
    Podziękowali 1beatak
  • Polly powiedział(a):
    @beatak, jak tam?
    Dziękuję Ci; kochana.  Wszystko jest ok. I nic nie bolało. 
    Podziękowali 2Polly Ewasz
  • Super :) Ja już się umówiłam.
    Podziękowali 1beatak
  • Na USG wyszło że jest pęknięcie kości i będzie gips na miesiąc u 6 latki  :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.