Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1338339341343344370

Komentarz

  • edytowano marzec 2020
     no to obecnie jeden z lepszych przykładów jak bardzo  trzeba unikać kontaktu z sor i medykami. Niezależnie co się dzieje to w jedną stronę...dobrze, że chociaż dla "wyższej konieczności" Ciebie nie zatrzymali od ręki i nie zostawili reszty dzieciaków bez żadnej opieki...
    +++aby  chłopakowi nic nie było bo przy tych objawach tyle godzin bez sprawdzenia głowy...
    Podziękowali 2AgaMaria Izka
  • Uff, super.
  • Dobrze, że tylko na strachu się skończyło.
  • Bardzo sie ciesze. Oby nic juz sie nie dzialo.
  • wielkie uffff
    ojej jaka ulga  :)
  • Ale się  cieszę  że  wszystko  dobrze 
  • Też się bardzo cieszę!
  • Teraz jak najszybciej do domu.
  • Jak długo trzeba przestrzegać diety po usunięciu wyrostka?
  • Mój mąż jak miał usuwany to starszy lekarz kazał mu ileś tam tygodni być na diecie, a potem poszedł do innego, młodszego, ten stwierdził, że to stara szkoła i teraz się diety jako takiej nie stosuje :o
    Podziękowali 1madzikg
  • Mojej mamie trzy lata temu nic o diecie nie mówiono. No nie licząc kleiczków po operacji
  • Bo teraz to wogole dieta nieważna..  pigułki wystarczy brać jakby co ;-) 
  • edytowano marzec 2020
    Kto polecał dobre, skuteczne probiotyki? Mogą być droższe, ale żeby poprawiły stan jelit. 
    @maliwiju ?
  • Colostrum
    Podziękowali 2Zuzapola Basja
  • @Zuzapola probiotyk Joy Day, Vivomixx

    Podziękowali 1Zuzapola
  • Vivomixx.
  • @Ojejuju obserwuj źrenice 
  • Ojejuju powiedział(a):
    Inka powiedział(a):
    @Ojejuju - jak syn?
    Nadal ma silne bóle głowy,  ale rzadziej i słabsze. Trochę się martwię,  ale przecież tomografia wyszła prawidłowo i tego się trzymam. 
    Nasz syn po jakimś czasie( tydzień czy dwa tyg) po wstrząsie mózgu miał jeszcze kontrolę u lekarza. Czy Wy też macie jeszcze?

    Nie chcę usypiać Twojej czujności, ale mnie po omdleniu i uderzeniu głową w kafelki, jeszcze przez okolo dwa tyg bolała głowa. Potem przeszło.
  • edytowano marzec 2020
     Trochę się martwię  to zapytam bo w sumie teraz do lekarza  to bez szans.
    Może ktoś miał albo wie co to mogło być.
     Późnym wieczorem wczoraj czytając książkę nagle  zaczęłam widzieć takie jakby kolorowe, tęczowe błyski - nie wiem zygzaki jakieś, kształt jak zarys wysokościowy na mapie -co się ruszały. W pierwszej chwili myślałam, że mi się w okularach odbija telewizor, który grał z tyłu ale nie... poszłam do kuchni  ta dyskoteka się nasiliła. Zamknęłam powieki i dyskoteka dalej była choć nie powinnam przecież nic widzieć. Trwało jakieś 20 minut i zniknęło tak nagle jak się pojawiło.
    No i nie wiem...                       
    Miewałam kiedyś mroczki kolorowe przy migrenie ale takie zwykłe punktowe. Ale teraz głowa nie bolała.
    Badanie okulistyczne z dnem oka miałam 9 marca jak robiłam badania do nowej pracy i nic złego nie wykazało.

  • @joachm1, mi sie od razu z migrena kojarzy. Mialam takie efekty swietlne przy niektorych migrenach, kolorowe, blyskajace.

    Okulista, a potem neurolog pewnie.
    Podziękowali 3joachm1 madzikg mamuma
  • @joachm1 poltorej roku temu zdarzylo mi sie cos podobnego, jak opisujesz. Wracalismy samochodem z wyprawy w gory. Zima, snieg, zmachani po wyprawie na sanki/jabluszka z dziecmi. Maz prowadzil, z tylu czworka dzieci, ja w drugim miesiacu ciazy. Nagle ni z tad ni z owad przed oczami zaczely mi takie kolorowe mroczki mrugac. Odchylilam fotel do tylu, zamknelam oczy i przez jakis czas tak jechalam.
    Przeszlo. Migren nigdy nie mialam( oprocz poczatku piatej ciazy). Mysle, ze to bylo z wyczerpania, oslabienia, napiecia/stresu( balam sie o najmlodszego na stoku- zjezdzal rozpedzony na kreche, ja na dole ich lapalam, uwazalam na siebie, bo wiedzialam, ze nosze w sobie dziecko, nie zjezdzalam z nimi.
    Tak ze tak... Nie powtorzyly mi sie te mroczki nigdy pozniej.
    Podziękowali 1joachm1
  • A to nie są objawy jaskry? 
  • Nie wiem. Dwa tygodnie temu okulista nic w oczach nie widział niepokojącego... Tylko wadę wzroku, którą mam od wieku przedszkolnego.
  • Polecałyście kiedyś syrop dobrze uzupełniający braki żelaza dla dorosłych. Przypomnijcie proszę nazwę.
  • Floradix
    Podziękowali 1Megan
  • Dziękuję Hanq
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.