Samochody rodzinne 6-9 osobowe

1356710

Komentarz

• O nie @Taw, ja pamietam, że mówiłam, że Scudo brzydkie myśląc o starszej wersji. No nie spodziewałam się, że nowe chcesz kupować. Teraz jest odwrotnie. Nowsza Hiace wyraźnie brzydsza od starszej
  • Ja bym chciała 
    TeslaX   <3
  • Na tesle x to ja zachorowalam. Ostatecznie moze byc model s. I chyba zanim kupimt to mu 7 osobowy nie bedzie potrzebny, wiec wtedy s cena spadnie. 
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Malgorzata - a widzialas tesla dance?
  • annabe powiedział(a):
    Nowy citroen jumpy jest fantastyczny! Albo Ford custom  <3 Jakbyśmy mogli to byśmy brali. A narazie szukamy starszej wersji jumpy.
    Juz nie dacia?
  • A może i mi coś doradzicie. Rodzina 2+3 i rzadko teście/rodzice, warto już teraz kupować jakieś 7-osobowe? Czy są fajne, duże wygodne modele na 5 osób, tak by wpiąć 3 foteliki?
  • weronika85 powiedział(a):
    A może i mi coś doradzicie. Rodzina 2+3 i rzadko teście/rodzice, warto już teraz kupować jakieś 7-osobowe? Czy są fajne, duże wygodne modele na 5 osób, tak by wpiąć 3 foteliki?
    Skoda Octavia jest super i ma ogroooomny bagażnik ale i tak dzieci same się nie zapna ja musiałam nieźle nurkować ręką aby zapiac. Teraz mamy 7 os i to bajka jak w końcu zapinają się sami.
  • weronika85 powiedział(a):
    A może i mi coś doradzicie. Rodzina 2+3 i rzadko teście/rodzice, warto już teraz kupować jakieś 7-osobowe? Czy są fajne, duże wygodne modele na 5 osób, tak by wpiąć 3 foteliki?
    Masz w planach wieksza rodzina w najblizszych czasie?
  • tryk powiedział(a):
    weronika85 powiedział(a):
    Masz w planach wieksza rodzina w najblizszych czasie?
    Benzyna .diesel.jaki budzet?
  • szczurzysko powiedział(a):
    Malgorzata - a widzialas tesla dance?
    Zaraz pooglądam @szczurzysko ale i tak auto jest MEGA :)
  • @tryk nie wykluczam kolejnych dzieci :), ale najprawdopodobniej czeka mnie 3 cc za dwa miesiące, wiec zobaczymy. Kupić chcemy teraz, bo przy naszym przemieszczaczu już z dwójką mam problem. Budżet max 15-20 tys, benzyna z możliwością lpg.
  • Najlepiej gdyby te tylne  siedzienia osobno wyciagac.jakis cytryna c4 picasso
    Podziękowali 1weronika85
  • @szczurzysko fajny dance  :) 
    Podziękowali 1szczurzysko
  • @Taw ale świetny.  Mógłbym taki kupić. 
  • Tylko zdaje sie maja zerowenormy euro tzn.  Najlepiej gdybym sie zapakowal i wyjechal do amerykipoludniowej
  • Elektryczne samochody mozna kupowac jak sie ma gdzie je naladowac inaczej sensu nie ma.
  • Ja mam. Jezdze elektrycznym i jest ok. Niestety nie jest to Tesla. Ale jeszcze poczekam, sledze ceny.
  • No w Pl byłoby ciężko z tym .
  • Z drugiej strony smiejemy sie z mężem,  ze jak sie kupuje samochód za 130 tys. € to stawiają pod domem ładowarkę gratis ;) w końcu kupując elektryczny wykupuje sie aukcje w elektrowni ;)
  • U nas nawet tańszy samochód można kupić i są granty rządowe na darmowe ładowarki. My nie mamy, bo nie mamy podjazdu pod dom. Inna rzecz, że rozebraliśmy płot, trochę dewastacji ogródka, i ładujemy z gniazdka. Ale to tymczasowe rozwiązanie. 

Tesla ma darmowe ładowanie na swoich ładowarkach, choć to zalezy od samochodu. 

W Pl cięzko, ale niedługo będzie za drogo poruszać się spalinowym u nas. Zakazy wjazdu do miast, podatki, wreszcie zakaz sprzedaży od 2032.
  • Prad nadwyzki maja w de
  • Tryk myśmy dacii nigdy nie rozważali?
  • My od 2 miesięcy mamy FIATA ULYSSE 7osobowy jesteśmy bardzo zadowoleni
    Podziękowali 3jan_u Bea Agnicha
  • A jak z dostępnością części? Seria wycofana od kilku lat. W sumie dziś zmotywowałaś mnie by pooglądać owe fiaty i w sumie rozważyłabym zakup. W dobrej półce cenowej są. A nam pilnie trzeba kupić coś wuększego bośmy totalnie niemobilni
  • BeaBea
    edytowano listopad 2017
    Swoją drogą sprzedam kia carnival 6 osobową. Ma do wymiany rozrusznik i sworzeń układu kierowniczego. Ma też trochę zalet. 
    My mie będziemy robić bo za mały dla nas
    Rok 2001 280 tys przebiegu. Reszta na priv jakby co.
    Chcę 2 tys
    Po niedzieli wystawię na olx
    Podziękowali 1Agnicha
  • Bea powiedział(a):
    A jak z dostępnością części? Seria wycofana od kilku lat. W sumie dziś zmotywowałaś mnie by pooglądać owe fiaty i w sumie rozważyłabym zakup. W dobrej półce cenowej są. A nam pilnie trzeba kupić coś wuększego bośmy totalnie niemobilni
    Mechanik mówił że  nie ma problemów
  • annabe powiedział(a):
    Tryk myśmy dacii nigdy nie rozważali?
    @annabe tak, tylko napisalas dacia
    http://wielodzietni.org/index.php?p=/discussion/comment/1600058/#Comment_1600058
    Podziękowali 1annabe
  • edytowano grudzień 2017
    tryk powiedział(a):
    Prad nadwyzki maja w de
    Ciekawe, kto ma nadwyżki ropy i gazu, zwłaszcza jak USA sztucznie zbiło ceny.
    Faktem jest, że Chiny chcą sprzedać dysproz i neodym. Co do prądu to do samochodu prawie niepotrzebny, bo mało ciągnie i jest odzysk przy hamowaniu. Dużo energii by się oszczędziło gdyby był z fiberglass'u a nie ze stali, to nie Rudy 102. 
    http://i.iplsc.com/trzeba-miec-nadzieje-ze-juz-wkrotce-rudy-bedzie-udostepniony/0003N75TGTTMQQLR-C122-F4.jpg
    Jak nie potrzeba części zamiennych (Sim-Drive: 4-ry silniki w kołach) to i środowisko zyskuje, depopulacja niepotrzebna.
    No i Bliski Wschód się uspokoi.
    Tesla obiecał prąd za darmo, czas przyznał rację Edisonowi: jak państwo coś daje, to nigdy za darmo: "«Коммунизм — это есть Советская власть плюс электрификация всей страны» (Ленин)" Komunizm - to jest Sowiecka władza PLUS elektryfikacja całego kraju (Lenin). A jak wiemy od naszego pokojowego noblisty, plus to znak dodatni, ale bywa on ujemny, zwłaszcza jeśli drut w naszej ścianie połączymy z głośnikiem z radia, a głośnik i mikrofon ma analogiczną konstrukcję :'( , o czym bratnie CIA powiedziało nam stosunkowo niedawno.

Jakby każdy miał domek z ogródkiem, a w nim miniaturowe pionowe turbiny (z Krakowa) i prąd stały (a nie zmienny jak to wywalczył Tesla!) to żyłoby się zdrowiej i za półdarmo. Dlatego Edison skompromitował prąd zmienny, jak widać opinia publiczna się nie przejęła (krzesło elektryczne zabija w kilka sekund b. małą dawką energii, piorun zabija rzadko, mimo niewyobrażalnej dawki). 
    https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/rekordziste-piorun-trafil-7-razy-jesli-ktos-pobije-ten-wynik-to-zapewne-mezczyzna,127640,1,0.html
  • Song_Hongbing powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    Prad nadwyzki maja w de
    Ciekawe, kto ma nadwyżki ropy i gazu, zwłaszcza jak USA sztucznie zbiło ceny.
    Faktem jest, że Chiny chcą sprzedać dysproz i neodym. Co do prądu to do samochodu prawie niepotrzebny, bo mało ciągnie i jest odzysk przy hamowaniu. Dużo energii by się oszczędziło gdyby był z fiberglass'u a nie ze stali, to nie Rudy 102. 
    http://i.iplsc.com/trzeba-miec-nadzieje-ze-juz-wkrotce-rudy-bedzie-udostepniony/0003N75TGTTMQQLR-C122-F4.jpg
    Jak nie potrzeba części zamiennych (Sim-Drive: 4-ry silniki w kołach) to i środowisko zyskuje, depopulacja niepotrzebna.
    No i Bliski Wschód się uspokoi.
    Tesla obiecał prąd za darmo, czas przyznał rację Edisonowi: jak państwo coś daje, to nigdy za darmo: "«Коммунизм — это есть Советская власть плюс электрификация всей страны» (Ленин)" Komunizm - to jest Sowiecka władza PLUS elektryfikacja całego kraju (Lenin). A jak wiemy od naszego pokojowego noblisty, plus to znak dodatni, ale bywa on ujemny, zwłaszcza jeśli drut w naszej ścianie połączymy z głośnikiem z radia, a głośnik i mikrofon ma analogiczną konstrukcję :'( , o czym bratnie CIA powiedziało nam stosunkowo niedawno.

Jakby każdy miał domek z ogródkiem, a w nim miniaturowe pionowe turbiny (z Krakowa) i prąd stały (a nie zmienny jak to wywalczył Tesla!) to żyłoby się zdrowiej i za półdarmo. Dlatego Edison skompromitował prąd zmienny, jak widać opinia publiczna się nie przejęła (krzesło elektryczne zabija w kilka sekund b. małą dawką energii, piorun zabija rzadko, mimo niewyobrażalnej dawki). 
    https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/rekordziste-piorun-trafil-7-razy-jesli-ktos-pobije-ten-wynik-to-zapewne-mezczyzna,127640,1,0.html
    Niby tu cos napisali
    http://globenergia.pl/ujemne-ceny-niemieckiego-wiatru/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.