Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Samochody rodzinne 6-9 osobowe

168101112

Komentarz

  • @Wela czyli stał ;-)
  • W pozytywnym znaczeniu ;)
    To nie był samochód użytkowany jako codzienny transport tylko jak wszyscy gdzieś jechaliśmy lub akurat musiałam gdzieś pojechać -ale ja pracuję w domu, dzieci w ED, a większość potrzeb transportowych zapewniała yariska duuuużo mniej paląca
    Dlatego teraz jak szukaliśmy to tylko benzynowca...
  • Mnie nadal zadziwiaja ceny.... czemu auta na allegro sa tansze niz na autoscout? To samo albo jeszcze bardziej bezwypadkowe.... oddaja im kase na granicy?

    Mozliwe ze bedziemy sprzedawac t5 ale tak blizej jesieni. Robie prawo jazdy na autobus.
  • edytowano luty 2019
    @Taw, może dlatego, że nie widziałeś ich jak wjeżdżały do Polski. Czasem jako przód i tył dwu różnych samochodów. ;) A co do bezwypadkowosci, to przecież nie miały wypadku tylko stłuczkę...
  • Szukam małego auta na 7 osób do 10 000 zł. Albo większego i droższego na 9 osób albo mniejszego i tańszego na 5 osób. Sam już nie wiem czego, ale jakoś ruch muszę zrobić. Ewentualnie przednich sanek do renault espace 3, bo nigdzie nie mogę znaleźć.
  • My jestesmy bardzo zadowoleni z citroena c8. Nasz zarejestrowany na 8 osob choc nie mamy tylnej kanapy tylko 2 fotele wiec 7. Ale wystarczy dokupic kanape i byloby 8. I suwane drzwi przy dzieciach to genialny  wynalazek.
  • Blizniak c8 to peueot 807 lub lancia pedra
  • @Aneczka08 chetnie bym kupił, ale masz na sprzedaż?
    @Wanda a jak Wasze auto?
  • jan_u powiedział(a):
    @Aneczka08 chetnie bym kupił, ale masz na sprzedaż?
    @Wanda a jak Wasze auto?
    O nie nie, nie sprzedajemy
  • W lipcu kupiliśmy Grand C4 Picasso w kolorze niebieskim i jesteśmy bardzo zadowoleni. 
    Minus: bagażnik mały bo 7 os.
    Minus 2: nie odczuwamy prędkości i juz mam 2 mandaty za przekroczenie.
  • edytowano wrzesień 2019
    @Isako ako, a ile zaplaciliście?
    Podziękowali 1Isako
  • @Isako zapomniałaś o minus 3: przy zderzeniu w tył nawet przy predkości 30 km/h pasażerowie w ostatnim rzędzie służą jako mielonka

    Podziękowali 1Isako
  • A w którym nie służą? Zawsze można przy komunikacji miejskiej zostać 
  • MAFJa powiedział(a):
    A w którym nie służą? Zawsze można przy komunikacji miejskiej zostać 
    W takim, w którym jest normalny trzeci rząd i dodatkowo spory bagażnik. takie auta istnieją, są nawet tansze od tej Grand C4

  • Tzn? My mamy multiple :-) to chyba wersja mielonka..choć normalny drugi rząd ,  bo T5 to raczej w miarę bezpieczny .. 
  • @mader porównaj sobie Fiata Scudo i tego C4. Fiat choć wiekszy to tanszy. Nawet jak nówki porównasz (choć scudo już nie robią, maja teraz innego mini-busa)
  • Ja mam C4 granda i jestem bardzo zadowolona. Duży, wygodny, super miękkie zawieszenie. Niestety awarii mamy trochę, ale to już 11-latek. Mąż jeździ Outlanderem i choć nowy, nie umiem się przyzwyczaić. Kobyła, a w środku jednak miejsca mniej. Na pewno bardziej ekonomiczny i ma cały pakiet bezpieczeństwa, mój niestety nie.
  • jan_u powiedział(a):
    @Isako ako, a ile zaplaciliście?
    4 letni samochód, z pierwszej ręki. Daliśmy dużo: 13500euro
  • Gregorius powiedział(a):
    @Isako zapomniałaś o minus 3: przy zderzeniu w tył nawet przy predkości 30 km/h pasażerowie w ostatnim rzędzie służą jako mielonka

    Byliśmy zadowoleni z Trafic -a 8-os. 
    Bagażnik był długi i myślę że nawet przy zderzeniu w tył, pasażerowie są bezpieczni.
    W C4, to już nie to.
  • Megan powiedział(a):
    @Emisvanrohelec a caddy maxi? My taki mamy i bardzo sobie chwalimy. Bardzo zgrabny przy parkowaniu, fotele pełnowymiarowe, bagażnik naprawdę duży, można włożyć głęboki wózek bez składania. Silnik nie jest duży i spalanie ok.
    jaKI silnik
  • @Isako tez mamy C4grand i jest mega fajne, 1.6 hdi.

    Co do ceny.... @Gregorius jak bardzo psuje sie scudo jak bardzo citroen?
  • Cały czas rozglądając się za autem, bardzo mocno wpadły mi w oko bliźniacze modele grupy PSA, tj  citroen berlingo, peugeot rifter i opel combo. Wszystkie występują w wersji xl 7 osobowej, auta w miarę świeże ale może ktoś używa?
  • BiancoNero powiedział(a):
    Cały czas rozglądając się za autem, bardzo mocno wpadły mi w oko bliźniacze modele grupy PSA, tj  citroen berlingo, peugeot rifter i opel combo. Wszystkie występują w wersji xl 7 osobowej, auta w miarę świeże ale może ktoś używa?


    4 gwiazdki
  • 4 gwiazdki to jeszcze nie tragedia
  • Poza tym te testy NCAP to taki sztuczny twór trochę, gdzie punktuje się systemy bezpieczeństwa i np piszczenie przy niezapietych pasach niz faktyczne efekty zderzenia
  •  @PawelOdOli jak się psuje? tak samo jak T4 który jest też mini-busem, choć kostuje 2 razy tyle

  • Fiat jest na inny klimat, bardziej suchy. CitroenPeugeot postawili jakiś czas temu na niezawodnosc żeby zaorac stereotyp, ze francuzy sie psuja. O ile renault to dno, to cytryny sa względnie twarde. Fiat, moze tez sie cos zmieniło na plus, nie wiem bo procz seicentonto fiatow nie widać za bardzo...
  • edytowano październik 2019
    Przy 140 km/h to 4 gwiazdki niewiele znaczą ;) Testy bardzo dobrze przechodzi renault, ale miedzy wypadkami jest awaryjny...
  • PawelOdOli powiedział(a):
    Przy 140 km/h to 4 gwiazdki niewiele znaczą ;) Testy bardzo dobrze przechodzi renault, ale miedzy wypadkami jest awaryjny...
    juz od 120.ale tak szybko nie da sie jezdzic bezpiecznie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.