Na co do kina?

edytowano wrzesień 2012 w Pomagajmy sobie

Co aktualnie grają w kinach? Co byście polecili dla młodszych nastolatków?
«1345678

Komentarz

• Rocky 13, Gwiezdne Wojny 21, Conan 22, Terminator 6 ..... :)
  • na co do kina?
    dzieci mówią - na popcorn...
    a ja mówię - lepiej zostać w domu na ruskich pierogach
  • Mam ochotę na ten film: 
  • chłam i tandeta
    strach chodzić do kina
    już lepiej w  wypożyczalni poszukać czegoś sensownego sprzed lat
  • W większości owszem. Ale czasami się trafi coś fajnego.

• Małgorzata32 na to idź koniecznie, ale nie z dziećmi.
  • edytowano październik 2013
    Małgorzata32 na to idź koniecznie, ale nie z dziećmi.
    Ten film jest 15+
  • My byliśmy na "Sierpniowe niebo". Inny wymiar kina ;)
  • No tak, dzieci to poniżej 15:) Potem już młodzież.
  • Dla mnie sierpniowe niebo, to tragedia jakas, zle nakręcone, masakrycznie nagrane, sztuczne... Choc pomysł byl dobry, dla mnie stracony czas. Lepiej na youtubie sobie pooglądac filmy archiwalne.

Zupelnie nie koszer, ale uwazam ze naprawdę dobry film, to "Grawitacja".

No ale pytanie, czego się od kina oczekuje.
  • Małgorzata WSPANIAŁY film. Piękny, wzruszający i poruszający. A obaj aktorzy grający Mateusza- no fantastyczni. Jest kilka scen dla młodzieży poniżej 15 lat raczej nie teges. W sumie to szkoda, że reżyser jednak nie pomyślał o młodszych bo ogólnie film gdyby nie te sceny to dla młodzieży ok.
  • @Elunia, a jakie to sceny, przemocowe, czy erotyczne? I w jakim natężeniu?
  • Też mnie ciekawi odpowiedź.
  • Erotyczne - scena jedna mocniejsza(gołe piersi w kontekście erotycznym) i ze dwie jak bohater zagląda do gazetki z gołymi cyckami. Bohater ogólnie dorasta i te sceny są jak najbardziej uzasadnione i delikatne. Ja mam 13 latkę i myślę, że jak za rok, dwa będzie na kompie to obejrzę z nią jeszcze raz. Film bardzo cenny dla młodzieży.
    Ok, dzieki.
  • A ten film o Wałęsie ktoś widział?
    Warto?
  • "Sierpniowe niebo" mnie się też podobało. Tzn. ważny film. Realizacja można dyskutować, choć mnie się te śmiałe pomysły łączenia archiwaliów ze współczesnością podobały...
  • Sierpniowe niebo dla mnie było bardzo dobry film ale trzynastolatek delikatnie mówiąc zachwycony nie był (jednak może coś mu jednak do mózgownicy dotarło). Podobnie zachwycona byłam Obławą filmem kontrowersyjnym ale jedynym z jakim się spotkałam w praktyce, że po skończeniu filmu cała bez wyjątku publika siedziała jeszcze chwilę bez ruchu i w ciszy.

Wałęsa jakby to powiedzieć zrobiony dobrze, mąż zachwycony ja mniej, bohater ukazany jako bufon straszny ale... w każdym razie myślę, że każdy powinien wyrobić sobie sam zdanie na ten temat. Dziecia nie zabrałam i myślę, że dobrze bo by się wynudził jeszcze acz kiedyś im wszystkim to raczej puszczę w domu dyskutując i dopowiadając pewne  rzeczy w filmie  pominięte. 

Ale co wam podobalo się w "sierpniowym niebie?" Ja bylam zażenowana, dawno nie widzialam tak zle zagranego filmu....jedyna wartosc to zdjecia archiwalne, moim chlopcom (8,5 i 11 lat) sie podobalo.
  • Ja jestem ciekawa jak się udała twórcom "Gra Endera", której póki co widzę zwiastuny. Jeśli ktoś jeszcze nie czytał - polecam. @majolijka to chyba w klimatach Twojego męża:) 
  • @Anka a ta Grawitacja, to dlaczego nie koszer?
  • Ehm, jak se tak patrzę na ten "Największy z cudów" toż to koszmarek estetyczny jest
  • Byliśmy wczoraj z mężem na randce, na Grawitacji. Super film! Polecam. :-)

Tych mmlodszych nastolatkow też bym puściła.

• Nie umiem wrzucić, żeby było widać - ale warto!
  • Nie umiem wrzucić, żeby było widać - ale warto!
    Idę we środę.
  • a ja byłam w piątek :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.