Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

2456766

Komentarz

  • Ja poproszę o modlitwę za mojego sąsiada z góry, żeby umiał się opanować i przestał się ciągle drzeć na rodzinę :(
  • poproszę za Milę, choróbsko się jej rozwija, o i rozum dla nas byśmy ją mądrze wyleczyli.
  • A ja bardzo skromnie i cicho prosze o modlitwe w intencji mojego malzenstwa, dzis mija 8 wspanialych lat od dnia naszego slubu i oby Pan Bog nam blogoslawil.

  • Poproszę o krótkie westchnienie za mojego Kubusia, który dziś kończy rok. Żeby mu Bóg w życiu błogosławił.
  • Proszę za moją Gabrielę, jutro wyjeżdża na studia... o szczęśliwą podróż, dobre współlokatorki w akademiku i dobry start na uczelni.
  • Proszę za nieznajomą mamę. Wczoraj spotkałam ją w przedszkolu. Ma 1 synka, chyba jest po rozwodzie, nie pracuje, co drugie słowo niech to będzie nasza tajemnica. Moje bliźniaki sobie przy mnie skaczą a ona dzieci proszę dać mamie rączki. W przedszkolu siedzi w szatni i słucha czy nie katują jej syna. Młody powiedział, że wsadzili go do klatki. Bliźniaki biegają do przedszkola zadowolone i o niczym takim nie opowiadają. Mówią, że jest paru chłopców, którzy nie chcą z dziecmi uczestniczyć w zabawach i  rozrabiają.

    Oj chyba i za mnie poproszę bo nie wiem jak z tą osobą rozmawiać.  

  • Przydałoby mi się nieco wsparcia, żeby wyjść z tej infekcji - zapewne to choroba wściekłych aligatorów, Brat właśnie był w tropikach ;) . Póki co, dwie ważne sprawy sobotnie - marsz i Msza za moje chrześniątko - stoją pod znakiem zapytania.
    Chyba spróbuję trochę pospać, dobranoc  wszystkim (:|
  • jutro mam egzamin na prawko i tak nieśmiało o modlitwę poproszę... 
  • Nie udało się... ale dzięki za modlitwę... Jedyny pożytek, jaki tu widzę, to dalsza ewangelizacja naszego instruktora :) (dużo osób ze wspólnoty z nim jeździ). Mój kolega np. w ogóle się nie szczypie, ostatnio opowiadał instruktorowi treści z rekolekcji :). Dobry z niego człowiek, a tak daleko od Boga - więc jeśli ktoś ma czas i ochotę, poproszę o modlitwę za Wojtka i jego rodzinę.
  • Za operowaną własnie córkę jednej z Forumowiczek.
  • Modlitwa skuteczna,udało sie bez operacji.
    Dziekuję!
  • Już sobota, prawie
    Za tych idacych w marszu
    o zmiany 
    +
    jena zdrowaśka , to moge , przy tym nie zasnę 
  • błagam o modlitwe, żebym dała radę bez męża do jutra bo jestem potwornie zmęczona i smutna...:(
  • Jutro idę pierwszy dzień do pracy... obym dała radę, i w domu i w pracy.
  • edytowano październik 2012

    Mój czterolatek bawił się w piaskownicy z rodzeństwem. Przyszedł z płaczem, że sąsiad 12 letni chłopak  pokopał go po plecach. Dziś zapytałam go przy jego mamie czemu go skopał. Podobno mój 4 latek sypną go piaskiem i 12 latek się bronił. 

    Ten chłopak ubliża moim dzieciom już od dawna a dziś z ust jego mamy w miom kierunku popłyneły identyczne słowa jakie przytaczały mi moje dzieci. Ubliżała mi w sposób jaki nigdy nie słyszałam. Że mieszkają tu pierwsi i oni tu rządzą. Wyzwała mnie od dzieciorobów i że powinnam czasem zainteresować się dziećmi. A nie je robić. Mąż stał z boku i patrzył na tą kobietę z taką litością. Powiedział mi tylko tyle. Słyszłaś ona mówiła o sobie. Mówiłem ci że nie ma z kim rozmawiać. 

    Ja stałam spokojnie a ona szalała. Właśnie wróciliśmy z mszy, na której przyjmowaliśmy relikwie ojca Pio. Miałam w sobie taki spokój.  Moja siostra podpowiada mi, że powinnam to zajście zgłosić na policję. Nie wiem co mam zrobić. Dzieci nie bedą już same wychodzić przed blok to pewne i aby chłopcy wreszcie zrozumieli, że muszą się trzymać od tego chłopaka z daleka. 

     

  • za mnie, żebym nie musiała grać przed sobą i innymi dzielnej Matki Polki. Żeby Pan dawał mi światło na ten trudny czas.
  • Żebym porozumiała się z Mężem...
  • Polecam się dziś o 15.00.
    Mam przesłuchanie na policji jako świadek.
    Ale i tak sie stresuję...

  • za Ewelinę, po poważnej operacji, właśnie znów jedzie do szpitala -gorączka się jakaś wdała
  • polecam waszej modlitwie moje dzisiejsze usg 32tc, i konsultacje znamienia u dermatologa, nie lubię bardzo odwiedzać lekarzy:(
  • "Jedni drugich brzemiona noscie..."
    Ja dzis poproszę o to jedno Zdrowaś. Bo jakoś mi tak ciężko na sercu od rana...
  • Za trzylatkę, która połknęła drobny przedmiot (gwiazdkę)... siedzi jej w przełyku...
  • O mądrość w czasie ważnej rozmowy.

  • Za pewna bliska mi osobę w silnej nerwicy..proszę, bo już ręce opadają..
  • Poproszę i ja, żebym znalazła to co zgubiłam.
  • żebym "się ogarnęła", o siłę i motywację do pracy


    Dziękuję!
  • Poproszę "zdrowaśkę" (a propos znalazłam fajną stronę zdrowaśka.pl :) ) w intencji zelżenia wysypki - tzn., żeby była lżejsza, nie obrzucona wyzwiskami ;) Nie wiem, skąd mi się wzięła, żadnych nowinek ostatnio nie było - czyżbym była uczulona na rodzonego Brata :-/
  • Za mnie. Bym mogła godnie pożegnać teścia córek w ostatnią drogę, nie rozdrapując swoich ran. Brakuje mi sił.
  • edytowano październik 2012
    Wasze "zdrowaśki" działają...! Jest lepiej, Mąż bliższy, bardziej dostępny. ;)
    Proszę gorąco o jeszcze! I żebym tego nie zmarnowała...!
  • Bo ta krótka, prosta modlitwa ma moc, w końcu to Słowo Boże! Trochę o niej zapomnieliśmy pewnie; polecam tę broszurkę:

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.