Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1235768

Komentarz

  • Zgłaszam reklamację ;) nie dotarłam we wtorek do mojej lekarki. Poproszę o wsparcie, żeby jutro mi się to udało (chyba zaczynam lunatykować, gdzie bym nie postawiła budzika, gaszę go przez sen ~X( )
  • Zgłaszam reklamację ;) nie dotarłam we wtorek do mojej lekarki. Poproszę o wsparcie, żeby jutro mi się to udało (chyba zaczynam lunatykować, gdzie bym nie postawiła budzika, gaszę go przez sen ~X( )
    poproś anioła stróża o pobudkę. u mnie działało za każdym razem.
  • Dzięki, sprawdzę, czy mój też taki niezawodny ;)
  • O mądre decyzje dla mnie w kwestii nowych przyjęć do pracy
    I abym potrafiła powiedzieć starym ludziom, którzy się do tej pracy nie nadają, ze muszę ich zwolnić :(

    A tak w ogóle to mam taki zgrzyt - z jednej strony są osoby, które robią łaskę (i masę problemów) tym, że pracują, a z drugiej na jedno ogłoszenie (na 2-3 miejsca) dostaję ponad 150 CV...
  • edytowano październik 2012
    Pisałam już o synku moich znajomych. Jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Nie ma nadziei, ale ja wciąż wierzę... Bardzo proszę o modlitwę, o cud dla niego i opiekę nad jego rodzicami i młodszym bratem i siły

    p.s. nie mogę podać szczegółów
  • Małgoś, Elwik, nie mnożyć postów ;) Tu się dziękuje! :D
  • Słuchajcie, modlitwa rządzi światem :) Po waszej modlitwie i modlitwie wspólnoty firma, o której pisałam, odesłała mi dzisiaj pliki, mam wyczyścić poprawki no i... mam nadzieję, że je zaakceptują i dostanę kasę za swoją robotę :).
    Aha, co do tego prawka, to dodam, że kolega, który zdał ten egzamin za pierwszym razem, był egzaminowany przez babkę, która ma manię oblewania. Nie dała rady... :)

  • no to za pewnego pana, od którego decyzji zależy nasz najbliższy czas, to gdzie będziemy i jak się zorganizujemy, żeby się zdecydował jak najszybciej. Czy decyzja w tę czy w drugą stronę, to już Pan Bóg wie lepiej, jak będzie dobrze, ale ja bym chciała już wiedzieć. Więc jak możecie wspomnieć, to wdzięczna będę.
  • edytowano październik 2012
    Jutro jadę autokarową pielgrzymką (sponsorowaną) do Kalwarii Zebrzydowskiej i Zakopanego, proszę o modlitwę, bo warunki pogodowe niesprzyjające.
    Oczywiście zabieram ze sobą wszystkie intencje forumowe i bliskich mojemu sercu (czyli niemal Was wszystkich ;) )

    Edit: Wyjazd godz. 1:30 planowany powrót 22:00 (cała sobota)
  • Dziekuje za modlitwe. Jak dobrze, ze nie jestesmy zostawieni sami sobie :-)) Dzis byla druga noc, ktora moja coreczka przespala bez budzenia sie, bez wolania mnie i bez mojej pomocy przy zasypianiu.
    Teraz juz moge isc i rodzic :D
  • Wspomniany przeze mnie chłopczyk miał od piątku1% szans przeżycia i mimo kolejnej operacji, komplikacji, krwotoku nadal żyje. Bardzo proszę o wsparcie modlitewne- niech wypełni się wola Boża, niech serca rodziców zostaną pocieszone nadzieją
  • Za Milenę, która jutro ma rozmowę o pracę, a od ponad pół roku jest na bezrobociu
  • Poproszę o wsparcie, abym dotarła na konferencję - pobudka za 5 godzin :-S
  • Wstałam, dzięki :D Żeby tylko udało mi się zdążyć (bywało, że wstawałam 3 godziny przed wyjściem i nie zdążałam :\"> )
  • o rozwiązanie kilku spraw dzisiejszego dnia: muszę skończyć zaczętą pracę i zmobilizować jednego znajomego do pośpiechu w kwestii, a drugiego w kwestii kasy. Skuteczne jesteście z tymi Zdrowaśkami, więc pokornie się polecam.
  • Milena dostała pracę :) Na pół etatu, ale to już coś. Dzięki za modlitwę.
  • Dzięki, zdążyłam :D I obłowiłam się w Chestertona :D
  • Synek znajomych zmarł. Gorąco proszę o modlitwę za pogrążoną w bólu rodzinę.
  • O to, bym umiała się pogodzić z tym, że niekoniecznie wszystkie moje plany i marzenia (związane w pewnym sensie z nadchodzącymi dniami) spełnią się "już". Z góry dziękuję.
  • Jutro zdaję egzamin- ośmielam się prosić o modlitwę za mnie :\">
  • Dzięki, sprawdzę, czy mój też taki niezawodny ;)
    Ja wolę prosić dusze w czyśćcu cierpiące. Czasami mój anioł stróż zawodził, one jeszcze nigdy
  • Janusz zmarł. Dzięki Waszej modlitwie nie męczył się. 
    Proszę o westchnięcie za nim do Pana.
  • Jestem po spotkaniu rodzinnym - a jestem jedyną wierzącą osobą w rodzinie. Dzisiaj wzięło ich na dyskusję - od dociekań "dlaczego Kościołowi przeszkadza dynia" po pedoflię wśród księży. Jestem zdołowana i rozbita po tym wszystkim. Wesprzyjcie zdrowaśką, proszę... 
  • Mala_Zu, Ty na pewno nie jesteś mną? Bo tak mi jakoś brzmisz znajomo :-?
  • Dziękuję Wam bardzo, byłam jeszcze wieczorem w kościele i... czuję że Jezus wlał w moje serce pokój o sile wprost proporcjonalnej do dzisiejszego zamieszania... Chwała Panu! Naprawdę myślę że nie ogarniamy tego, jak wielkie mamy szczęście że wierzymy, że Jego możemy nazywać naszym Królem... :)
  • edytowano listopad 2012
    Mala_zu, nie martw się:) Pan Bóg działa, nawet jeżeli wydaje nam się, że tak niewiele udało nam się zrobić...
  • edytowano listopad 2012
    Proponuję jedno Ave o dobrą drogę na cmentarze i powrót do domów dla tych, co daleko muszą jeździć (ta ilość wypadków w okolicach Zaduszek jest przerażająca :( )
  • Proszę o modlitwę za mojego wujka który jedzie w piętek na wyniki badań, ma się okazać czy to nowotwór czy nie :( Bardzo proszę o modlitwę , to wspaniały ojciec i mąż.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.