Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

13468966

Komentarz

  • Bardzo za wsparcie modlitewne.
    Egzaminu niestety nie udało mi się zdać ale pomimo to czuję jakiś spokój i na pewno zdecydowanie łatwiej było mi dziś pogodzić się z tym wynikiem (z czym dotychczas bywało różnie, podczas przeróżnych sytuacji życiowych).
    Lekcja pokory również bardzo się przydaje :)

  • O bezpieczną podróż :)
  • Trzecie wymiotuje, trochę już nie mam siły.
  • O dobry poród dla Grażki
  • za męża: jak zwykle jak coś się może zepsuć, to się zepsuje...
  • żebym nie popadła w beznadzieję..
  • Proszę o modlitwę za mnie.
    Żeby Bóg wygrał tę walkę we mnie, też trochę z bezsensem i beznadzieją.
    Bo wiem, że On tego chce, tylko mnie sił i chęci brak...
  • O szczęśliwy powrót na uczelnię mojej córki.
  • Trzecie wymiotuje, trochę już nie mam siły.
    Czwarte i piąte. 
    Jeszcze raz proszę.
  • Za moich przyjaciół, bo prosili dziś o modlitwę (przygotowują się do chrztu synka).
  • Znalazłam świetne ogłoszenie o domku do wynajęcia - z dzisiaj, w przystępnej cenie i świetnej lokalizacji.
    Westchnijcie aby, jeżeli to jest dla nas, udało się nam wynająć ten domek.
  • W intencji mojego syna, jest bardzo źle
  • edytowano listopad 2012
    Mąż będzie oglądał domek o 19.00 więc proszę raz jeszcze o modlitewne wsparcie.
  • edytowano listopad 2012
    Za mój spokój i rzeczowość, bo dostałam długo oczekiwaną odpowiedź na maila taką, że mam ochotę  wyrzucić kompa przez okno, najlepiej prosto na głowę jakiegoś Francuza. Plus jest taki, że mogę od tego wkurzenia szybciej urodzić, ale po drodze jeszcze kogoś udusić.
  • W intencji mojego syna, jest bardzo źle
    @awangarda ;
    co się dzieje?
  • Tym razem w mojej intencji, żebym trafiła dziś do dentysty i żeby sobie ze mną poradził.
  • No, to ja jeszcze raz to samo - wesprzyjcie, bo nie daję rady...
  • W intencji mojego syna, jest bardzo źle
    @awangarda ;
    co się dzieje?
    Tak w skrócie mówiąc, Młody w wieku gimnazjalnym, zmienił już kilka szkół, stacza się i nie ma nad nim kontroli, zachowuje się jakby go coś opętało - właśnie skończyłam drugą NP w jego intencji a jest coraz gorzej, dlatego poprosiłam o pomoc - ja sie chyba jakoś źle modlę czy coś...
  • Tym razem w mojej intencji, żebym trafiła dziś do dentysty i żeby sobie ze mną poradził.
    no i cuda znów- na geniusza trafiłam i uroczego człeka i ma tą samą przypadłość, co ja więc wie jak leczyć, żeby nie zaszkodzić. kilka lat szukałam takiego lekarza.
    Zatem Ave daruję za wszystkich modlących sie tutaj
    :\">
  • Awangarda, to moze pojedzcie na Mszę o uwolnienie..?
  • Jeszcze troszkę poproszę - jutro mamy podpisywać wieczorem (po 20) umowę.
  • O znalezienie ważnego dokumentu...
  • Awangarda, to moze pojedzcie na Mszę o uwolnienie..?

     
    Myślałam o tym ale nie da rady, Młody na dowolną wzmiankę o kościele reaguje alergicznie:/
  • Awangardo, przytulam i do zdrowaśki dorzucam egzorcyzm :)
  • Proszę o gorąca modlitwę za liderkę mojej wspólnoty, jest poważnie chora, a lekarze na razie za bardzo nie wiedzą, co to jest i jak jej pomóc. Polecam także sobotnią posługę wspólnoty dla młodzieży. 
  • Polecam się. Fizycznie lepiej, psychicznie gorzej, skutek: w domu taki sam chlew, jak był :( 
    I naprawdę MUSZĘ iść do mojej lekarki, a zwłaszcza do terapeutki, bo....








    ...pożyczyłam jej książkę i chciałabym mieć ją już z powrotem image

  • Potęga modlitwy!!!
    Wyobraźcie sobie, z orga poszłam na bloga i pisałam właśnie, jak mi jest źle, kiedy NAGLE :O wyłączyłam komputer, wstałam i poszłam pozmywać :D
    Jak uniesiona za kark :D
  • Wujek był dzisiaj na tych badaniach, wyniki mają być za tydzień ale prawdopodobnie nic poważnego :) Proszę jednak dalej o modlitwę. +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.