Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek łóżkowy - BEZ GUMKI!

edytowano wrzesień 2012 w Pomagajmy sobie
Szukam bawełnianych prześcieradeł bez gumki. Jakoś o nie niełatwo w okolicy :( Mam jeszcze jeden sklep do sprawdzenia w realu, póki co znalazłam jeden w necie ( www.taniaposciel.pl) i mam pytanie, czy ktoś w nim kupował i może polecić?

Nie rozumiem w ogóle, co to za mania z tymi gumkami ;)
«13456

Komentarz

  • wątek łóżkowy- bez gumki! No pewnie, że bez gumki! =)) =)) =))

    zakrztusiłam się herbatą czytając tytuł wątka

    Podziękowali 1NC500
  • @Katia brawo za tytuł wątku :))
    Jednak nie bardzo mogę pomóc...
  • edytowano wrzesień 2012
    Tytuł mnie powalił... =))


  • Jakiś czas temu kupiłam w IKEA, a później też na allegro, te drugie były kiepskiej jakośći, więc sprzedawcy nie polecam, sklepu taniapościel nie znam, częściej kupuję z gumkami ;)
  • Wysuwane doły (dwóch rodzajów - rama drewniana i stalowa) ma szwedzka sieć sklepów wspierająca homoseksualizm ;-)
  • AB, nam takie łóżko udało się osiągnąć zupełnym przypadkiem. Mamy łóżko piętrowe, ale dzieciaki jeszcze małe i łatwo spadają nawet z dolnej części - także bawiąc się w ciągu dnia, więc na podłodze leży dodatkowy materac (a właściwie to dwa, jeden na drugim, żeby wyżej było) jako amortyzator upadków. Na noc wysuwam go bardziej, na dzień można schować pod łóżko...

    Wiem, szuflada fajniejsza, ale i ten patent nie najgorszy ;) U nas się sprawdza, bo na górnym piętrze jeszcze żadne nie chce spać, więc używamy dolnego fabrycznego i drugiego dolnego dosztukowanego ;)
  • Ja tez maly szok w oczach widzicie teraz jak latwo mozna sie pomylic hehehehehehehe

  • Wysuwane doły (dwóch rodzajów - rama drewniana i stalowa) ma szwedzka sieć sklepów wspierająca homoseksualizm ;-)
    Te łóżka są dość drogie, chcieliśmy takie Jankowi kupić, ale cena jednak za wysoka była.
  • też myślała, że o Knotzu lub innych ciekawostkach będzie ;)
  • Dziękuję Wam:)
    Ponieważ Joanka odmawia kategorycznie spania w swoim łóżeczku(aktualnie spi w nim kot... ma miejsce... uprzątnęłam tone ubrań...)zastanawiamy się nad przeniesieniem jej... do pokoju chłopców. Tylko własnie- na czymś spać trzeba;) 

    A w jakim wieku były wasze dzieci jak opuściły sypialnie rodziców?
    ho ho i jeszcze trochę - starsza dopiero ze 3 tygodnie temu (a w grudniu kończy 4 lata) - wcześniej nie było warunków ani lokalowych, ani emocjonalnych ;) I jak już jest pokój dziecięcy w końcu, pierwszy w naszym życiu, to obie tam usypiam, starszą na dolnej części piętrusa, a młodszą (14 m-cy) - karmiąc ją na noc - na tym dosztukowanym materacu.

    Tak się noc zaczyna... a kończy tak, że albo potem młodszą zabieram do naszej sypialni na pozostałe nocne karmienia (których niestety jest teraz więcej niż jak niemowlęciem była), albo łażę między pokojami, albo i starsza do nas dołącza bo się tez niestety często budzi i "sprawdza" obecność...

    Nie wiem, jakoś te moje dzieci nie chcą "samodzielnie" spać ;)
  • i dobrze (dla nich) :)
  • edytowano wrzesień 2012
    Ale fajny wątek. Ja tam z gumką też lubię. Żarcik ;)
  • Ale fajny wątek. Ja tam z gumką też lubię. Żarcik ;)
    a nie zsuwa się ???
  • właśnie u mnie się nie zsuwa i bardzo lubię z gumką za to bez gumki nie znoszę . o .
  • edytowano wrzesień 2012
    Ja to tylko z gumką. Już synów nauczyliśmy zakładać. :D
  • najprościej kupić płótno na metry i obszyć je będzie  prześcieradło tak u nas moja ciocia szyła i jeszcze mam


  • Kolo roku.
    Tyle ze mloda od poczatku spala w swoim lozeczku, a mlody glownie z nami.

    W kwestii gumek nie pomoge, bo... my uzywamy  ;).
    Kurcze, moze dlatego nam z ta wielodzietnoscia nie idzie? ;;)
  • W kwestii gumek nie pomoge, bo... my uzywamy  ;).
    Kurcze, moze dlatego nam z ta wielodzietnoscia nie idzie? ;;)

    =))

  • A ja od razu pomyślałam, że o prześcieradła chodzi :)
  • To Ty jakaś dziwna jesteś ;)
  • Może gabaryty niedopasowane. Ja wole takie co głębiej nachodza. ;)
  • mnie to obojętne, ale mężowi schodzi czy z gumką czy bez :)
  • Tak, tak głodnemu chleb na myśli :)
  • To jest nienormalne!!! Czytam i rżę jak kobyła !! Używam i z gumką i bez. Zależy na jakie łóżko. A lokatora w sypialni mam, ba, nawet w swoim łóżku i to....8 latka. Pozbyć się nie mogę.
  • To Ty jakaś dziwna jesteś ;)

    Czemu? W naszym łóżku gumki są tylko przy prześcieradle.
  • @OlaN. U nas nie tylko... jeszcze w majtkach, w procach i w kilku innych miejscach. :D


  • @-)

    chodzicie spać z procą?
  • @Savia a po co Wam proce w łóżku? :-?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.