Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czyżby to kroki Mikołaja.....?

edytowano październik 2012 w Ogólna
który i w tym roku chce wielodzietnych na swe wspomnienie obdarować podarkami....? :D
«1

Komentarz

  • edytowano październik 2012
    w sensie, że dostalaś jakiś prezent i chcesz się podzielić?
    czy 
    zamierzasz koordynowac akcję Mikołajki 2012 ?
  • nie nie nie, po prostu zbliża się listopad i tak..  chciałam zagadnąć... ;) Ale absolutnie nie chcę koordynować, tylko tak jakoś... doczekać się nie mogłam... :) bo już zaczynam myśleć, co by tu do paczki wrzucić i zastanawiam się, czy w tym roku też będzie taka akcja :)
  • No ja tam wątpliwości nie mam, że będzie.

    Kresowianko - jak mogłaś zwątpić
    [-X
  • edytowano październik 2012
    nie nie nie, po prostu zbliża się listopad i tak..  chciałam zagadnąć... ;) Ale absolutnie nie chcę koordynować, tylko tak jakoś... doczekać się nie mogłam... :) bo już zaczynam myśleć, co by tu do paczki wrzucić i zastanawiam się, czy w tym roku też będzie taka akcja :)
    normalnie Wam w tych wielkich miastach czas jakoś szybciej leci :D

    u nas na wsi dopiero 3 października  :P



    ale Cię rozumiem, też ostatnio o tym myślałam ;)



  • kajam się zatem...  :\"> i z niecierpliwością wyczekuję! :D
  • Też się jej nie mogę doczekać :D
  • W Lidlu juz mikolaje widzialam i kartki swiateczne. Chcialam nawet zakupic i od razu wyslac, bo zawsze zapominam ;)
  • W Lidlu juz mikolaje widzialam i kartki swiateczne. Chcialam nawet zakupic i od razu wyslac, bo zawsze zapominam ;)

    @-)... oho, udało im się mnie przebić...
  • @Sylwunia a udało się w końcu akcję zeszłoroczną pozytywnie zamknąć? Znaczy się, wszystkie przesyłki doszły, wszystkie zguby się odnalazły, albo chociaż padły jakieś słowa wyjaśnienia?
  • w lidlu rzeczywiście juz jakies świąteczne rzeczy się pojawiły. a mi się zamiast radośnie to smutno zrobiło. jak oczekiwanie na święta się tak sklepowo wydłuża i zaczyna już w październiku to mi to dużo radości z tego oczekiwania i przygotowań zabiera. też tak macie? nie lubię tego świętowania i kolędowania w sklepach na miesiąc przed Bożym Narodzeniem.

    a a propos akcji: coś tu na forum porabiacie?
    =D> jutro poszukam, bo jeszcze go całego nie ogarnęłam. mam nadzieję, że będę mogła się włączyć.
  • Mnie Mikołajki marzą się już od wakacji :D Ale jeszcze nie zaczęłam przygotowywać paczki ;))
  • Mnie też Mikołajki marzą się od kilku miesięcy............wtedy nasz maleńki Mikołajek będzie już na świecie :x

    Chciałabym się włączyć w akcje paczkową, nie ogarnęłam jeszcze wszystkich wątków, napiszcie coś więcej na temat:)

  • O Kochane! To i ja się piszę na mikołajkowe szaleństwo  :O)
  • akcja Mikołajki rozpocznie się w listopadzie i wtedy także bedą zapisy :):)

  • @pustynny_wiatr

    jedna osoba nie potwierdziła otrzymania przesyłki 

    nadawca wysłał dwa razy, ale odbiorca nie potwierdza 

    nic więcej nie jestem w stanie zrobić 








  • Ja pracuję w centrum handlowym (niech go drzwi ścisną), no dobra, "centrum handlowym". Ale "last Chritmas" chyba Georga Michaela (nie wczuwam się) albo taką świąteczną piosenkę Mariah Carey to już od Wszystkich Świętych słychać. Normalnie nie muszę być w ciąży żeby mieć odruch wymiotny. Pracuję w Wigilię.
    Dlatego ostatnio z całego serca nie znoszę Bożego Narodzenia, bo jestem tak zmęczona że jedynie sen ma wtedy dla mnie jakieś znaczenie.

    Ale na Mikołajki forumowe pewnie że się piszę.
    Jak przyjdzie czas :)
  • Eee,tam...
    W Poznaniu dopiero dynie w oknach,znaczy Halołin sie zbliża.
  • ano niestety zbliża się...
  • I znowu jakieś maszkary zaczną w sklepach wystawiać. To ja już wolę wczesne mikołajki. 
  • Ooo, ja też miło wspominam zeszłoroczne mikołajki i wcześniejsze również :)
    Wciąż pamiętam o osobach, które sprawiły mi wiele radości swymi upominkami :)
  • Oj jak ja miło wspominam zeszłoroczne mikołajki  8->
  • To ja jestem ta osoba ...:-(((
    Do mnie zawsze wszystkie przesyłki dochodzą,nie bardzo wiem co sie stało bo 2 lata temu dostałam w naszej akcji mikolajkowej.No życie...
  • Też już nie mogę się doczekać :)
  • A ja dwa tygodnie temu namierzyłam pierwsze Mikołaje... Pamiętam, że szłam przez miasto w bokserce i sandałach-naprawdę było ciepło i miałam taki jakiś dysonans poznawczy :)
  • W tym roku nie damy rady. Po kupieniu domu jesteśmy spłukani :(
  • Za rok na pewno będzie lepiej, ale może ktoś chce TERAZ pożyczyć Mikołaja na troszkę? Bardzo żywiołowy dwulatek, ostatnio ma nowe hobby -BIEGA po meblach, komody, stoły, biurka, chwalić Pana, ma doskonałego ANIOŁA STRÓŻA. :D
  • katarzyna s.- wszystkie Mikołaje są takie żywotne? to może jeszcze zmienimy imię naszemu:)

    :D
  • katarzyna s.- wszystkie Mikołaje są takie żywotne? to może jeszcze zmienimy imię naszemu:)

    :D
    Tylko nie na Maciej, bo porównywalna żywotność i żywiołowość. ;) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.